Môj 8 ročný syn vidí duchov

sofia2727
11. apr 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať či má niekto rovnaké skúsenosti
.mám 8rocneho syna už od dvoch rokov sa mi budil po polnoci že vidí duchov na stene atď po čase to prestalo a bol pokoj len teraz zas každý deň sa mi budi s plačom po polnoci že vidí ducha ako sedí na stoličke a pýta sa ho že ako sa ma nech ide s ním najviac ma vyplasilo keď mi mal ý povedal že mu ten duch povedal že nak ide s ním že budú sa hrať a zabíjať ľudí toto ma fakt vyplasilo a som už v koncoch ako mu pomôcť môže to súvisieť tým že syn bol po pôrode 3razy oživovaní a vlastne už bol v tej faze že mal klinicku smrť a teraz si ho ako keby ty mrtvy povolavali k sebe? Už ma všetko možne napadá aj numerologicka mi to povedala že ho to môže veľmi dlho prenasledovať prosím máte stymto niekto podobný prípad ako ste to riešili lebo ja som už stoho pomalý na prášky ďakujem.

bossik
12. apr 2020

@sofia2727 Pokiaľ to naozaj chcete vyriešiť, je potrebné žiť sviatostný život (v momentálnej situácii len ako sa dá, čiže len duchovne) modliť sa spolu aj s Vašim synom pravidelne aj večer pred spaním a uvidíte, že to prestane. Pokiaľ budete hladať pomoc u numerologičky, veštice a inych podobnych ludi, tak to Vášmu synovi aj Vám len pohorší. Obrátte sa s pokorou na Ježiša a všetko sa dá do poriadku. 🙂 A ešte jedna vec, ak má Váš syn v izbe veci ako lapače snov a podobné nezmysli, ktoré pochádzajú od zlého, je potrebné ich odstrániť, s týmito vecami nie sú žarty. Toto je rada kresťana 🙂 rád Vám pomôžem, poradím ako viem no v prvom rade je potrebné aby ste sa v modlitbe obrátili na skutočnú pomoc a prestali hladat "akoze pomoc" u ludi ako vestice, numerologov a inych ...magov". Držím palce.

mirgenah
12. apr 2020

Ako bolo vyššie napísané, upratať si v doma, v jeho izbe a hlavne v hlave. Hľadali ste pomoc tam kde ju nikdy nenajdete. Neviem či ste veriaci ale prečo si nedáte posvätil som? Vysvetliť jeho izbu. Skúste sa o Tom porozprávať s kňazom.

lenuliatko84
12. apr 2020

Ja by som tiez zavolala knaza a dala izbu očistiť a to nie som tlkto vie aka katolicka

22janka1993
12. apr 2020

U nás to mal môj brat s tým že on sa s nimi nerozprával len videl ako napr. sedí na vaku pri jeho posteli stále to bol obrys nejakého pána... On to dlho ani rodičom nepovedal a potom to jeden večer prestalo a už sa neopakovalo

metuzalem
12. apr 2020

Niektore deti maju velmi bujnu fantaziu, vidia tien a hneď si domyslia ze je to postava. Aj ja som ako mala bola taka. Plus nieco pochytil v telke, v dnešnej dobre je v TV vela nasilia, aj cez den nie len v kriminalkach vecer. Syn správa sam v izbe? Vtedy sa najviac deti boja.

ovaaa
12. apr 2020

Vysvätit knazovi cely byt/dom. Treba sa za tie duse pomodlit a vyhnat z domu.Mali sme tiez nocne navstevy ake bez rozhovorov po tomto prestali...

angi07
12. apr 2020

moj ako 4 rocny videl chlapceka.vtedy sme chodievali do nemocnice kvoli babke.mala rakovinu😞 a par krat kym este vedela prist na chodbu sme zobrali aj maleho nech ho vidi.vtedy sa budil s tym ze ma chlapceka v izbe.ze tam place ze nema kam ist.ze nema nikoho.v tu noc ked sa toto stalo videla som aj ja toho chlapceka. treba vediet ze maly spal vedla sam .ale vzdy chodieval ku nam cez noc . zobudila som sa na to ze : kukuč som tu...sadla som si v posteli videla som obrys chlapca reku ahoj zas si dosiel sem spat? tak som isla spravit miesto , dala som vankus medzi nas nech si lahne( max.5 sekund) a ked som pozrela znovu uz tam nebol.tak som isla kuknut maleho ze kam siel a on spal v posteli.a rano mi ide a hovori ze je tam chlapcek .trvalo to par dni .stale to spominal a ked sme si lahli aj do jeho postele tak mi hovoril: citis tu zimu ? vsak je vsetko studene ...pritom nic nebolo citit. potom sa uz zacal bat a nechcel tam spat. tak som kupila bielu salviu - listy- a zacala som s tym dymyt .jeho izbu aj cely dom a prosila so. ho nech odide. to mi odporucala kamoska.po 2 dnoch to preslo odvtedy je pokoj.

ruzasipova
12. apr 2020

Ja teda krestan nie som ale na duchov verim, lebo jedneho som si nechtiac privolala. Pomohla mi rada od rodiny: 3x po sebe povedat: “Choď preč”. Drzim vam palce, nech co najskor najdete riesenie,

jajko22
12. apr 2020

Nepocul to od niekoho? A utkvelo mu to v pamati ? Teraz je toto zial vsade..co filme to mohol pocut ci niekto mu to povedal a on ma z toho zle sny., alebo ste sa o tom s niekym bavili..pocul to..zlakol sa...skoda ze nie ste veriaci..je to jeho fantazia a strach, upäl sa na to.

bociandy
12. apr 2020

Ked som bola mala (prvacka, druhacka na ZS?) tiez som sa v noci budila a videla ducha - aspon ja som bola presvedcena ze je to duch. Pomohli mi 2 veci - psychologicka (niekolko sedeni) a fakt, ze som sa zacala modlit. Ani neviem ako mi to napadlo, ale ked som sa prvy krat pred spankom pomodlila, tak uz v tu noc som sa nezobudila. Odvtedy sa pravidelne modlim. Drzim velmi syncekovi palce🙏

trojnasobnamama
12. apr 2020

Mňa napadlo,či nemal spánkovú paralizu?Moja dcéra to mávala a tiež videla kadečo.Skus si otom niečo prečítať.

lindusss2016
12. apr 2020

@bossik mna by len zaujimalo, preco si myslis, ze jedina skutocna a dobra viera je krestanstvo. Ze je to prava viera pre teba, je uplne v poriadku, ale vobec to neznamena, ze to pomoze kazdemu. Vyhlasit vserko ostatne zo ZLE len preto, ze tomu nerozumies, to je strasne pokrytectvo. Predstav si, ze ja krestan nie som, aj napriek tomu, ze som ku krestanstvu vedena bola, nikdy som to tak necitila a toto nabozenstvo mi absolutne nic nehovori. Dokonca som istu dobu vyrabala lapace snov a mozes mi verit, ze do ziadneho som nevlozila zlu energiu a ani sa nepovazujem za zlu osobu. Kto ma rozum a dobre srdce dokaze zit aj bez toho, aby ho nejake vierovyznanie riadilo...

danielinaa
12. apr 2020

ked ludia zacnu chodit k liecitelom, numerologickam, vesticiam.... zacnu diat potom mnohe zle veci v ich zivotoch, jednou z nich je aj to co sa deje tvojmu synovi. Pomoct moze vysvatenie domu, ale tiez sa vsetkych tychto aktivit zriect. V niektorych pripadoch je dokonca potrebny exoecizmus. Je bezne ze u vestic, lieciteliek, strasi, t.j. zapinaju sa im a vypinaju svetla, hybu predmety, ... avsak nikde sa o tom nehovori, ved kto by uz k tej vestici siel, keby vedel, vsakze? Problem je, ze ked sa do toho namocis, dlho trva kym sa toho zbavis. U niektorych aj mesiace az roky. :( Mnohi ti co praktizovali reiky a pod. museli potom k exorcistovi, lebo boli posadnuti. Mozno poviete ze som na hlavu ked toto pisem, ale skutocne je to pravda, ale nikde sa o tom nedocitate, lebo sa to nedostava na verejnost.

danielinaa
12. apr 2020

a tiez sa nehovori o tom ze ked si mnohe protestantske cirkvi ale aj lekari psychiatri nevedeli s niektorymi "pacientmi" rady, lebo hoc chvilami mali zvlastne spravanie, ale nemohli im diagnostikovat dusevnu poruchu lebo mentalne boli v poriadku, pomohol az katolicky exorcista. Rovnako spominani protestanti si nemohli s posadnutym rady a pomohol len katolicky exorcista. A nie je to sibnutim prutika, niektore pripady potrebuje mesiace a roky exorcizmov. A tie exorcizmy sa nerobua len tak. Najskor danu osobu vysetruju psychiatri a len ked oni potvrdia ze nejde o dusevnu poruchu, tak zacne konat k az exorcista. Rkc ma dane opatrenia velmi prisne, aby sa nezabijal cas s dusevne chorym, lebo tomu exorcizmus nepomoze, ale este aj uskodi. Preto je lepsie liecitelom, vesticiam, numerologickam, ... vyhybat sa na 100 honov, lebo zbavit sa je tych problemov tazko a este sa aj prenasaju na deti, rodinu,... ktori su nevinni a za nic nemozu. :(

juhseverzapad
12. apr 2020

@danielinaa U nás sa vykladajú karty a nestrašia duchovia.
@sofia2727 Pokiaľ ho nabádajú na zlé veci, tak to môže byť etnita a tá môže byť nebezpečná. Nemá v izbe niečo staré, lebo k tomu môže byť pripútaná.

juhseverzapad
12. apr 2020

@sofia2727 A ak má v izbe zrkadlo, to odstráňte. Funguje ako spojka medzi svetmi.

kittykat22
12. apr 2020

@sofia2727 duchovia na stolicke, syn mal klinicku smrt a duchovia ho k sebe volaju? 😅 To nemyslis vazne tieto bludy.

@juhseverzapad zrkladlo ako spojka medzi svetmi? A ty mas 12 ze verim takym somarinam?

@danielinaa katolicky exorcizmus - vies ze tieto praktiky su zakazane, pretoze to bolo neludske tyranie ludi, a katolicka cirkev aj knazi ktori to vykonavali su sibnuti? Homosexualov by si odporucila tiez vyliecit - idealne upalenym? To bol tiez super napad katolickej zberby.

Zeny ako prepacte, ale vy ste dospele zeny a matky a tieto bludy patria k 12 rocnym detom s casopisom bosorka. Samozrejme ze sa Vase deti ked vy same ste neboli schopne racionalne prijat ze duchovia neexistuju a same sa ich bojite. Neverim vlastnym ociam co tu citam.

lindusss2016
12. apr 2020

@nagi 😂😂😂 tak to je fakt LEVEL

lindusss2016
12. apr 2020

@danielinaa mna by ale ozaj zaujimalo, kedze sa o tom nehovori, odkial ty vies, ze u liecitelov strasi??? 😳🤔

danielinaa
12. apr 2020

@kittykat22 nie su zakazane a to co vidis vo filmoch, nie je uplna pravda. Nemaju az taky dramaticky priebeh. 🙂 A naozaj sa vykonavaju stale.

juhseverzapad
12. apr 2020

@kittykat22 V našej rodine to funguje od nepamäti, takže čosi o tom viem 😉

kittykat22
12. apr 2020

@danielinaa sorry ale verit tomu ze niekto od teba vyhodi ducha je level IQ kalerab.

lindusss2016
12. apr 2020

@danielinaa samozrejme protestanti a aj vsetci ostatni nekatolici si nedokazu pomoct s duchmi a ani s celym zivotom, lebo jediny, kto ma NAVOD NA ZIVOT, su katolici 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ach jaj, co vas len robi takymi nadutymi, nadradenymi, neschopnymi akceptovat inu zivotnu filozofiu? K tomuto vas vedie vas pan? Naozaj? EGO, EGO, CISTE EGO... bud ste tu bibliu vobec nepochopili alebo ste proste len ovecky...

kittykat22
12. apr 2020

@juhseverzapad je vidiet, ze Vasa rodina sa zasekla 200r spat 👍

danielinaa
12. apr 2020

@lindusss2016 co myslis? ked sa nikde o tom nehovori a viem to? je len jedna moznost. Ale v vzhladom k tomu, ze aj tak si z toho robi 95 percent ludi dobry den a neuveria tomu, nepomozu im ani svedectva ludi ktori to zazili alebo to videli u svojich blizkych.

kittykat22
12. apr 2020

Vazene, zomrieme a tym to konci. Ziadny boh neexistuje, ziadny duchovia. Zomriete za par rokov a ani po vas pes nestekne. Cirkev si necha zaplatit za posledny cirkus a vy budete platit najom za hrob - aby bolo z coho platit cirkevnych prizivnikov.

juhseverzapad
12. apr 2020

@kittykat22 Možno podľa teba. Nič na Tom nemení fakt, že mám iný pohľad na vec.

lindusss2016
12. apr 2020

@danielinaa no myslim tym to, ze ja ked k niekomu domov nechodim, tak neviem, ci ma problem s elektrikou alebo nie a kedze sa o tom navyse ani nehovori, tak odkial to vies ty? Proste ma zaujima zdroj tvojich informacii? Povedali ti to v kostole?