Môj 8 ročný syn vidí duchov

sofia2727
11. apr 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať či má niekto rovnaké skúsenosti
.mám 8rocneho syna už od dvoch rokov sa mi budil po polnoci že vidí duchov na stene atď po čase to prestalo a bol pokoj len teraz zas každý deň sa mi budi s plačom po polnoci že vidí ducha ako sedí na stoličke a pýta sa ho že ako sa ma nech ide s ním najviac ma vyplasilo keď mi mal ý povedal že mu ten duch povedal že nak ide s ním že budú sa hrať a zabíjať ľudí toto ma fakt vyplasilo a som už v koncoch ako mu pomôcť môže to súvisieť tým že syn bol po pôrode 3razy oživovaní a vlastne už bol v tej faze že mal klinicku smrť a teraz si ho ako keby ty mrtvy povolavali k sebe? Už ma všetko možne napadá aj numerologicka mi to povedala že ho to môže veľmi dlho prenasledovať prosím máte stymto niekto podobný prípad ako ste to riešili lebo ja som už stoho pomalý na prášky ďakujem.

danielinaa
12. apr 2020

@kittykat22 pozri, ak je to pravda, my ked zomrieme, nestratime nic, tym ze verime. S tebou to ale bude horsie, ak naozaj po smrti nieco je, a zistis to az ked zomries. 🙂 A tymto moja debata konci, nemam na slovny ping pong cas ani chut.

juhseverzapad
12. apr 2020

@kittykat22 Ja v boha neverím.

kittykat22
12. apr 2020

@danielinaa prave ze stracas. Si neustale paralizovana strachom ked spravis toto, bude tamto, ludia ti hovoria ako mas zit, a akonahle nebudes tak bude zle. Ja zijem slobodne ako ty - len s pocitom, ze sa rozhodujem sama. kecy o exorcisme su smiesne, a tam to mas - ty v to veris a mas strach, ja nie. A tu mas priklad ako o nieco prichadzas.

danielinaa
12. apr 2020

@lindusss2016 stretla som niekolko takych ludi aj sama som zazila... ale myslim ze nieco by si mohla aj na nete najst, aj videa su rozne od katolickych knazov, exorcistov, aj ludi co boli z toho vyslobodeni. Je toho celkom dost. Celkom pekne videa ma V.Kodet, exorcista Ceskej republiky, ale je ich viacero tych videi, nahravok a pod.

danielinaa
12. apr 2020

@kittykat22 predstav si ze nemam strach. Preco by som mala ked Boh je milosrdenstvo? Urcite sa nebojim. 🙂

kittykat22
12. apr 2020

@danielinaa jj milosrdenstvo 😅 to ti povedal farar ktoremu platis? S platom xy tisic eur mesacne, free jedlo, servis, auta - ti poviem co budes chciet pocut - aj 2x denne 😂

danielinaa
12. apr 2020

@kittykat22 koncim debatu s tebou a ty si rob co chces.

danielinaa
12. apr 2020

@lindusss2016 napr. Ale tych videi je kvantum.

janinah
12. apr 2020

Zažila som a videla som na vlastné oči niečo duchovné,za bieleho dňa ,takže môžem autorke napísať....ak niečo chceš riešiť,tak jedine s kňazom a s vierou v Boha,žiadne veštice,numerologovia či pochybní liečitelia.Stvorenia z iného sveta treba posielať tam ,odkiaľ prišli,stačí v myšlienkach,netreba ich tu vítať ani sa vypytovať čo chcú,len ich poslať preč.

sunny8
12. apr 2020

Tiez som niekedy bola za to že žiadne obrazy sochy a podobne žiadne uhlíky červené šnúrky a podobne. Keď dcérka chodila k tatovi na prázdniny (2x ročne) tak mi nebolo jedno že zakaždým prišla s depresiou a týždeň sa na ňu učiteľka sťažovala v škôlke že je mimo a plače tak som jej tu červenú šnúrku dala na čas keď bola u exa. Bola tam týždeň a prišla normálna. Netreba hneď tieto veci odsudzovať. Nesúhlasím teda s tým ale keď nie som doma mama mi izbu strieka svätenou vodou a vydymila mi ju salviou pretože sa jej tam vraj párkrát ukázalo mŕtve dievčatko. Ja som ho nevidela ale odvtedy deti spia v tej izbe nerušene. Nikdy nevieš kým nevyskúšaš. A hlavne obmedziť nevhodné rozprávky horory krvaky a podobne hlúposti ktoré sa ukladajú do podvedomia. Pomodliť sa spolu myseľ zamestnať do iných veci. A na okraj toho môže to súvisieť aj s tým čo si spomínala po pôrode .. držím palce 🍀

dudos
12. apr 2020

@kittykat22 prepáč, v tejto diskusii ani jeden katolík neurážal ateistov alebo ľudí s iným vierovyznaním. Dá sa vyjadriť svoj názor a postoj. Nikto to nikomu nezakazuje. No nemala by sa vytráca slušnosť a tolerantnosť. Tento čas je pre kresťanov veľmi silný a dôležitý.
Keď sa z Európy vytratí kresťanstvo, naše korene, tak je s nami ako s ľudstvom koniec. Áno sú aj zlí kňazi, ale tak isto sú zlí aj lekári, učitelia, rodičia a takto môžeme pokračovať aj ďalej, a pre to zanevrieme na školu, lekárov, na to byť rodičom a pod.? Ja si Pána Boha a Ježiš Krista nosím v srdci. Nebolo to tak vždy. No našla som cestu k svojmu duchovnému pokoju, našla som spôsob ako vnútorne prekonať zlé veci vo svojom živote. Ukázal mi ich môj manžel a jeden úžasný mladý kaplán. Ja som nič nestratila, ja som len získala. A nie som fanatička. No naozaj sa mi žije ľahšie.

fokuska
12. apr 2020

@dudos "Keď sa z Európy vytratí kresťanstvo, naše korene, tak je s nami ako s ľudstvom koniec."

Myslis, ze ludstvo v Europe zacalo existovat krestanstvom?
Tisice rokov boli na nasom uzemi rozne ine nabozenstva, ktore si vtedy kazdy povazoval za tie jedine spravne. Potom sa nasilne zacalo presadzovat krestanstvo. Preto, ze to "niekomu" kto bol vtedy pri moci vyhovovalo.
A hadaj co? Ludstvo nezaniklo. Casom sa podriadilo, zmierilo sa s tym a po desatrociach alebo storociach to prijali za svoje.

Preco by sa tak isto "nemohlo" vymenit krestanstvo za inu vieru? Mozno o dalsich 2000 rokov si uz ani nespomenu, ze bolo krestanstvo a budu tu ini vieru povazovat za svoju a tradicnu.
Rovnako ako si teraz uz takmer nikto nespomenie co boli hodnoty nasich predkov pred krestanstvom.

dudos
12. apr 2020

@fokuska chápem ako to myslíš. Ja som tým myslela, že nie je nič zlé na tom vyznávať kresťanské hodnoty, ktoré sú výsledkom dlhého presadzovania, žiaľ aj toho zlého presadzovania. No práve pre to dobré a aj zlé presadzovanie si myslím, že vieme po uplynutí času nájsť čo je správne a čo správne nie je. A ako s tým ďalej naložíme. Myslím si, že aj cirkev prešla k jej pomerom a postojom výraznou zmenou. A za každou zmenou stoja ľudia.

sunny8
12. apr 2020

@dudos auuuu *Keď sa z Európy vytratí kresťanstvo, naše korene, tak je s nami ako s ľudstvom koniec* vieš že viera je vec individuálna a vôbec nezáleží či ľudia okolo teba veria v to isté alebo nie ? Vieru ti nikto nenanuti ani ti ju nevezme. Žiješ svoj život a to isté platí aj o druhých. Takže aj keby nikto v Európe nebol kresťan ty od toho nie si závislá.

fokuska
12. apr 2020

@dudos No "je s nami ako ludstvom koniec" a "nie je nic zle na tom vyznavat krestanske hodnoty" su dve vyznamovo tak rozdielne vyjadrenia ze az ;)

Ide o to kto sa ako sprava ake ciny robi. Ak niekto kona dobro tak je jedno ci to robi v mene alebo pre Jezisa, Budhu, Alaha, svojho Boha, vesmir, prirodu, vlastne presvedcenie...

lindusss2016
12. apr 2020

@danielinaa kazdy veri tomu, comu verit chce 🙂 tot moja odpoved... ak chces pocut, ze liecitelia, vesrice, samani a bla bla su zli a ze u nich strasi, tak tomu uveris 🙂 to je cele.
Osobne poznam jedneho samana, alebo neviem, ci ho tak mozem nazvat, ucil sa samanstvo u indianov. Je to uzasny a cisty clovek plny lasky a porozumenia, ziadne duchariny nepraktizuje, veri v Boha, nie v krestansku cirkev a zije v sulade s prirodou maximalne ako je to mozne v dnesnej dobe. Je to clovek ochotny pomoct bez vahania kazdej bytosti, svojou dobrotou a vyzarovanim by strcil do vacku vsetkych krestanov, co sa tu tak biju do hrudi. Ver mi, vobec nezalezi, ci a ake vierovyznanie mas, zalezi len na tom, ci mas v srdci dobro a lasku, alebo si egoista, ktory mysli max tak na seba a na svojich najblizsich.

lindusss2016
12. apr 2020

@dudos ak by si aspon zbezne poznala historiu, vedela by si, ze korene europskej kultury su zalozene na antike, staroveke grecko a rim, ziadne krestanstvo, ale polyteizmus. Ak nechces ist do tak dalekej historii, spomen si na Slovanov, odkial prisli (India - hinduizmus, opat polyteizmus) a ake nabozenstvo vyznavali - Pohanstvo, ktore je zas a znova polyteisticke... ziaden jediny a pravy Boh. Krestanstvo sa tu zacalo presadzat nasilim, vdaka cisarovi Konstantinovi bolo krestanstvo v konstantinopole (dnesny Istanbul) zlucene s pohanstvom a pohanskymi sviatkami Vianoce a Velka noc, tie vase najvyznamnejaie sviatky vobec nie su krestanske, pouzivaju pohansku symboliku a pohanske datumy. Aby svoj lud zjednotil a udrzal risu, Konstantin tieto sviatky vyhlasil za krestanske a datoval nimi narodenie a ukrizovanie krista... 🤔 Aspon si nieco o tej vasej krestanskej historii zistite, ked uz su to korene nasej kultury teda...

lindusss2016
12. apr 2020

@sofia2727 ale uz sa tu zas odbocilo od temy... hladala by som pricinu v detskej fantazii, mozno videl nejaky film, co na neho zaposobil, mozno to bol tien a pocul teba rozpravat o tej klinickej smrti, nejako si to pospajal. Pamataj, ludia veria len tomu, comu chcu verit. Neboj sa, ziaden duch ti ho nevezme, tvoj syn je s tebou v bezpeci a to si stale opakuj a opakuj to aj jemu. Vysvetli mu, ze duchovia medzi nami nie su a ze sa mu doma nic nestane. Nesmies prejavit pochybnosti a strach, lebo sa zlakne aj on

dudos
12. apr 2020

@lindusss2016 práve pre to, že toto všetko mám aj ja načítané, som dlho bola skeptická voči viere a všetkému okolo toho. No naozaj, mne moja viera v niečo vyššie pomohla prekonať zlé veci, ktoré som dlho mala problém spracovať a vyrovnať sa s nimi. A ešte stále musím popracovať na svojom odpustení človeku, ktorý mi od základu zmenil život. Tak tu je aj dôkaz, že aj človek, ktorý verí nie je dokonalý a nadčlovek voči ľuďom neveriacim alebo s inou vierou ako to tu hore niekto napísal už neviem kto. A to, že s ľudstvom bude koniec, bolo samozrejme myslené v inej rovine 😉.
Idem tráviť čas s rodinou ake veľmi rada o týchto veciach diskutujem, a myslím si, že s tebou by sa dalo fajn porozprávať. Na základe tvojich znalostí dejín, myslím to v dobrom. Sú mojou voľnočasovou aktivitou.

lindusss2016
12. apr 2020

@dudos ja tiez rada debatujem o religionistike, studovala som ju a je to aj moje "hobby" 🙂 nemyslim si o sebe, ze som neveriaca a tiez mi moja viera v mnohych zivotnych udalostiach pomohla. Myslim, ze to vnimame podobne, len to pomenuvavame inak. Samozrejme nehadzem vsetkych krestanov katolikov do jedneho vreca, mam medzi praktizujucimi krestanmi vela priatelov. Ale zial, mnohi z nich zhadzuju ine nabozenstva, nepriznavaju im vahu. Ja si vazim vsetky nabozenstva, filozofie, lebo z kazdeho sa mozme nieco naucit a vsetky v podstate kazu to iste 🙂

lilitela
12. apr 2020

@kittykat22 Je normalne, ze ked si nic nezazila a si taka racionalnejsia, tak neveris.

danielinaa
12. apr 2020

@lindusss2016 ja som nepovedala ze samani a ostatni su zli ludia. Ale ze to co robia je zle. A aj ked robia dobre veci, robia ich zlym sposobom, pouzivaju duchovne sily ktore nie su dobre, a hoc ti naozaj pomozu v niecom, v inej veci ti uskodia, lebo nie su od Boha. Castokrat liecitelia "uzdravia" niekoho z rakoviny, ale v skutocnosti ten pacuent aj tak umrie na rakovinu, ktora sa mu bud presunie na inu cast tela alebo ostane kde je ale pacient pocitil chvilkovu ulavu a uveril uzdraveniu ale v skutocnosti uzdraveny nebol.

veronicka88
12. apr 2020

Budím sa tri roky na to ze niekto na mňa lezie, že je niekto vedľa mňa, že niekto lezie cez muža na mňa. Tri roky co bývame v byte. Na mesačná som bola vždy, byt svatime každý rok. Nič nepomáha. Ja ale asi ozaj trpím to spankovou oaralyzou, ešte som sa neodhodlolaa to riešiť. Stalo sa mi, že som kričala zo spánku ako z hororu. Manžel ostal úplne zhrozený. A ja o tom viem ze som kričala. Proste otras a neviem co s tým.

danielinaa
12. apr 2020

@veronicka88 a pred tym si to nemala kym ste v tom byte nebyvali? Lebo ak by to bola spankova paralyza, ta by nebola viazana na jedno miesto. Mavala by si tie stavy aj hocikde inde nielen v tom byte. A nezistovali ste ci sa v tom byte v minulosti nieco vazne nestalo? Vrazda alebo nieco podobne?

veronicka88
12. apr 2020

@danielinaa nezistovali a ani nebudem. Ja som na mesačná celý život no tu to je extrem

kittykat22
12. apr 2020

@lilitela tym ze v to veris len podporujes tieto iluzie. Mozog je tak trochu idiot, a pokial ho budes v myslienkach krmit nezmyselnymi obrazmi duchov, do toho budes presvedcena ze existuju tak ti to mozog bude servirovat. Pretoze mozog je v tomto tak trosku debil - nevie rozdiel medzi realitou a predstavou - vnima len obrazy ktore mu predkladas. Tak sa lahko stane ze namiesto tiena vidis postavu - a do toho si zacnes vsugerovavat ze tam niekto stoji a hura, duch je hotovy.

danielinaa
12. apr 2020

@veronicka88 potom to asi nebude duchovne ale pravdepodobne ta paralyza. Samozrejme sa mozem aj mylit ale rozlisovanie kedy ide o duchovno a kedy nie, je strasne a teda tie stavy ti nezavidim. :(

kittykat22
12. apr 2020

@veronicka88 prosim ta, ty si namesacna cely zivot? Ja mam problem so synom 😕 mal tieto namesacne tendencie od 3r - take naznaky stylu, ze si v noci sadol na postel, potom uz spustal nohy z postele a teraz ma 8 a uz chodi. Nie casto - kazdy druhy mesiac asi. Ja som dufala, ze to prestane vekom. Myslela som si ze namesacnost je vecou deti. 😕 si ma moc nepotesila, ze to mas aj v dospelosti

lenocka12345
12. apr 2020

@sofia2727 taká otázka , nehrá počítačové hry ? Nejaké videá , filmy, nevystrašil ho niekto atr
aj toto dokáže byť pôvod
mojej sesternici strýko povedal , keď boli na chate ,že ju zje medveď. Dodnes nevie zvládnuť ani plyšového , vtedy mala kadejaké sny a keď šla okolo lesa tak bola scéna.

nini1010
12. apr 2020

Urcite by som nehladala radu u nejakej numerologicky alebo vestice ale vo viere.Kontaktovala by som dobreho knaza a poradila by som sa s nim.