Bude vajíčko Kiddy Evoluna i-size 2 pasovat na kočárek Bebetto Flavio?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

líbí se mi Kiddy Evoluna i-size 2+ Isofix.

Je bezpečné?

Bude pasovat na kočárek Bebetto Flavio Stella?

Budeme potřebovat adaptéry?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem v poradně nedávno odpověděla.

Potřebuješ tentýž typ adaptérů od Maxi-Cosi, které v ní zmiňuji, nebo můžeš zakoupit i nové originální Bebetto Bobostello adaptéry, které jsou kompatibilní s dvaceti různými modely autosedaček. Přípam Ti moji odpověď a zároveň i video sem:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka