Mohu na kočárek Mikado Twin nasadit autosedačku Kiddy Evoluna i-Size?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

mám kočárek Mikado Twin.

Je možné na tento kočárek nasadit autosedačku Kiddy Evoluna i-Size?

Děkuji

Ahoj,

pokud vím, tak na Tvůj model kočárku Mikado Twin není možné nasadit autosedačku Kiddy Evoluna i-Size, protože na trhu nejsou dostupné potřebné adaptéry. Existují pouze originální adaptéry, které jsou kompatibilní i pro bratrský model Mikado Duet, ale jsou velmi specifické. Bohužel ani samotný výrobce neuvádí přesnou kompatibilitu adapréru s konkrétními značkami či modely autosedaček. Zkus se obrátit přímo na výrobce nebo prodejce, který Ti určitě poradí konkrétní typy modelů kompatibilních autosedaček.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka