Je možné nasadit autosedačku Kiddy Evoluna i-Size na kočárek Bebetto Nitello?

Zodpovězené
6. zář 2023

Ahoj,

mám kočárek Bebetto Nitello - 10 a zvažuji koupi vajíčka Kiddy Evoluna i-Size 1 s isofixovou základnou.

K autosedačce: Zaujalo nás polohování do úplného lehu, jelikož chodíme i na delší trasy. Samozřejmostí je isofixová základna.

Existují adaptéry, jak bych toto vajíčko mohla nasadit na kočárek Bebetto Nitello-10?

Mám doma adaptéry Bobostello, tuším Maxi Cosi a nevím jestli jsou vhodné. Nemůže se této informace nikde dopátrat.

Děkuji

Ahoj,

pro spojení kočárku Bebetto Nitello a autosedačky Kiddy Evoluna i-Size 2 jsou určeny adpatéry typu Maxi-Cosi (viz. přiložený obrázek).
V autě lze na vajíčku nastavit polohu lehu jen při současném použití základny Kiddy Isofix Base 2.

Pokud jsi však myslela původní autosedačku Kiddy Evoluna i-Size z roku 2016, kterou momentálně koupíš v bazarech, tak její koupi Ti nedoporučuji.

Autosedačka – tzv. vajíčko, má životnost 5-6 let, je to z hlediska opotřebení použitých plastových komponentů a rychle se měnících bezpečnostních norem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka