Je možné koupit adaptéry na kočárek Moon Style, pokud chci připojit vajíčko Kiddy Evoluna?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Je možné koupit adaptéry na kočárek Moon Style, pokud chci na konstrukci nakliknout vajíčko Kiddy Evoluna?

Manžel to prý někde na internetu našel, ale už se k tomu vůbec neumíme dopátrat.

Děkuji

Ahoj,

pro nasazení autosedačky – tzn. vajíčka Kiddy Evoluna na konstrukci kočárku Moon Style potřebuješ adaptéry značky Moon (viz. obrázek). Ty jsou kompatibilní také s bratrskými kočárky Resea S a Rocca.

Jsou určeny pro nasazení autosedaček:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka