Pasuje vajíčko Kiddy Evoluna i-size 2 na kočárek Stokke Trailz Classic?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

mám koupené vajíčko Kiddy Evoluna i-size 2. Plánuji koupit kočárek Stokke Trailz Classic.

Bude mi tam pasovat uvedené vajíčko?

Jaké adaptéry potřebuji dokoupit?

Děkuji,

Ahoj,

pro spojení autosedačky – tzv. vajíčka Kiddy Evoluna i-size 2 s konstrukcí kočárku Stokke Trailz Classic neexistuje vhodný typ adaptérů. Kočárek a autosedačky nejsou navzájem kompatibilní.

POZOR na životnost autosedačky, která je maximálně 5 – 6 let. Životnost autosedačky se začíná počítat ode dne jejího prvního použití.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka