Golfky/lehký sporťák pro tříleté dítě na cestování a spánek na výletě do 12 tis. Jaký byste doporučila?

Zodpovězené
17. dub 2021

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem kočárku pro tříletou (15 kg, 98 cm) dceru, vlastně jen na cestování a spánek na výletě. Hledám něco lehkého, skladného, dobře ovladatelného, kde se zvládne pohodlně vyspat, takže i položit do lehu, polohovat nohy. Kdyby šlo sezení otočit pro i proti směru jízdy a případně zvládl trochu terén, bylo by to super.

Aktuálně máme BGB Cam. Ráda bych se vlezla do 12 tis., ale není to úplný strop. Dívala jsem se na lehké cestovní kočárky jako Babyzen Yoyo a Joolz Aer, něco z Macleren, Cybex Eezy, Babyjogger City Mini, ale vůbec nevím.

Děkuji předem za radu!

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 😉

Z kočárků, na které jste se dívala, ani jeden nesplňuje Vaši podmínku ohledně spinkání děťátka - jsou to všechno sice parádně lehké, skladné a designové kousky, ale ani jeden kočárek nedisponuje kvalitním polohováním nožiček (pouze zad), takže i když byste záda napolohovala do úplného lehu, tak nožičky budou vždy "viset" dolů. Navíc jsou to všechno kočárky, které neotočíte proti směru jízdy, takže další nesplněná "podmínka". Pokud by to pro Vás ani tak nebyla překážka, tak za mě bych Vám z Vámi vypsaných doporučila buď Baby Jogger City Mini nebo Cybex Eezy. Oba tyto kočárky spojuje to, že oproti klasickým golfovým kočárkům mají větší pevnější kola a nemusíte se s nimi bát jet do horšího terénu. Jsou to velmi dobré stabilní kočárek, které se snadno ovládají, ale podle mě hledáte něco jiného.

Za sebe bych Vám doporučila podívat se na kočárky Cavoe Axo nebo Moon Resea Sport. Oba tyto kočárky spojuje lehkost, skladnost, perfektní ovladatelnost, plynulé polohování zad i nohou, sedací lze umístit po i proti směru jízdy a bez problémů zvládnou i horší terén. Navíc jsou oba dva za velmi příjemnou cenu. Koukněte na ně a kdybyste k nim měla jakýkoliv dotaz, ráda Vám ho zodpovím. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz