Jaké stupátko ke kočárku?

Zodpovězené
2. čer 2022

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda existuje univerzální stupátko pro staršího sourozence, které by šlo dát postupně na oba naše kočárky - máme Oyster 3 Babystyle (ten používáme s hlubokou korbou) a potom sportovní Thule Urban Glide 2.

Moc děkuji,

Adéla

Ahoj,

doporučuji Zopa Segboard a Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky, jdou tak připojit k většině kočárků na trhu. K oboum můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi).

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie