Jaký kočárek pro květnové miminko?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

už je to dávno, co jsem vybírala naposledy kočárek a teď bych potřebovala radu. Prošla jsem spoustu obchodů, ale zatím jsem nenašla takový, který by splňoval všechny požadavky:

  • delší hluboká korba (když bude miminko ještě v zimě v korbě),
  • dlouhá stříška, aby nesvítilo do kočárku,
  • ideální s větráním a látka s SPF 50,
  • aby zvládl město i terén,
  • pro nižší rodiče (oba do 170 cm),
  • skladnější konstrukce,
  • ideální nižší váha,
  • madlo na stříšce, aby se dal nést,
  • s větráním na korbičce (ta část, která se dá odzipovat a miminko vidí ven, když je na bříšku).

Tedy nemusí splňovat všechno, ale budu ráda za nasměrování.

Děkuji

Ahoj,

jedním z takových kočárků, který v poradně často doporučuji je model Espiro Yoga. Je to kočárek, který nabízí inovativní funkce jako jsou:

  • Stabilizátor vibrací pro hlubokou korbu.
  • Výšku umístění hluboké korby na konstrukci můžeš měnit pomocí přiložených výškových adaptérů. Takto si sama určíš, která z nich ti vyhovuje nejvíc.
  • Součástí je prodyšná snímatelná bambusová matrace s antibakteriálními a protiplísňovými vlastnostmi, kterou lze vyprat.
  • Místo v kufru auta ušetří funkce složení na placku.
  • Zabudovaný ramenní popruh umožňuje pohodlný přenos složeného kočárku.

Ostatní modely Ti připojuji v této mé nedávné odpovědi, abych se neopakovala. Najdeš zde kočárky, které jsou vhodné i na nerovnější povrchy a v různých cenových kategoriích:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka