Jaký kočárek zvládne nerovnou a kamenitou cestu?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

prosím o pomoc při výběru 2kombinace nebo 3kombinace kočárku. Budeme chodit po nerovné a kamenité cestě, do kopce. Přístupovou cestu máme s menšími kamínky. Dítě se narodí v polovině ledna a bude to kluk.

Moje výška je 164 cm, partnerova 180 cm. Chci, aby kočárek nebyl těžký, abych sama ho zvládla zvednout a překládat. Barva nerozhoduje, cena do 12 000 Kč.

Jaký kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, najdeš v ní modely kočárků, které bych doporučila i tobě. Tříkolových kočárků (Thule Spring a Baby Jogger City Mini GT2) si nevšímej, jsou zmíněny jako ukázka nejprostornějších sedadel.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka