Který kočárek je vhodný pro podzimní miminko a zvládne i nerovný povrch?

Zodpovězené
26. črc 2022

Ahoj,

hledám kočárek vhodný pro podzimní miminko. Měl by mít odpružená pryžová kola. Vhodný na nerovný povrch i na zasněžené cesty.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

ráda bych pomohla. Napsala jsi ovšem velmi málo podstatných parametrů pro správný výběr kočárku.

Důležité parametry jsou:

Přečti si náš článek, který Ti pomůže se lépe zorientovat. Je důležité si určit správné parametry.

Nezapomeň shlédnout i video:

Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka