Jaký lehký, skladný kočárek k Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
8. čer 2022

Dobrý den,

mám kočárek Thule Urban Glide 2 a potřebuji k němu nějaký lehký, skladný kočárek do města, do parku, do MHD, ale aby jízda byla příjemná, tedy s odpružením. Bohužel dceři u Thule vadí pololeh. Uvažuji o koupi Inglesina Quid 2 nebo Easywalker Miley. Který je vhodnější? Nebo máte jiné doporučení? U Quida se trošku obávám, že nemá odpruženi zadních koleček.

Moc děkuji!
Pěkný den
Hanka

Ahoj,

oba jsou velmi dobrou volbou. Jedná se spíše o cestovní typ kočárků, ale nenáročný městský terén zvládnou. Pokud chceš více všestrannější a odpruženější kočárek, tak bych doporučila spíše Inglesina Maior. Kola má větší a všechna odpružená, takže jízdní vlastnosti jsou lepší. Hmotnost má o něco málo větší (7,9 kg), ale stále patří mezi ty lehčí kočárky.

Pokud Tě zaujal Easywalker Miley, tak doporučím spíše Easywalker Miley2, který je ještě prostornější. Případně stojí za zvážení i Easywalker Jackey, oproti Miley má větší kola, delší stříšku s kšiltem a automatické skládání.

Nejlepší odpružení má model Inglesina Maior, takže pokud Ti nevadí vyšší hmotnost, tak bych doporučila jeho. Pokud chceš ještě více skladnější a lehčí kočárek, tak bych šla do Easywalker Miley2. Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie