Jaký malý sportovní kočárek doporučuješ pro dvouleté dítě?

Zodpovězené
12. bře 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 15kg dvouletou holčičku. Mělo by to být něco malého, skladného, vhodného na nákupy i na dovolenou.

Cena cca 7 500 Kč, max. 9 000 Kč.

Jaké jsou Tvé návrhy?

Děkuji

Ahoj,

koukni na tuto otázku z poradny, kde jsem odpovídala na podobný dotaz.

Určitě doporučuji Easywalker Jackey a Inglesina Maior, oba si jsou parametrově velmi podobní a splňují Tvé požadavky.

Pokud bys chtěla více prostornější kočárek a stále lehký a skladný, tak doporučuji Babystyle Oyster Zero, který nabízí jednu z nejširších sedaček (41 cm), ložná plocha je pak dlouhá 91 cm, takže se pohodlně vyspí i větší dítě.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie