Ve kterých klasických golfkách se vyspí i dvouleté dítě?

Zodpovězené
23. bře 2022

Ahoj,

hledám klasické golfky bez spojené rukojeti. Musí být větší, aby se v nich umělo příležitostně vyspat i dvouleté dítě. Na ceně nezáleží.

Jaké jsou Tvé návrhy?

Děkuji

Ahoj,

mezi oblíbené a kvalitní golfky patří například Maclaren Techno XT a Maclaren Quest, jsou ale poměrně už dražší.

Dále to může být velmi oblíbený model Easywalker Buggy, který patří k nejprostornějším a cenově výhodným golfkám, ale k sehnání je jen na bazarech.

Tyto golfky vyšly i v krásné Disney edici.

Jako další doporučím Mamas&Papas Tour 3, Zopa Micra či bazarový Elodie Details Stockholm Stroller 3.0.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie