Je kočárek Easywalker Harvey3 vhodný do města i do terénu?

Zodpovězené
11. říj 2022

Ahoj,

v únoru čekáme miminko a vybíráme kočárek.

Líbí se mi Joolz Day+, Joolz Geo 3, Bugaboo Fox a Easywalker Harvey3.

Dost cestujeme, čili potřebovali bychom, aby byl kočárek vhodný do různého terénu (i na rozbité stezky a vesnici) a snadno skládatelný. V obchodě se nám zdál nejlépe skládatelný Harvey (i kvůli možnosti odejmout korbu jednou rukou). Korýtkové sezení nám nevadí. Manželovi se například z tohoto důvodu nelíbí Easywalker Jimmey.

Jsme i dost vysocí, čili potřebujeme kočárek, který nemá hlubokou korbu moc nízko. Také bych raději koupila něco kvalitnějšího, co vydrží alespoň dva roky.

Je Easywalker Harvey3 dobrá volba?

Joolz a Bugaboo se mi vždy líbily, ale manželovi a v zásadě i mně se Harvey zdá praktičtější.

Můžeš poradit ještě nějaké alternativy?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobné otázky odpověděla, tak Ti je připnu pro inspiraci:

Posunu Ti čistě moji osobní zkušenost.

Korýtkový leh je naprosto normální a dokonce pro mnohé děti pohodlnější leh. Nožky dítěte jsou trošku vypodloženy. Korýtko se nazývá také „ergonomickým sezením”. Pro děti s vrozeným refluxem je dokonce doporučen pediatrem.

Jediným problémem by mohlo být to, že pokud miminko raději spává na bříšku, tak by se mu korýtko nemuselo líbit.

Po přečtení Tvých požadavků mi přijde nejlepší volbou.

Popřípadě bych pouvažovala i nad Venicci Tinum 2.0 nebo Nuna Mixx Next.

Nebo ještě zamíchám karty? Zkus si prohlédnout i Baby Jogger City Sights, který by byl pro Vás perfektní volbou. Dokonce nemá na zadních kolech ani osu, takže nebudete mít problém se zakopáváním. Má dvojité odpružení předních kol. Jeho pneumatiky plněné pěnou mají dostatečnou velikost pro hladký průjezd. Po složení nezabere moc místa. Je novinkou na trhu, ale jeho recenze jsou velmi pozitivní. Nevýhodou je tmavší barva, holt černá je populární.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka