Easywalker Harvey versus Easywalker Jimmey. Je lepší korýtkové sezení, nebo sezení do roviny?

Zodpovězené
14. srp 2023

Ahoj,

hledám kočárek, který bude vhodný i do terénu. Bydlíme na vesnici. Nejvíce mě oslovil Easywalker Jimmey i z důvodu, že jsme vyšší a okouzlily nás výškové nástavce, snadná skladatelnost a odpružená kola. Easywalker Harvey je také dobrý, zvládli bychom to i bez výškových nástavců.

Je lepší korýtkové sezení, nebo sezení do roviny?

Máš zkušenost s reklamací těchto kočárků?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

na stejnou otázku jsem nedávno odpověděla, takže Ti sem moji odpověď připínám:

A co se reklamací týká, tak záleží i na místě koupě. Většinou však při uznání oprávněnosti bývají bezproblémové a rychle vybaveny ke spokojenosti reklamujícího.

Na trh přicházejí novější modely Easywalker Harvey5 Air, Easywalker Harvey5 Premium, Easywalker Harvey5 a Easywalker Harvey5 Premium Air.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka