Kde koupit adaptéry ke kočárku Kinderkraft Prime?

Zodpovězené
16. dub 2022

Ahoj,

mohla bys mi prosím poradit, kde bych sehnala adaptéry ke kočárku Kinderkraft Prime 2019 2019 na autosedačku cybex aton 5?

Původní jsme někde ztratili během stěhování 😔

Moc děkujeme za pomoc.

Ahoj,

adaptéry jsou součástí pouze kočárku v setu 3v1 nebo k samotné autosedačce Kinderkraft Mink, samostatně se pořídit nedají bohužel.

Možností máš několik:

  • kontaktování distributora / servis - www.kinderkraft-eshop.cz,
  • nebo napsat do obchodů, které kočárek či autosedačku prodávají, zda by bylo možné objednat adaptéry dodatečně. Většinou by to neměl být problém.

Držím palce, ať se podaří! Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie