Která dvojkombinace kočárku je vhodná na zimu a bude stát do 15 000 Kč?

Zodpovězené
27. čer 2022

Ahoj,

potřebovala bych kočárek pro říjnové miminko – pro kluka. Musí být vhodný do terénu – sníh, led

Pokukuji po Bebetto Nico Estilo. Má dobré recenze a také cena je fajn. Jen je to už starší kočárek.

Můžeš mi poradit nějakou kvalitní dvojkombinaci do 15 000 Kč?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji určitě Espiro Husky 2022, recenze najdeš spíše pod jeho starším názvem - Baby Design Husky. Značky Baby Design a Espiro se spojily, jedná se tedy o totožný model, jen v jiném barevném provedení. Oproti jiným polských kombinovaným kočárkům má zvýšenou nosnost sporťáku a celkově je to velmi povedený kočárek, který je u maminek oblíbený.

Zaujme moderním designem, prostornou hlubokou korbu a dobrými jízdními vlastnostmi i v terénu. Ke kočárku dostaneš dále velmi bohatou výbavu, jako je podložka, přebalovací taška, nánožník, pláštěnka, držák nápojů. Navíc potěší i výbavou na zimu ve formě fusaku, deky a rukávníku.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie