Který čtyřkolový sportovní kočárek je skladný a odveze dítě o váze nad 15 kg?

Zodpovězené
22. čer 2022

Ahoj,

potřebuji pomoc při výběru sportovního kočárku. Zběžně jsem dívala na tyto modely, ale nebráním se návrhům na jiné. Sháním nový kočárek v hodnotě cca 8 000 Kč +/- . Měl by být sportovní, prostorný, pohodlný, čtyřkolový. Musí být kvalitní, co se podvozku a odpružení týká. Musí zvládnout i lehčí terén a nesmí začít chrastit. Nemusí být otočný. Měl by být s velkou stříškou, možností úplného ležení dítěte, vhodný i pro vyšší postavu, skladný a lehce složitelný i pro ženu a aby odvezl i váhu 15kg+.

Něco na styl těchto modelů:

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

s ohledem na Tvůj cenový rozpočet, se mi zdá jako nejlepší volba Petite&Mars Royal, který je v super poměru cena/výkon. Jedná se o městský typ kočárku, ale lehčí terén v pohodě zvládne, díky citelnému odpružení a odolným, gumovým kolům. Oceníš u něj nejen dostupnou cenu a výbavu, ale i pěkný design, snadnou ovladatelnost, skladnost a celkem lehkou hmotnost (9,9 kg).

O něco terénnější varianta je pak Petite&Mars Street+ Air, který má ve výbavě větší nafukovací kola a ještě o něco málo prostornější sezení. Hmotnost je už vyšší (11,4 kg), ale stále patří mezi celkem skladné modely.

Z Tvého výběru by přicházel ještě v úvahu Nuna Tavo Next, ale je už dražší, jinak by mohl určitě vyhovovat.

Já osobně bych šla určitě do Petite&Mars Royal. Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie