Který kočárek je vhodný do terénu a zároveň vypadá dobře v obchodním centru?

Zodpovězené
27. led 2023

Ahoj,

prosím o pomoc při výběru nového kočárku - sporťáku.

Naše požadavky:

  • do terénu, ale ať vypadáme dobře i v obchodním centru,
  • dlouhá stříška - malý nenávidí, když mu do očí svítí slunce,
  • lehký, skladný do auta - cestujeme hodně,
  • snadno čistící,
  • s černým rámem,
  • cena do 5 000 – 8 000 Kč.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

pokud Tvé "do terénu" znamená nerovnější terén lesní cesty a podobně, tak při takovém nízko stanoveném rozpočtu doporučuji jedině cenově dostupný kočárek Hauck Runner 2. Je to kočárek pro nenáročné rodiče, který je stavěný i do terénu, ale mnoho z Tvých požadavků nesplňuje.

Podobným modelem, který však splňuje Tvé požadavky, je Thule Urban Glide 2. Ale ten je cenově vysoko nad Tvým rozpočtem.

Nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji připínám pro inspiraci. Zkus zvážit Tvé požadavky, protože design kočárku není všechno. V první řadě je třeba se zaměřit na bezpečnost a funkčnost.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka