Který kočárek s pevnou konstrukcí lze houpat?

Zodpovězené
19. dub 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který se dá houpat. Tedy ne s pevnou konstrukcí, kterou se nedá pohnout. Musí mít hlubokou korbu s velkými nafukovacími koly. Něco na styl retro kočárku.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

koukni na tuto otázku, kde jsem odpovídala na podobný dotaz. Najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě.

Pokud bys chtěla jen hluboký kočárek a později pořídit více skladnější sporťák (což doporučuji! 🙂), tak samostatně se dají pořídit například Lonex Classic Retro, Kunert Romantic a Inglesina Sofia.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie