Sportovní kočárek podobný Baby Design Look Air. Poradíte? Nechci Valco Snap.

Zodpovězené
14. únor 2020

Dobrý den,

uvažuji na jaře, až se mi dítě rozchodí, vyměnit stavajici velký sporťák za něco menšího, ale pořád s polohováním zad i nohou, s madlem, odpružením, ideálně i polohovací rukojetí a s košíkem pod kočárkem, ne těžký a dobře manévrovatelný i jednou rukou. Nechci Valco Snap. Úplně mou představu splňoval kočárek Baby Design Look Air, ale bohužel recenze na něj nejsou vůbec dobré, tedy se ho bojím koupit.
Chtěla bych radu, zda je nějaký jiný, který by byl podobný, či splňoval moje požadavky.

Děkuji

Ahoj!

Designově je sportovnímu kočárku Baby Design Look Air

Baby Design Look Air

velmi podobný (a i funkčně blízký) dokonce známější Joie Mytrax,

Joie Mytrax

případně Joie Litetrax Air.

Joie Litetrax 4 Air

Jsou to kvalitnější modely a také recenzí mají více (a tedy i lepších) - myslím, že bys mohla být spokojena.

Z levnějších bych se podívala na Lionelo Annet Plus nebo nový Kinderkraft Grande 2020, ale je to už trošku jiné.

Lionelo Annet Plus

Kinderkraft Grande

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.