Při kojení mě štípou a pálí bradavky. Co mi pomůže?

Zodpovězené
5. lis 2019

Dobrý den,

už měsíc se trápím s bolestmi při kojení. Bradavky mě neskutečně štípou a pálí. Celý dvorec se mi olupuje a mám na něm červené fleky. Bradavka mi stále praská.
Zkoušela jsem Genciánku, náplasti Multi mam, Citrovital. Vůbec žádné zlepšení. Byla jsem u gynekologa a dal mi mast na mykózu. Ani ta mi nepomohla.
Každé kojení je pro mě trápení. Dítě bych chtěla kojit do samoodstavení.

Co bych mohla ještě zkusit?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

opravdu to vypadá na kvasinku, asi velmi těžké stádium, pokud nepomohly Vámi zmíněné kroky, zkuste kožního lékaře. Já na kvasinku doporučuji Canesten - slabou vrstvu několikrát denně, samozřejmě větrat a ve stravě se vyhnout cukrům.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová