Je možné těhotenství?

Zodpovězené
10. led 2023

Dobrý den,

24.10. jsem měla svůj první sex s kondomem, kde ke konci u gumičky byla malinká dírka. 4.11. přišla menstruace, potom další 3, poslední byla 27.12. 22, ale od 3.1. cítím bolest prsou/napětí. Testů jsem dělala hodně, vždy negativní. Od toho sexu jsem si kvůli tomu kondomu začala vyhledávat úplně všechno o těhotenství, každý den se pozoruji a hledám vše možné na netu.

Je možné, že jsem se zalekla a vše si vsugerovala nebo je těhotenství možné?

Děkuji

Dobrý den,

pokud od pohlavního styku proběhla 3x menstruace a těhotenské testy jsou opakovaně negativní, tak téměř jistě těhotná nejste.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz