Kolik jste přibraly ve 20. týdnu?

deniska2
8. kvě 2019

Ahoj tehulky sem 20tt a mam 8kg na hoře do porodu budu mit 20kg mozna i vic.moje vyska je 153cm.a chtela bych pribrat 12,15kg kolik mate kg tehulky kolik ste pribrali

niki_25
9. kvě 2019

Ve 20tt jsem měla nahoře 2kg, nyní 32tt a mám nahoře celkem 4kg 🙂

deniska2
autor
9. kvě 2019

Ti joo ja vam vsem zavidim pribrat 3 kg 4kg kilo a nekdo zhubne to mate vyhodu...ja bych chtela mit brisko jen ale to nejde snazim se jist uz zdravo tak ze ziadne sladke cokoladky kdyz tak si to vynahradim ovocím....pri vanesske som pribrala 23kg hroznee desí ma to uz nechcem tolko nabrat.....mam s toho strach

niki_25
9. kvě 2019

@deniska2 já nabírám tak málo díky těhotenské cukrovce, sladkému se bohužel musím vyhýbat, jinak věřím, že bych také přibrala více 😂

jazizalova
9. kvě 2019

No já ve 20tt měla -2kg, ted jsem 21+4 a jsem ted na stejné váze jako na začátku. Ale zhubla jsem hlavně díky nervům a protože jsem začala hodně chodit pěšky, jinak je mimi v pořádku 🙂

veronka_123
9. kvě 2019

Celkově jsem přibrala 11kg, v 20tt +necelých 5kg 🙂 Ale je to úplně jedno, někdo přibere 20kg a má to do konce šestinedělí dolů, někdo naopak 8kg a vše mu zůstane 🙂 já jsem prvních 8kg zhubla v podstatě během šestinedělí a další 2měsíce trvali 3kg

kepu
10. kvě 2019

Měřím 160 cm
Ve 20tt jsem měla mahore 18kilo
Dohromady jsem přibrala 32kilo
2 týdny po porodu 25dole
A ten zbytek se mě furt drží ale kojím a strašně žeru 😊

urtica
10. kvě 2019

@kepu To je mazec...to musela být skutečně voda.
@deniska2 Ve 20 tt to bylo asi 6 kg, celkem tak 14-15 kg. Teď jsem tři měsíce po porodu a mám stále 5 kg nahoře...

matylda2017
10. kvě 2019

178cm výška. U první jsem měla +22kg. Teď u druhé 29tt a plus 11kg. Do 20tt jsem měla nějakých +4kg

kepu
11. kvě 2019

@urtica ano ze začátku to šlo hodně nahoru i tím že jsem ze dne na den přestala kouřit a hlavně jsem byla doma na rizikovém takže najednou pohyb 0 a před těhotenstvím jsem měla pohybu víc než je zdrávo 😁
Jinak moje doktorka pokaždé nadávala na váhu... Zakázal mi i ovoce... strasili s cukrovkou... A já jsem naštěstí ujížděla nejvíc na rajčatech... 😊
No a já když jsem porodila tak ne jen že po porodu mi skákali na břicho a ždimali ze mě vodu které bylo neskutečné množství ale potom jsem to fakt i vyčůrala chodila jsem víc než v těhotenství i v noci a vypotila... 😊
No a ta pneuška co mi zbyla to je těch 7 kilo tak těm se u mě líbí 😂

katherine177
13. kvě 2019

Jsem 21.tt a přibrala jsem 5,8kg za celou dobu.

karloskaivet
18. kvě 2019

No. Jsem akorát 21 tt a přibrala jsem 10 kilo. Je pravda že furt jen žeru :( a nemůžu to nějak ovládat. Jinak v prvním tehu jsem přibrala 25 kilo. Výška 165... A za 14 dní jsem to měla dole.

beatac
21. čer 2019

@deniska2 Jsem ve 22tt a nahoře mám cca 3kg 🙂 Za první čtyři měsíce jsem šla s váhou ovšem dolů o 6kg, než jsem přestala zvracet a tělo se urovnalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru