Motivace při hubnutí. Chtěl by někdo začít se mnou?

ela1983
14. říj 2020

Ahoj holky, jsem rok a půl po porodu a pořád mám pár kil, které bych potřebovala shodit. 7 kilo jsem zhubla podle Břicháče Toma, dvakrát jsem jela podle jeho knihy 29 denní plán, jenže už podruhé ty kila dolů moc nešla. Ráda bych se do hubnutí zase trošku opřela abych se dostala konečně na svou váhu pred porodem, protože co si budeme nalhávat není to ono, necítím se dobře v tomhle těle 🙂 Chci se zeptat, není tu nějaká mamča, která by v tom chtěla začít se mnou? Podpořit se, plánovat si jídla a prostě se motivovat, aby jsme došly k vysněnému cili?

ela1983
autor
22. říj 2020

@tterrezz Nejhorší je najet, pak už to není tak hrozný. U Břicháče šly kila dolů dobře, ale asi jen poprvý, když jsem jela druhý měsíc, ale s odstupem měsiců, tak už se to moc nechtělo hýbat. Už se mi přejedla i ta ranní kaše a pečená zelenina, to už mi bylo kolikrát jen šoufl, když jsem na ni pomyslela 🙂 Proto hledám inspiraci jinde.

ela1983
autor
22. říj 2020

@leneee super, hlavní je se cítit dobře, je pravda že i u Břicháče když jsem nejedla pečivo tak mi bylo dobře, člověk jakoby byl zaplácaný když je ji, ale příloh se nevzdávám, zatím jsem je omezila na menší množství, tak uvidim. Máš pravdu, že s malým dítětem je to někdy na hlavu a ještě si vyvářet, mám stejnou zkušenost. Kolikrát jsem ráda, že uvařím pro malou a odbydu se něčím rychlým. Teď když už kouše se snažím vařit tak aby mohla jíst se mnou a ušetřím si práci i čas.

tterrezz
23. říj 2020

@ela1983 no už mi ta kořenová zelenina leze krkem, dnes je to 5 den, tak snad to bude příští týden lepší..

aklin
23. říj 2020

Dneska na oběd zapékané těstoviny s tuňákem, tofu a cuketou, zeleninový salat

mumynek
24. říj 2020

Ráda bych se taky přidala. Mám nové sedavé zaměstnání a váha letí strašně hore. Já mám problém v tom že nejím. Prostě se nemůžu dokopat se najíst a pak večer max zeleninu a pečivo. Sladké nejím ale piju džusy a čaj s cukrem. K obědu si někdy dám polévku z restaurace. Dřív sem chodila na procházky ale to jsem v práci končila v půl třetí teď pracuji od 8h do 17h než se dostanu domu pak škola večeře a jsem ráda že padnu na gauč. Nemám vůbec energii což je jasné když moc nejím ale jak se donutit jíst když nemám ani na nic chuť. Jo a ještě dodám nejím maso. Má to někdo stejně ??

mia255
25. říj 2020

Už jsem sem psala, že se také ráda přidám ale začala jsem až včera :D takže já zvolila razantní krok a včera zeleninové šťávy s trochou jablka na detox, dnes půst a zítra a pozítří opět šťávy 🙂 po včerejšku se mi pohla váha o skoro kilo dolů tak snad mi to teď hubnutí konečně zase nastartuje a na konci listopadu budu mít o 2 kila míň 🙂

marketanova
1. lis 2020

Dobrý den, to najdete snadno, přečtěte si pár recenzí. Já mám doma rotoped a trávám na něm každý den tak 45 min.

ela1983
autor
1. lis 2020

@tterrezz Ta zelenina mi taky po pár dnech lezla krkem, kolikrát jsem to jídlo předělala, nebo vyměnila za něco jiného z knížky. Jak to jde? Držíš se nebo je to těžké? Já se přiznám že jsem teď polevila, mám chlapa doma kvůli covidu, mají práci z domu, takže vařím ještě jemu. Je to náročný 😕

ela1983
autor
1. lis 2020

Holky když hubnete, co cvičíte? Mě nejvíc vyhovuje něco, u čeho se pořádně zapotím a vyblbnu. Vždycky jsem cvičila Les Mills jestli to znáte, ale jelikož už nemám tolik místa musí mi stačit rotoped nebo běžecký pás. Ráda bych i něco záživného na posilování, ale to by chtělo nějaký program pro začátečníky.

loylii
1. lis 2020

@ela1983 já jedu necelé 2 roky na tomto stravování a nikdy jsem se necítila lépe. Není to dieta, ale styl. Rodině, ale vařím normálně. Deti milují omáčky, testoviny, řízky atd.. Ale mě nedělá problém vařit něco jiného jim a chlapovi a něco jiného sobě. Snažím se vařit na dva dny dopredu. Abych netravila veškerý čas v kuchyni. Mám na mateřské půl úvazků svoji praci na PC. http://www.deliketo.cz/

tterrezz
1. lis 2020

@ela1983 super.. První týden byl nejhorší.. Dnes končím 2 týden a je mi fajn.. Vařím též i pro chlapa, dceru a do toho prikrmy pro nejmenší, takže to vaření je trochu mazec no..

tterrezz
1. lis 2020

@ela1983 buď chodím běhat nebo si najdu nějaký kardio na netu..

ela1983
autor
2. lis 2020

Obdivuji, že zvládáte vařit pro každého zvlášť. Já když vařím pro sebe, pro malou a ještě pro chlapa, tak nestíhám věci v domácnosti. Když to stíhám, tak za pár dní padnu a začnu stresovat, že toho je moc.😓

ela1983
autor
2. lis 2020

@tterrezz Taky bych chodila běhat ale bohužel nemám hlídání, pořídila jsem si pás tak běhám aspoň doma. Ale i tak mě to baví.

tterrezz
2. lis 2020

@ela1983 no manžel, když je doma, tak rád holky pohlídá, takže mužů jít, ale ten pas by se hodil, ale na to nemám místo. :-/

ela1983
autor
6. lis 2020

@tterrezz To já hlídání nemám, tak pár minut to jo, přítel furt pracuje a babičky nefunguji. Kolikrát musím běhat když malá spi, protože s ní bych toho moc nenacvicila 😀

marketanova
9. lis 2020

Já taky mám hlídání a to je potom teď už jednoduší vzít činky a dát půl hodinky cvičení. Kde kupujete cvičební pomůcky, máte tip teď na Vánoce?

marketanova
20. bře 2021

Dobrý večer, já zhubla hlavně kvůli tomu, že jsem viděla na partnerovi, že prostě kouká raději po jiných ženách. Mám doma činky a cvičící podložku. Takže denně se protahuji. Co vy?

loylii
20. bře 2021

@ela1983 3x denně kvalitní vyvážené porce. Vařit si do krabicek. Dostatečný pitný režim. Nizkosacharidova strava. Není to dieta, jen se omezí prasarny. Nic se neváží ani nepočítá. Žádný koktejly, jen opravdové jidlo. Zbavilo mě to závislosti na sladkem po porodu a kojeni, pečivu, těstovin. Par receptu a návody na 3 jidla denně. Není to obchodní profil, jen moje zkušenosti.
Instagram: Lowcarb_fit_tipy.

dotaznikfitness
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baraskaska
14. pro 2021

Ja shodila asi 16 kg ale stale jsem proste v mirne nadvaze. Taky bych chtela ale ne a ne presvedcit svuj mozek ze to telo chce a potrebuje, pritom uz sama podle toho co mi podvedomi rika, citim ze je mi to strasne neprijemny. Se mnou to je ale trochu slozitejsi nez s masnakama, ja jsem vegetarian takze mam omezenejsi moznosti.