Malé pupínky po celém těle. Co by to mohlo být?

schdenisa
16. čer 2023

Zdravím nemáte někdo zkušenost s takovouhle vyrážkou po celém těle? Dceři jsou skoro tři roky na nic si nestěžuje. Žádná horečka, svědění nic. Doktorka mi dala jen Fenistil a nějakou mastičku kdyby se jí vysoušela kůže… ale nepomáhá to, vyrážka jí začínala za levým kolenem a postupovala nahoru po stehni. Pak přešla na pravé koleno a následně pak i na břicho záda i obličej… nakažlivá není, to už bych byla dávno posetá taky.
Teď mi přijde že jí to na kolenou postupně zase mizí. Tak nevím jestli to řešit spíše na kožním nebo počkat zda to samo nezmizí…

krisstina93
16. čer 2023

Neměla něco nového? Nějakou potravinu, nový praci prášek, kosmetiku?

schdenisa
autor
16. čer 2023

@krisstina93 co já vím tak odmně nedostala nic nového . Prací gel máme furt stejný a nikdy s ním problém neměla. Nevím jestli nezajít na kožní nebo počkat 27 letíme k moři tak třeba se ji to tam zahojí 🤷🏽‍♀️

marketa1218
16. čer 2023

@schdenisa To vypadá jako alergie na něco.

xnikolan
16. čer 2023

Nebyla nachlazená? Syn něco podobného měl cca před dvěma měsíci, tak jak se to objevovalo, tak to potom mizelo, celkem to trvalo skoro 14 dní, nesvědilo ho to, měla jsem dávat fenistil kapky, ale stejně to nepomohlo. Prý to bylo z virózy, akorát on teda zrovna nemocný nebyl, je pravda že si cca týden před tím stěžoval na ucho, ale nic tam neměl.

xnikolan
16. čer 2023

Jo a synovi je 3,5 roku, takže podobný věk.

martt
16. čer 2023

Alergie se může objevit i po něčem na co byla normálně zvyklá. Ted je období jahod. Neměla třeba vetsi množství?

evculinda
16. čer 2023

alergie, pyly, trávy, jahody, čokoláda? A moře určitě pomůže

schdenisa
autor
16. čer 2023

@xnikolan nebyla nemocna .. kapky nezabiraj snad to zmizi samo jak rikate

schdenisa
autor
16. čer 2023

@martt mela jahody ale tu vyrazku mela uz predtim nez je snedla 🤷🏽‍♀️😟

schdenisa
autor
16. čer 2023

@evculinda cokoladu si moc nedava jahody z obchodu taky ne jen od babicky ze zahradky ale tu vyrazku mela uz predtim nez si je dala

ivkasolavova
16. čer 2023

Já bych radši zejala na to kožní ,aby jí to pak nedělalo ještě neplechu v tom moři

schdenisa
autor
17. čer 2023

@ivkasolavova na nohach uz ji to pomalu mizi mozna je to opravdu neco z virozy jako rikala pani na zacatku takze si myslim ze ji to do tydne zmizi a u more uz nic mit nebude. Nestezuje si na nic normalne ji i pije . V noci spi a horecky taky nema. A asi nic zavazneho to taky nebude kdyz mi u doktora rekli jen Fenistil 🤷🏽‍♀️🙏🏻

moly001
10. lis 2023

@schdenisa Dobrý den, můžu se zeptat, jak jste dopadli, zjistilo se něco? Syn má , řekla bych hodně podobnou vyrážku. Děkuji za odpověď