Pejskovo piano - príma nápad, co myslíte?

misa_fisherprice
4. pro 2017

A jelikož Ježíšek stále ještě hledá príma nápady pro vaše děti, tak mu tady zkusím poradit😉

Ježíšku, co takhle PEJSKOVO PIANO? 🐶🌞

Děti milují hudbu, chtějí zpívat a užít si mnoho legrace. Milují MLUVÍCÍHO PEJSKA od Fisher Price, tak budou chtít určitě i jeho piano🍀.

U piana je i připojena pejskova knížka, děti si mohou přepínat mezi režimy hudba a učení. V módu učení si děti osvojí básničky, čísla, barvy, tvary... v režimu hudba mohou skládat své vlastní písničky, nebo poslouchat skladby či dokonce i zahrát svoji skladbu.

Ježíšku, to je přece príma hračka. 🙈🙊🙉

makynaeliska
4. pro 2017

Jeee to jsem jeste ani nevidela 😍

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@makynaeliska 🎉tak vidíte, stále nové a nové hračky 🙂

makynaeliska
4. pro 2017

@misa_fisherprice tak ja uz minule nasla diky vasemu tydnu par “darku” co uz jsou schovany doma na jeziska,ale porad koukam mam mezery ☺️

janulik2008
4. pro 2017

u nás už aj takéto hračky ... inak to piano sme chceli tiež 😀

denitek
4. pro 2017

Jééé to neznáme! ale vypadá moc hezky u nás hudební hračky hooodně frčí 🙂

verunkanatalka
4. pro 2017

Já to taky neznám..ale je to parádní hračka..😊

sabri12
4. pro 2017

Vypadá hezky. 🙂

golca
5. pro 2017

Super darek. Da se u FP zalozit vernostni karta? Asi budeme mit doma novou top znacku hracek 😀

misa_fisherprice
autor
5. pro 2017

@golca ❤❤👏

marcela8
5. pro 2017

Piánko vypadá moc pěkně - už jsem na něj koukala. 🙂

velkavera
5. pro 2017

Je ani nevím že má Fisher Price v nabídce piano.. Ježíšek naježí vozík s kostkami... Ale v květnu, by nám mohlo piano zpříjemnit první oslavu narozenin.

nikinnna
5. pro 2017

Na piánko jsme se dívali, ale malý už bude mít nálož jiných FP dárků... Dostane od od nás FP veselé jablíčko, hrnec a telefon. Od babičky stoleček a pejskovo chodítko. Od druhé babičky ho bude čekat vláček. Od tetičky, která je ještě na střední a vydělala si penízky na praxi, dostane malého Baetb. Od Mikuláše ho čeká ještě čekají takové vaše příšerky autíčko a druhá má na sobě válec, který dělá obličeje a hraje... A to už doma máme pejska, hudební kouli, aktivní panel, tablet, autodráhu, chodítko zebru, kroužky, první knížku a hrající autíčko... jsme taková Fisher Price domácnost 😂😂😂😂

krteczech
5. pro 2017

Piano ještě nemáme. U nás byl největší hit bubínek loni , ale nebyl od FP. Ještě bych chtěla kytaru, ale to asi na narozeniny. Piano dostane letos neteř. Budeme mít kapelu 😂

pmikesova
5. pro 2017

Tak u nás vedou nástroje všeho druhu, al ne dětské ( i když jich má několik). Nejvíce ho zajímá klasická zobcová flétna, mamky klávesy, kytara, a top je klavír. Jo sousedi nás mají rádi, hlavně v neděli v 8 ráno, když Malej "hraje" na piano. Asi bude nějaký hudebník😀

lagerthaa
8. pro 2017

To se mi hodně líbí.