Čekám miminko, ale nevím, jestli ho chci

31. bře 2024

Ahoj mám už jednoho syna.
S bývalým partnerem.
Našla jsem si partnera jiného s kterým po skoro roce jsem otěhotněla samozřejmě jsme oba chtěli. Já chtěla už v předešlém vztahu 3 roky jsem moc chtěla protože tomu prvnímu už je 7 ale partner nechtěl ani dítě ani svatbu nic.. bylo strašně těžký odejít ale chtěla jsem proste něco jiného. Takže když se sice rychle ale
Konečně podařilo měli jsme hroznou radost! Jenže najednou bum ( mám úzkosti už dva roky) a teď najednou se vrátili už 3 dny jsem vyrizena a nevim co vlastně chci ? Chci dítě! Nechci ! Proč?? Co se stalo chtěla jsem strašně ale teď nevim. Můj Malej nechce sourozence vůbec je proti tomu nikdy nechtěl jako Tatinek.
Ale co teď? Vůbec nevim co dělat nemám to komu říct skym se o tom pobavit ? Někdo mě odsoudí někdo ne. Není to třeba tím ze mi záleží pořad na bývalém a když budu mít dítě nemůžu se vrátit ? Třeba? Dost jsme pořad v kontaktu nějak nám to nejde omezit myslím si ze sem stim v pohodě ale jak tak vidím tak asi ne sem rychla a pitomá to já vím! Ale co teď? To malinký za to nemůže ale jsou jen dvě možnosti a já nevim proč to mám? Díky

nazka
31. bře 2024

A nepřijde ti nefér tohle vůči tvému partnerovi, se kterým jste plánovali dítě? Proč s ním jsi, když se chceš vrátit k bývalému? Je nějaká šance, že byste se k sobě fakt vrátili? Myslím, že tohle bys měla vyřešit primárně a pak řešit miminko. Původně jsem chtěla napsat, že je to normální, že se ženy těší a když to přijde, jsou " vyděšené".. Ale ten konec mě překvapil.

cherie24
31. bře 2024

Z nějakého důvodu je to už tvůj bývalý, tak bych se toho držela. Rozešla jsi se, měla jsi k tomu důvod, tak bych neničila novou rodinu kvůli něčemu, od čeho jsem utekla.

azanka
31. bře 2024

Úzkostí v začátku těhotenství jsem si taky prošla. Dítě bylo plánované a chtěné a stejně jsem brečela, že to nemůžu zvládnout. Že jsem se unáhlila. Trvalo to pár týdnů a pak to bylo dobrý. Promluv si s partnerem, svěř se mu, že o sobě pochybuješ. Uvidíš, že se ti uleví. Budete na to dva. A komunikaci s ex omez na dítě.

autor
31. bře 2024

@nazka ano přijde proto se tady na to ptám je jasný ze se trápim a to hodně hned jsem mu to rekla věděl ze se něco děje ne to ze přemýšlím jestli se vrátit třeba ale celkové o tom miminku je z toho špatný ale řekl mi ze mám čas se rozhodnout. Nejsem nějaká pitomá nána uvědomuji si co dělám ale hold pocit neovlivnim a nikdo mi v tomhle neporadi ani nepomůže.

autor
31. bře 2024

@cherie24 to je pravda! Ale pořad ho mám strašně rada.. psal si s bývalou to mě hrozné vadilo ne pořad jednou za čas jak si chybí.. mladá pipina no.: byl furt v práci až pak mi došlo ze kvůli nám aby jsme měli vše ale já chtěla jeho ne bejt s Klukem pořad sama doma.. pořad všude sama nikam semnou nešel míč každou neděli na výlet to bylo cele. Nějaké všímání je mi 27 a proste sem nechtěla žít jak stará breca pusu max nic jiného já vím ze to není pak v žádném vztahu ale mě to proste chybělo téma dítě neexistovalo prpste ne a když jsem odešla tak by to najednou šlo a já pitomá mám v hlavě a co když to hude teď jiný? Říkám si ze sem mu hrozné ublizila a tohle hude horší.

autor
31. bře 2024

@azanka už jsem udělala je na tom nic moc. Čekal dítě tenkrát s jednou holkou a ta mu dítě dala pryč ani mu to neřekla takže teď je z toho hotovy.

nazka
31. bře 2024

Jak se k tomu staví tvůj ex? Proč jste se rozešli?
Jen pro informaci, já Tě nesoudim, chápu, že svět není černy nebo bílý, občas je to dost komplikované.

autor
31. bře 2024

@nazka ten pravé mi napsal ze čekal ze se vrátím a ne ze si udělám dítě jinde. Jenže já nevim prpste zamilovala sem se věděla sem ze on dítě chce proste a tak jsme do toho šli po půl roce 🙄🙈 jenže co teď? Bojím se ze je to špatně proste nevim vůbec co mám delat :(
Bohužel nečekala sem ze zrovna já budu takováhle vždycky sem říkala ze nechci dítě s každým jiným ze je to hrozny a najednou bum

crejzy
31. bře 2024

Snad to jsou hormony. Ty umí udělat paseku... Jinak souhlasim s @cherie24 . To jestli chceš mít dítě nebo ne by s Ex nemělo vůbec souviset.

nazka
31. bře 2024

Takže ty jsi svého ex opustila kvůli tomuhle novému a teď bys ráda zpět ex, jenže to jaksi už nejde. No, dítě ti uzavře k němu cestu. Otázka je, proč ses teda rozešla prvně s nim. Připomeň si ty důvody a těch se drž. Na potrat přece nepůjdeš.

autor
31. bře 2024

@nazka no jasný opustila ale nechtěla sem odejít jen proste nechtěl to samé co já asi 2 měsíce sem se rozhodovala jestli fakt jo nebo ne už kvůli malému chtěl aby jsme byli spolu asi jako každý dítě. Ale proste sem odešla z ničeho nic mi cvaklo a šla sem 🙈🙄 dlouho sem Břecelq ale zvykla si a teď tihle a bum mám hlavně cele dny divné pocity v břiše není mi psychicky dobře na přítele se nechci pomalu ani podívat nevim co se děje
:(

autor
31. bře 2024

@crejzy nevim jestli to souvisí nebo ne 🙈 jen si zo myslím protože vlastně to začalo najednou z ničeho nic mi začal chybět vzal malého na dovolenou poprvé letadlem
( my nikdy neletěli) tak jestli to muže bejt tím nevim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru