Jsem těhotná? Bolest žaludku, hlavy, břicho nafouklé

papajinec
9. led 2016

Ahoj, s přítelem se o maličké snažíme už půl roku a zatím bez výsledků. Ovšem dnes je tomu druhý den, co mám opožděnou MS a druhý den pouze špiním ... Dnes zácpa, bolesti v podbřišku jako při MS. Po alkoholu v kombinaci s česnekem jsem na Silvestra prozvracela celý Nový rok... U mne nezvyk, můj žaludek je zvyklý na cokoliv a mnoho vydrží. Před svátky Vánočními též bolesti v žaludku, svijejici krece a bolest hlavy .. Do toho se mi nabidla, jiná práce, predelavame bytecek ... Takze myšlenkami jsem byla úplně jinde... Před svátky stres ...tak jsem vše přisuzovala tomu, ovšem netrpim na stres v podobě bolestí hlavy,či žaludku... Břicho mam nafouklé ... Žaludek občas poboliva ... Máte někdo prosim podobne zkusenosti ?? Potvrdilo se Vám možné těhotenství ?? Myslíte že bych mohla být těhotná ? Dekuji

ma_jo
9. led 2016

Jestli mas 2 dny opozdenou menstruaci, tak ti mnohem lepe nez my odpovi test ;)

papajinec
autor
9. led 2016

@ma_jo nechce se mi zase s ubulenyma očima koukat na jednu carku, přijde mi to i docela brzy ... Prave

gosa22
9. led 2016

počkej aspoň na týdenní zpoždění a netrap samu sebe...je to vysilující...z vlastní zkušenosti vím, že kompletní těhotenské symptomy si umíme, my ženy, krásně vsugerovat, já jsem si dokonce dokázala i mlíko vytvořit a nebyla jsem těhotná....
my čekali na syna skoro rok a dcerka pak přišla asi po 8 měs...každý nemusí těhotnět hned, vydrž a zkus zaměřit pozornost jinam, to pomáhá... 😉

evapater89
9. led 2016

No já bych udělala taky test, může tam být jedna a mohou být dvě.. Zase takto strjne nad tím budeš stále přemýšlet zda jsi či ne. Takuo budeš mit jistotu. Myslím si,bze dva dny zpoždění by ukazalo těhotenství uz. Ja vudy tetla před možným zpožděním a dopadlo to. Jeden kluk doma uz půjde do školy a ted čekáme holčičku a testovala jsem oba asi dva dny před ms. Syn byl zřetelnější na testu než dcerka, u ni jsem dělala po normálním testu digi a ten je fakt super. Jasne řekl ze 1-2tydn trhu a test jeste duch, ale ne takový abych to naklanela a lovila, byl tam slabe, ale taky byl. Ja bych to nevydržela cekat jeste týden do testu. Bud a nebo. Jiná možnost není

papajinec
autor
9. led 2016

Děkuji Vám ... Jsem nervozni jako pes ... Tak pokud do zitra MS se nedostaví ... Tak pak test ... Uvidim ... Moc doufam že už třeba to vyslo. Uvidime... 🙂

papajinec
autor
9. led 2016

Začínám hodně slabě krvácet tudíž TT je asi zbytecny že ? :(

pekkaa
9. led 2016

@papajinec a je to hneda nebo cervena?
Spineni je caste..

Ale dokonce treba moje mama menstruovala cely prvni trimestr a az pak zjistila, ze me ceka🙂
Mozne je vsechno

papajinec
autor
9. led 2016

Hnědá to byla ... Jak píši,ted slabě krev

pekkaa
9. led 2016

@papajinec no tak uvidis. Tezko se z toho dela nejaky zaver..

papajinec
autor
9. led 2016

@pekkaa ja už si prijdu jako blázen dneska ... :(

pekkaa
9. led 2016

@papajinec podle me je lepsi proste zkusit test, nez o tom takto polemizovat.. To je asi jeste horsi, nez byt zklamana z testu..
Drzim palce!

papajinec
autor
9. led 2016

@pekkaa děkuji zkusim 🙂

marketa11112
9. led 2016

udelej test a budes to vedet hned. ja uz 10 po styku mela 2 carky.. ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru