Musím dokrmování miminka UM konzultovat s lékařem?

haninav
2. zář 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zdali musím dokrmování miminka umělým mlékem konzultovat z lékařem (pediatrem) nebo stačí doporučení v lékárně. I když kojím a kojím často, tak přesto nemám dostatek mléko pro svoje miminko. Začala sem používat i odsávačku, ale pořád mám málo mléka a jídelníček mám pestrý.
Děkuji!

tynarad
2. zář 2015

Ahoj, já na tom byla stejně. Doktorce jsme pouze oznámila, když jsme šla do poradny, že už mám málo mléka a tak dokrmuji umělým. Doporučila mi Bebu nebo Nutrilon a dál už jsme se o tom nebavili. Spíš jsme udělala chybu, že jsem malého málo přikládala k prsu a zvykla malého na savičku. odsávačka ti ale nevezme z prsu tolik co dítě. Takže si na to dávej pozor. a z mé zkušenosti ještě víc sála ruční než elektrická odsávačka, ale je to na svaly. tak se mějte papa

haninav
autor
2. zář 2015

Odsávačku mám ruční a jsem s ní spokojená 🙂 Tak doufám že to můj doktor vezme 🙂 i přesto že odsávám tak se ho netvoří tolik.

pajdousekk
2. zář 2015

Prosim Tě a jak si přišla na to, že máš málo mléka? Nemyslím to špatně, ale já si to myslela taky a nebylo to tak.
Miminko ti pláče, málo přibírá nebo proč tak usuzuješ?

lv
2. zář 2015

Má se to konzultovat s pediatrem.

butterfly
2. zář 2015

@haninav Ve tvém případě by byla vhodná konzultace s laktační poradkyní - poptej se ve skupině Laktační poradna https://www.modrykonik.cz/group/2356/ - tam ti holky poradí nějakou dobrou LP z okolí tvého bydliště.
A taky prostuduj odkaz
https://www.modrykonik.cz/jak-kojit/

haninav
autor
3. zář 2015

@pajdousekk Maličká mi neustále pláče hlady.

irca86
3. zář 2015

@haninav a vis jistě, že je to hlad? Skoč k pediatrovi na prevazeni mimi, jestli přibírá. Jinak doporučuji zakoupit homeopatika na zvyseni laktace a mimi přikládat jak často si řekne. Tvorba se upraví. Um jako poslední šance. ...

betelgeuzz
3. zář 2015

@haninav mně starší řvala pořád a hlady to nebylo. Jediným ukazatelem, jestli má dítě dost mléka, je jestli přibírá.

barulina
7. pro 2018

Nemusis noc konzultovat s lekarwm. Tve dite tva rozhodnuti

kata267
7. pro 2018

@haninav nic resit nemusis, pokud mas pocit ze place hlady kup nejake um.mliko a zkus dat mimcu vypit a uvidis 😉 hlavne no stres

betelgeuzz
7. pro 2018

@barulina @kata267 ty příspěvky jsou 3 roky starý 🙂

barulina
7. pro 2018

@betelgeuzz uz to vidim, mela jsem to v akt. Nabidce

kata267
7. pro 2018

@betelgeuzz me to vyskocilo.jako.aktualni, no.jo to.je tak kdyz se clovek.nekoukne 😂