Jméno na "K" pro holčičku. Máte tip?🙈

rozitta
2. led 2022

Měli jsme vybrané jméno Klárka, Klárinka ale chtěla bych něco méně obvyklého. Začala se mi líbit Karin. Ale mužovi se nelíbí, prý mu to evokuje mužské jméno 😥 Navrhuje Karolínku - ale máme dlouhé příjmení. Nevím kde můžu na netu najít nějaká jména od K, všude jen pár jmen od K. Napíšete mi prosím nějaké svoje tipy na jména na K nebo aspoň nějakou stránku? Moc děkuji 🌹

jako_mala_holka
2. led 2022

Mně se docela líbí třeba Klaudie

nikolite
2. led 2022

Karin

pipi_puncocha
2. led 2022

A co Katrin?

gracinka7
2. led 2022

@rozitta Karin je super 👍
Kateřina, Kamila, Kristin, Kristen, Kira, Katrina, Katka, Kathy, Klaudie, Kornelie, Kordula, Kim, Kimberley.

janedv
2. led 2022

Kornelie, ale to je taky dlouhe. Katka je klasika, ale taky pekne.

janedv
2. led 2022

A Kamila, Kamelie

mamikry
2. led 2022

@rozitta Mně se libí Karla.

camelinka
2. led 2022

@rozitta Lobuju za Kamilu 😄😎

marcicek84
2. led 2022

Kristýnka

jaja01k
2. led 2022

Kamila, Karla, Kateřina, Klaudie, Kristýna, Krista, Květa, Katrin, Karmen, Kira, Korina.

nnnadja
2. led 2022

Kamila

odula
Autor odpověď smazal
Zobraz
odula
2. led 2022

@jaja01k Kira je krásný 😍

odula
2. led 2022

@rozitta hlavně ne Karin/Karen. Děti umí být zlý a síla internetu je veliká 🙈https://en.m.wikipedia.org/wiki/Karen_(slang)#:....

luciina
2. led 2022

@rozitta Kamila a Kim u nás mi žádná neprošla, ale stále se mi líbí.

sirinfirst
2. led 2022

Já jsem vždycky chtěla Kamilku, ale manželovi se nelíbí (prý to zní jak značka cigaret). Máme Klárku, a řekla bych, že v dnešní době to zas tak obvyklé není. Ani ve školce ani ve škole nikdy žádnou další neměla.

treasurka
2. led 2022

Nase Klarka je teda jedina siroko daleko.

vh1610
2. led 2022

@rozitta Karla je zajimave... A Karolina ma hodne podob, coz je taky fajn. A kdyby jdte se fakt s zadnym neztotoznili, tak co se vyprdnout na pocatecni pismenko? ;)

martiniquest
2. led 2022

My mame Klaudii

jako_mala_holka
2. led 2022

Vidíš, ta Kamila je taky noc hezká 👍

gryfis
2. led 2022

Karyna

delphine1
2. led 2022

My budeme mít Karolínku, doma to bude Kája 🙂

sorboni30
2. led 2022

@rozitta vzdycky jsem rikala, ze kdyby se mi narodila holcicka, jmenovala by se Klaudie. Je to uzasne jméno.. nyni cekam holcicku, ale jmeno Klaudie dat nemuzu. Mam totiz dva syny dvojčata Vojtíška a Jindřiška (7let) a nemůžu k nim dát holčičku Klaudii. Musím zvolit české jméno... Takže jsem vybrala jméno Barunka. Tak nejak se mi libi ta jemnost... Každopádně ty si volis podle sebe.. tak ti doporucim Klaudii 🙂

andelka
2. led 2022

@sorboni30 mně by k nim Klaudie ( zvlášť s K) vůbec nevadila. Sedí to v pohodě. Barbora mi zní poměrně tvrdě ve všech tvarech.

Jinak my máme v rodině Karin, Kristýnku, Karolínu i Kamilu, a ještě Kateřinu a Karlu.
Ještě mě napadá Květa, Kornelie, Klára, Katrina.

felixfelicis
2. led 2022

Karin i Katrin jsou krásné.

barulina
2. led 2022

@rozitta Kateřina,karolina,kleo, Kim, osobně mi nevadi, dlouhé jméno a příjmení. Mam dceru Magdalenu a taky dlouhé prijmeni

barulina
2. led 2022

@sorboni30 Barbora vůbec není jemné jméno. Sama jsem Barbora a cítím jak tvrdé to zní. Snad jen Baruska a Barus mi připadá jemnejsi

jjasmina
2. led 2022

@rozitta my máme Karolínku ❤️

rozitta
autor
2. led 2022

@sorboni30 jééé, to by byla škoda kdybys nedala Klaudinku jen z důvodu jmen chlapečků. Klaudie nezní zas až tak exoticky. Neřeknu Jenifer, Emmanuela, atd.. ale Klaudie úplně v pohodě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru