Podolí, Apolinář nebo Motol?

deelayces
31. črc 2015

😎 Podolí

salikova
31. črc 2015

@domorodka no není mi to zas tak jedno:D na císaře sem nechtěla🙂 ale zase na druhou stranu sem v nich měla důvěru a do ničeho mě prostě nenutili a u prvního sem taky nemohla na záda a rodila jsem na boku bez epiduralu, protože sem omdlívala jakmile sem si lehla - strašně špatně se mi dýchalo a ke konci těhu jsem všechny vyšetření měla vsedě nebo na boku... (akorát ty monitory byly blby - to sem to musela furt přidržovat).. Ale můj gynekolog mi říkal, že to mám všude říkat, že nemůžu ležet na zádech a myslím, že mi to napsal i do papírů a tak já to všude říkala a asistentka (ta první) mi řekla, že si mám lehnout tak, jak je mi to příjemné, ale tatínek holt musí přidržovat ten monitor a pak ta druhá to nijak neřešila... Ve finále porodu sem teda byla na zádech, ale to už sem měla jiné starosti:D

domorodka
31. črc 2015

@salikova já si tě dobře pamatuji, byla jsi mi sympatická, vypadala jsi pohodově a přátelsky 🙂 a jak jsi kojila a mě to nešlo, tak jsem řvaláááá 😀 😀 😀
ale díky tobě taky jak jsi mi řekla, že si mám prsa nahřívat - omývat - teplou vodou, se mi to začlo trochu dařit 🙂
a taky si moc dobře pamatuji, jak jsi seděla v tureckém sedu a říkala jsi, že si se trhla jen kousíček 😀
já byla nastřihlá a seděla jsem 5 týdnů na kruhu 😅 😅 😅 to bylo strašný 😀
a tak jsem si přála, abych se při druhém porodu nepotrhala a nechtěla jsem ten nástřih... tak jsem se trhla jen kousíček a druhý den jsem taky kojila v tureckém sedu 😀

jinak já když to popisuji v motole, zní to možná hororově, ale já porod hororově neprožívala... šla jsem tam s tím, že mě tam alternativy nečekaj, nehádala jsem se s nikým... brala jsem to jak to bylo...
ale to šestinedělí... první den jsem byla v poho, druhý den se tam rozplakala jedna maminka na pokoji a na mě to jak mávnutím proutku přišlo... a začla sjem bulet 😀
bulela jsem kvůli kojení, kvůli tomu, jak mě bolel ten nástřih hrozně... kvůli tomu, jak jsem byla sjetá těma medikamentama a tímpádem neschopná... ... ... bylo to strašný 😀
se mi to teď směje... ...
no a ta sestra - co vypadala jako seschlá švestka, zmalovaná až hrůza a její parfém spolu s nikotýnovým odérem voněl na pokoji ještě dlouho po tom, co se tam střelhbitě mihla... 😅 😅 tak na tu se taky nedáá zapomenout 😅 😀

hmm... a běžně se nezapojuji do diskuzí o porodnicích... to tak najednou, že se jednalo o 2 porodnice kde jsem rodila... 🙂

ada22
1. srp 2015

Mám čerstvou zkušenost z motola. Porodni sal o proti boxum super. Personál super. Byla jsem na vyvolavanem porodu, protoze mala již v brise nerostla. Epidural jsem brala jako spasu 🙂.
Šestinedělí bylo již horší. Čekala jsem, že mi z trojluzaku bez miminka automaticky presunou na pokoj s mimcem. Az třetí den mi doslo, že musím mit ostřejší lokty a musím prudit. Takže šestinedělí jsem prorvala 😉
Je tam hrozny nadstav, takže bezne třeba 12 maminek bylo mimo oddeleni šestinedělí.
Sestřičky na šestinedělí az na jednu byly všechny super. Dokonce jedna si mi pamatovala, že jsem tam po druhe. Což mu překvapilo po čtyřech letech. 🙂

xoriska
1. srp 2015

@ada22 Děkuji za tento koment. Plánujeme ted druhé mimčo a o Motole vážně uvažuji již jen z toho důvodu , že bydlím 5 minut od něj a bya jsem tam asi 5x akutně při prvním těhotěnství s komplikacema. Všichni mi přišli hrozně milý , vysvětlili, paní doktorka se dokonce snažila dělat malé ve 22 tt monitor abych byla v klidu , že jí krásně bije srdíčko a bude vše v pořádku 🙂 , kdybych neměla v tu dobu infekční virozu, tak říkala, že by si mě tam i na dva dny nechala abych se nestresevala a kdyby něco, že si mě ohlídají...

deelayces
autor
5. srp 2015

15.8. se budu registrovat a zkusím Podolí i Apolináře, jedno z toho musí prostě vyjít🙂 a kde to výjde, budu brát jako osud 🙂

Ono je asi blbost se ptát, každá máme jiný nároky, jsme jinak zhýčkané apod 🙂

Takže už nečtu recenze a prostě uvidím :D jinak všem moc děkuji :*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru