Koupání. Čím otíráte miminko?

martinatd
27. kvě 2021

Ahojte maminy, čím otirate vaše miminko pred koupáním, mám na mysli ty záhyby na těle. Mám zinku , ale malý má pak vždy úplně červenou kůži. Neznáte nějaký šetrnější způsob?😊

xleni
27. kvě 2021

@martinatd kousek látkové plenky

zrzinda
27. kvě 2021

My namocenym perlanem

kafr
27. kvě 2021

Jak jako otírat PŘED koupáním??? Nemá tam být při koupání?
Před koupáním ničím, při koupání žínkou (froté, bavlna) po koupání byla nejlepší bambusová osuška.

martinatd
autor
28. kvě 2021

@kafr no tak než jde do vaničky všechny záhyby důkladně utíram, ve vaničce bych ho těžko pořádně umyla když ho musím drzet v jedné ruce. Napr pod krk , do podpaží nebo do záhybu u kolen se sice da dostat prstama i ve vaničce ale ne tak důkladně . Maly začíná nabírat na váze a faldiky co má je třeba trošku roztáhnout abych se tam.poradne dostala 😁

vladienka
28. kvě 2021

@martinatd staci lehatko do vanicky, nemusite predsa dieta neustale drzat.. v zivote som holky nejak neutierala pred kupanim, jedine ak boli pokakane 😄

somalicats
28. kvě 2021

@martinatd Koupu na lehátku,t akže mám obě ruce volné. Před koupáním tak ničím neotírám, záhyby vyčistím při koupání - mám jemné žínky, ale dá se i Perlan apod.

kafr
29. kvě 2021

@martinatd 🙈 tak to mě nenapadlo. Jednak jsem měla vaničku s lehátkem a pak dcera je spíš hubeňour, takže v klidu vše až ve vodě. Později jsme měli větší vaničku bez lehátka, ale to jsem zase využila toho, jak se ve vaničce vrtěla a myla jsem tam, kde to zrovna šlo.
Je fakt, že pokud je miminko "mišelinek" tak se mezi faldiky, třeba na krku, dostává blbě.

netopejr
29. kvě 2021

Latkovku - tettaplenu, kousek flanelu. Starsi jemny tricko rozstrihat. 😉
Zni to divne, ale pred.koupanim ma vetsi logiku nez po nem, zachovej klid. 😉😘

michaela666
29. kvě 2021

Utírám akorát prdelku, než jí dám na lehátko do vany. Poslední dobou je u koupání hodně divoká, ale i tak ji faldíky zvládnu umýt perlanem nebo jemnou žínkou. Pod krk si nechá sáhnout akorát ve vodě, jinak na mě vrčí a ječí. 😃