pavlapola
Uživatel pavlapola je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pavlapola.
pavlapola
24. únor 2016

Já používám silan sensitive a taky všechno v pohodě 🙂 mám ráda, když nám prádlo voní. Jinak našla jsem aviváže za dobrou cenu na internetové drogerii Ageo, kdyby chtěl někdo ušetřit 🙂

pavlapola
24. únor 2016

@koriandrie A nemáš náhovou prosím zkušenost s pracím práškem bio https://www.ageo.cz/produkt/prasek-na-prani-72105. Neznám nikoho, kdo by ho používal, ale celkem se mi zamlouvá 🙂

pavlapola
autor
24. led 2016

Ahoj holky máte nějaké zkušenosti s bělící pastou, která by opravdu pomáhala a není to jen "reklama". Chtěla bych něco max do 200Kč, ale nechci kupovat nic nevyzkoušeného. Děkuju za rady 🙂

pavlapola
24. led 2016

@naho31 Máš toho opravdu hodně :( já jsem byla taky hodně unavená a začala jsme používát doplněk stravy s Ginkgo a je to o něco lepší. Můsí to být opravdu náročné.

pavlapola
24. led 2016

@jokerka Mezizubní kartáčky jsou hrozně důležité. Taky mi dásně krvácely třeba 3 dny, ale pak pohoda. Určitě si je kup, je to základ ústní hygieny. Jinak já mám nejraději mezizubní kartáčky od TePe. Nejdýl vydrží 🙂

pavlapola
24. led 2016

Já jsem taky pro vitamínové doplňky. Je hezké jíst hodně ovoce a zeleniny, ale nikdy to není dost. V zimě beru doplňky s E a C. Snažím se chodit do sauny a otužovat se 🙂 už 4 roky jsem nebyla nemocná 🙂

pavlapola
24. led 2016

@koriandrie Já jsem hodně spokojená s očníma kapkama od Avilut http://www.avilut.cz/produkty/. Pracuju v zakouřeném prostředí a hodně mi pomáhají 🙂 zkus se podívat

pavlapola
30. pro 2015

@oriell Já jsem nechávala dělat fotohodiny na tiskni-online.cz a byl to pro mou mamku prý ten nejlepší dárek 🙂 a já jsme dostala uzasny parfém, novou varnou konvici a nové povlečení 🙂

pavlapola
30. pro 2015

@oriell Já právě nevím, jestli si mám tu Chloe koupit, našla jsem ji ted na Ageo.cz za dobrou cenu, tak nad tím uvažuju, ale nejsem moc zvyklá si kupovat tak drahé parfémy 🙂

pavlapola
13. pro 2015

To musíš poznat ty 🙂 může se stát, že nekomu mléko dojde, ale je to ta nepohodlnější varianta stravy. Jinak záleží jen na tobě. U každé generace se doporučuje něco jiného a sama jsem z toho byla zmatená. Co doktori doporučili mojí mamince už by ted nikdo neudelal. Dělala bych vše s citem a bude to to nejlepší. Jinak u nás byly nejoblíbenější příkrmy Hami a pak jsem vařila 🙂

pavlapola
13. pro 2015

Můj muž vymyslí vždycky něco originálního 🙂 miluju dárky od srdce, ale nepohrdnu i nějakým parfémem 🙂 A jsem zvědavá, co bude letos pod stromečkem.

pavlapola
28. lis 2015

Já jsem byla nejvíc spokojená s Hami mléčná kaše rýžová s banánem a malé taky asi nejvíc chutnala a nebo od nich obilno-nemléčná krupicová s ovocem 🙂

pavlapola
28. lis 2015

@kačkapospi Nechala jsem se inspirovat a taky jsem se na deku koukala. Mám hrozně ráda tady ty fotodárky. Objednávala jsem ji na tiskni-online a myslím si, že to bude jeden z nejlepších dárků

pavlapola
28. lis 2015

Kupovala jsem celou dobu Pampers a teď jsem začala huggies a nemůžu si je vynachválit. Navíc je mají ted na internetové drogerii Ageo ve slevě, takže jsem nakoupila čtvery, není jich nikdy dost :D

pavlapola
28. lis 2015

Dárky už mám taky nakoupené 🙂 pod stromečkem bude letos klasika Lego a pak jsem nechávala dělat malé krásnou deku s fotkama celé rodiny. Jsem hrozně ráda, že se dá všechno vyřešit online.

pavlapola
8. lis 2015

S biosilem zkušenost zatím nemám, ale teď mi docela pomohl Garnier Pure Aktiv. Byla jsem docela překvapena, protože tím, že mám problémy jsem nikdy nepoužívala levnou kosmetiku, ale ted vidím trochu zlepšení 🙂

pavlapola
8. lis 2015

@partyzanka91 Ahoj, já jsem teď nechávala dělat kalendář tchýni k vánocům. Už mi docházely nápady na dárky a tohle je super. Nechávala jsem ho dělat na tiskni-online.cz a byl vyhotoven velice rychle a i kvalita je moc dobrá 🙂

pavlapola
autor
8. lis 2015

Ahoj holky, můžu se zeptat, od kdy vaše děti jedly příborem? Malá to pořád nezvládá a už bych ji to opravdu chtěla naučit (1,5 roku). A ještě, jestli nemáte tip, kde koupit hezké dětské příbory 🙂 děkuju za rady

pavlapola
26. říj 2015

Plíseň se nám dělala u oken a v rozích místnosti, bylo to nepříjemné. Kupovala jsem savo proti plísni, ale to asi nezabírá úplně do hloubky, ale na nějaký čas byl celkem pokoj. Jinak ještě pomáhá ceresit stop, ale říkám to bylo jen na menší plísen 🙂

pavlapola
18. říj 2015

Moje malá měla s opruzeným zadečkem hrozné problémy. Používala jsem Imazol a pak jsem přešla na klasickou rybilku. Jinak jsem začala kupovat kvalitnější pleny a vlhčené ubrousky a pomalu se to pak zlepšovalo 🙂

pavlapola
18. říj 2015

@eva_mb Děkuju moc za radu 🙂 známá mi právě řekla, že jsou celkem dobré, ale to celkem mě zarazilo :D našla jsem je totiž na Ageo za dobrou cenu, tak jsem nad nima uvažovala. Tak to asi zase koupím klasiku 🙂 jinak Amel je moc krásné jméno

pavlapola
15. říj 2015

@oriell Ahoj taky jsem to řešila a nakupovala jsem spoustu věcí u nás v Tetě kousek od domu 🙂 ale kolegině v práci mi řekla, že nakupuju pro děti a pro sebe kosmetiku na netu, což mě ani nenapadlo. Je to myslim na Ageo. Včera jsem se koukala na stránky a jsou tam docela slušné ceny.

pavlapola
15. říj 2015

Ahoj holky můžu se prosím zeptat..Moje malá má teď trochu opruzenou prcku a vyzkoušela jsem snad všechny krémy, nemáte prosím nějakou radu? A myslíte si, že by to mohla mít třeba z pracího prášku? Už nemá plínky a spinká normálne v dupačkách, tak mě napadlo i tohle :( jinak používám na praní klasiku Lovela a aviváž pro ni zatím nepoužívám .. Děkuji za rady 🙂

pavlapola
15. říj 2015

Holky jaké máte prosím zkušenosti s plenkama Panda? 🙂 našla jsem je za celkem rozumnou cenu 🙂