Dámské inkontinenční vložky DEPEND

Dámské inkontinenční vložky DEPEND® mají absorpční jádro ABSORB-LOC ᵀᴹ, které rychle uzavírá vlhkost a pohlcuje nežádoucí zápach. Velmi jemná vnější vrstva poskytuje zvláštní pohodlí a anatomické tvarování s postranními zábranami zase maximální ochranu. Vložky Depend zůstávají suché 3x déle než běžné menstruační vložky. Nová, rychle absorbující povrchová vrstva poskytuje maximální ochranu a komfort. Díky jednotlivému balení je použití vždy jednoduché, hygienické a také diskrétní.

Dámské inkontinenční vložky DEPEND

Více než 1,5 milionu lidí v České republice se potýká s únikem moči. Inkontinence je často jedním z témat, o kterém se nám nechce hovořit s rodinou, přáteli, a dokonce ani se svým lékařem. Rozhodně se ale nejedná o něco, za co by se měl člověk stydět. Inkontinenci lze mít pod kontrolou, aby vás co nejméně omezovala při každodenních aktivitách, když si zvolíte správné hygienické pomůcky.
Dámské inkontinenční vložky DEPEND

Kde koupím dámské inkontinenční vložky Depend?

Hodnocení a zkušenosti s dámskými inkontinenčními vložkami DEPEND

Máš zkušenost s dámskými inkontinenčními vložkami DEPEND?
stenly_l  2. pro 2021

Hrubšie, ale splnia svoj účel dokonale

Počas testovania som bola práve prechladnutá, taže som vložky naozaj ocenila. Práve v takýchto situáciách, keď silno kašlem alebo kýcham mávam problém so silnejším únikom moču. Nemám rada vložky s krídielkami, takže mi sedeli. Nepretekali a naozaj dokázali udržať silný prúd moču, ak som nemala práve vyprázdnený močový mechúr a rozkašľala som sa.
  • Príjemné
  • dokonale zachytia moč
  • bez krídielok
  • miestami sa krútili
  • hrubšie /je to však nevyhnutné/
evapelclova  29. lis 2021

Super pomocník, aby se žena cítila sebevědomě

Jmenuji se Eva a je mi 36 let.
Své problémy mám už od doby, kdy jsem poprvé porodila a to bylo v mých 31 letech.
Mám 2 děti a už byly situace, kdy mi únik moči nebyl vůbec příjemný. Proto za mě vložky Depend jsou úžasné, zvedly mi sebevědomí a cítím se hned jistější.
Vybrala jsem si tyto vložky pro nejslabší únik moči a vybrala jsem si ten správný typ. Je důležité si vybrat ten správný typ podle toho, kolik množství moče uniká.
  • Vidím jen samé výhody v používání těchto vložek:
  • 1/ není potřeba se několikrát za den převlékat
  • 2/ člověk nejde cítit močí
  • 3/ vložky jsou pohodlné a nejdou vidět
  • 4/ pohltí pach při úniku moči
  • 5/ mají super design, který je dělaný pro potřebu každé ženy s problémy s inkontinencí, ať už po porodu nebo z jiného důvodu
  • 6/ mají akorát velikost
  • 7/ mají super balení, které se pohodlně vleze do kabelky
  • 8/ každá vložka je samostatně zabalená
  • 9/ hned jsem se cítila pohodlně, komfortně při používání těchto vložek, protože jsem se nemusela bát při každém kýchnutí, kašli nebo záchvatu smíchu
  • 10/ tyto vložky doporučuji všem, které mají problémy s inkontinencí, protože se budete cítit opět jako žena.
elkaje  28. lis 2021

Moje první zkušenost s inkontintinenčními vložkami Depend

Po rozbalení balíčku jsem se trošku lekla té velikosti vložek. Jsou tedy dost silné a ještě bez křidélek, ale dala jsem jim šanci, na běžné nošení jsou O.K. Pocitově víte, že je máte, ale nic hrozného, po pár dnech si zvyknete a ten pocit nevnímáte. Na větší aktivitu nedoporučuji, mají tendence se různé kroutit a klouzat jinam. Je mi 40 a úplně mi nesedí, ale dala jsem balíček mamce, které je 60 a ta byla nadšená. Ona nemá ráda ty tenké vložky a nesnáší křidélka, takže ta je z nich nadšená. Myslím, že tento druh Depend Extra je ideální pro starší ženy.
  • Příjemné na pokožku, žádný zápach. Ideálně pro starší ženy
  • Za mně bez křidélek a silnější, než bych chtěla
katka_dv  28. lis 2021

Depend EXTRA

Testovala jsem vložky Depend Extra. Vložky jsou jednotlivě balené a s přehledem plní svůj účel. Hodnocení negativ podle mě záleží na tom, jestli jste zvyklí na inkontinenční vložky jiných značek, nebo porovnáváte oproti menstruačním vložkám, které nejsou při inkontinenci vhodné. Například mně chyběla křidélka, která jsou u menstruačních vložek běžná, ale pokud se podíváte na nabídku inkontinenčních vložek, tak je situace úplně opačná.
  • Splní svůj účel.
  • Celkem silné.
  • Bez křidélek.
jennyska  27. lis 2021

Prodyšné a diskrétní inkontinenční vložky

Vložky jsou velmi diskrétní a hlavně oceňuji, ve srovnání s klasickými menstruačními vložkami jejich lepší savost. Určitě se vyplatív případě úniku moči sáhnout po nich, než po těch menstruačních.

Jedíná věc, která mi na nich chybí je absence křidélek.
  • Velmi dobře sají
  • Několik velikostí
  • Příjemný materiál
  • Absence křidélek, rolují se
jana31990  27. lis 2021

Inkontinenční vložky depend mini

Při prvním rozbalení mě docela překvapila velikost pod slovem mini jsem si představovala že budou menší. Za další, docela mě u nich chybí křidélka. Ale aby to nebyli jen samé negativa, tak je to docela příjemný materiál a nezapáchaji. Při slabém úniku moči, kterým trpím po druhém porodu, jsou dostatečně savé. A já se už nemusím bát každého kychnuti anebo zakašlání.
  • Příjemný materiál
  • Dobrá savost
  • Jsou poměrně velké
  • Chybí mi křidélka
veverka.terka  26. lis 2021

Testování inkontinencnich vložek mini

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet inkontinenční vložky Depend mini. Nikdy jsem nepoužívala přímo inkontinenční vlozky, vždy jen menstruační nebo intimky.
Při prvním použití mě dost překvapilo, že vložka je vcelku silná. Ale velice dobře absorbuje vlhkost i pachy. Jen se mi trošku na kalhotkách rolovala,protože nemá křidélka, která bych rekla, že jsou praktická kvůli tomu, že vložka lépe drží a nemusím mít strach, že by byly vlhké okraje kalhotek.
  • Jednotlivě balené
  • Dobře pohlcují vlhkost i pach
  • Tloušťka vlozky
sun_sun33  25. lis 2021

Testování vložek Depend

Měla jsem možnost vyzkoušet vzorek dvou balení vložek Depend mini, za což velice děkuji :)

Bohužel i na mě došlo a od druhého porodu před čtyřmi měsíci se potýkam s únikem moči, naštěstí pouze velmi lehkým, zejména pri kašli nebo kýchnutí. 🙏 Důvodem budou nejspíš porodní váhy kluků (4,26 a 4,45 kg ) a poměrně malý odstup mezi nimi.

Vložky mi až na malé výhrady vyhovují, na můj problém mi plně postačují a nosí se příjemně. Určitě bych je mohla doporučit a vlastně jsem je již doporučovala, ale tehdy bez vlastní zkušenosti - pracuji v lékárně.
  • - zadrží tekutinu a rychle ji odvedou do jádra vložky
  • - není cítit žádný zápach, pohltí ho
  • - vložky jsou celkem tenké a prodyšné
  • - při nošení jsou pohodlné a diskrétní
  • - jsou prakticky jednotlivě balené
  • - mají pěkný design
  • - jsou pomerně krátké / mohly by být o něco delší
  • - uvítala bych křidélka
  • - občas mají tendenci se rolovat a krčit
  • Jelikož mám opravdu jen lehký únik moči, nejsou zmíněné výhrady důvodem je nekoupit znovu, ale jen nepatrnou připomínkou :)
nikaal  25. lis 2021

Testování DEPEND mini

Když jsem poprvé otevřela vložky Depend mini, byla jsem dost překvapená velikostí. Vložka je vcelku velká na to, že jsou MINI. Nedokážu si představit jak velké mohou být ty největší. Další věc mě překvapila, že i takto větší vložky neměly křidélka. První dny mi to bylo nepříjemné, ale je to jen o zvyku. Vložka je jinak vcelku příjemná a po nějaké době jsem ani nevěděla, že ji mám na sobě.
Vložky mohu doporučit, plní svou funkci, jen osobně já bych přivítala menší velikost.
  • Savost
  • Velikost
adepickova  24. lis 2021

Vložky proti úniku moči

Jako dvojnásobní maminku, mě po porodu začal trápit únik moči, například při kýchání. 🙄 Pak jsem uviděla vložky DEPEND a po vyzkoušení jsem spokojená. Vložky vypadají na první pohled jako menstruační, takže to je velké plus. Pohlcují zápach, což uvítá každá žena. Po možnosti vyzkoušení těchto vložek je budu ráda kupovat. U vložek bych akorát uvítala křidélka, mají tendenci se rolovat. 🙈
  • Dobrá savost
  • Nezapáchají
  • Uvítala bych křidélka
  • Mají tendenci se rolovat
evabry  24. lis 2021

Testování vložek DEPEND

Dámské inkontinenční vložky Depend pro velmi slabý únik moči mě zaujaly rychle schnoucí vrstvou pro pohodlný pocit. Jsou jednotlivě diskrétně balené. Vložky dokonale pohltí vlhkost i zápach. Při kašlu nebo smíchu jsou dokonalým diskrétním pomocníkem. Jediné mínus je absence křidélek, které každá aktivní a sportovně založená žena ocení. Celkový dojem - plní svůj účel.
  • - plní svůj účel
  • - pohlcují vlhkost a zápach
  • - neprotékají
  • - jemná vnější vrstva
  • - jednotlivě diskrétně balené
  • - silnější než obyčejné vložky
  • - absence křidélek
eliska804  23. lis 2021

DEPEND MINI

Dámské inkontinenční vložky vhodné pro slabý únik moči (u mě stresová inkontinence). Dochází k ní při zvýšeném tlaku v dutině břišní. Tento tlak vzniká kvůli námaze nebo stresu. Projevuje se například pouhým zakašláním, kýchnutím, sportu či namáhavé práci.
Tuto značku zkouším poprvé a jsem s ním maximálně spokojená. Dříve jsem používala klasické, značkové vložky.
Depend mini jsou pohodlné během nošení. Ale i diskrétní. Mám dostatečnou ochranu během dne. Vložky jsou tenké, prodyšné, flexibilní a savé. Zachytí vlhkost i zápach.
Jediná nevýhoda, že jsou kratší.
Jednotlivě balené pro jednoduché, hygienické a diskrétní použití. Vhodné do každé kabelky. Pěkný design.
Produkt mi plně vyhovuje. Vložky bych určitě doporučila.
Objednám znovu.
  • příjemná
  • savá
  • prodyšná
  • flexibilní
  • zachytí vlhkost i zápach
  • cena
  • krátká
nikelca  23. lis 2021

Zimná kamoška v kabelke

Ideálne na zimu, jedna lavička a som prechladnutá, jeden beh na autobus a som zachrípnutá. Je dobré zakašlať a vedieť, že to ak to skončí pohromou nebude to až taká tragédia.
  • Nedráždia
  • Vydržia
  • Vyzerajú normálne, keď už sú hodené v kabelke :D
  • Kuriérov výraz, keď som podpisovala prevzatie
kochichak84  23. lis 2021

Záchrana při vypjatých situacích.

Vložky jsou velmi příjemné na nošení, chvilku mi sice trvalo si zvyknout, nebo klasické vložky už nenosím, ale díky za možnost vyzkoušení. Dneska mě zachránily před ostudou, neb jsem si curla do gatí ze strachu, jak se na mě a na kočárek řítil pes. Nebo když jsem měla dusivý kašel takové síly, že jsem pomalu vykašlávala plíce a z toho tlaku učurkávala. Rozhodně si je pořídím i do budoucna.
  • Tenké
  • Zachytí hodně
  • Nejsou vidět obrysy
  • Vejdou se do kabelky
  • Není nic cítit
  • O žádných nevím
janysevka  23. lis 2021

Spolehlivý pomocník při úniku moči

Po porodu jsem i já poznala, co je to únik moči a objevuje se především při běhu, kýchání, zakašlání a i při záchvatu smíchu 😁 Sháněla jsem nějaké vhodné vložky na tento můj problém a testování vložek Depend přišlo právě vhod! Jsem s nimi spokojená, moč zadrží spolehlivě a ani není cítit žádný zápach. Moč absorbují velmi dobře, takže se v nich cítím pohodlně. Přijde mi super, že po vydání z obalu drží tvar "U", takže přesně padnou pak i do kalhotek a dobře se nosí.

Minusem je pouze tloušťka a to, že jsou bez křídélek (i když i bez nich dobře drží.
  • Anatomický tvar do U dobře padne do kalhotek
  • Dobře drží
  • Velikost, díky které se cítím bezpečně
  • Tloušťka
pepper05  22. lis 2021

Pomocník pro nejisté situace, ale s malým ALE

Po poporodu mě v klasických situacích, jako je kýchání či skákání, trápily občasné úniky moči. Příliš jsem to neřešila, nicméně když se na koníku objevila možnost vyzkoušet vložky Depend Comfort Protect, zaujalo mě to. Připravenému štěstí přeje, no ne?

Po příchodu vložek domů mě hned upoutaly dvě pozitivní věci - barva obalu (náhodou ladící k mému nejnovějšímu květinovému přírůstku) a to, že na první pohled vypadají jako menstruační vložky. Což vzhledem k diskrétnosti tématu je určitě plus.

Nicméně vložka je o dost objemnější (větší a silnější). Ano, musí pojmout více tekutiny, přesto mě to překvapilo. Druhým mínusem pak jsou chybějící křidélka. Na aktivní sport v legínách to asi úplně není... A i ve spánku se vložka leckdy ne úplně příjemně krčila.

Přesto svůj účel určitě plní, pro menší úniky moči je vše v pořádku. Silnější vložka na noc pojala dokonce 200 ml vody bez známek protečení, jen vložka (logicky) dost ztěžkla. Za mě - pokud by měla vložka křidélka, byla by ideálním pomocníkem v ne vždy jistých situacích.
(5 fotek)
  • Diskrétnost obalu (připomíná klasické menstruační vložky)
  • Funkčnost - pojme opravdu hodně tekutiny
  • Velikost - pro jistotu ve všech směrech
  • Chybějící křidélka
  • Tloušťka vložky
  • Po stranách méně lepí - vložka se při pohybu krčí
tratatundra  22. lis 2021

Neurazí, ale neohromí

Noční vložky Depend Comfort-Protect mě osobně malinko zklamaly absencí křidélek, kvůli které mají tendenci se odlepovat a rolovat, což je docela problém, jelikož jsou určené na noční použití. A jsou obří. Což je pochopitelné, jelikož mají zachytit moč v noci, kdy člově není v jedné poloze a je v poloze vertikální. Nicméně, rozměr by mohl někomu překážet. Na druhou stranu, při pokusu s vodou bezpečně vsákly až 2 dcl vody, což je docela hezký výsledek a to aniž by protekly. Absorbují zápach i vlhkost a tak dokonale splní, co slibují.
  • dobrá absorpce
  • diskrétní balení jednotlivých vložek
  • pohlcení zápachu
  • nemají křidélka
  • v noci mají tendenci se rolovat
msgracia  22. lis 2021

Moje testování

Jsme lidé, ale jedna věc nás spojuje, jsme ženy, jsme mámy. Ať už máme dítka větší nebo ještě u sebe v bříšku. Je to jedno. Občas se i nám se stane, že při kýchnutí nám to prostě uteče. Může se stát že nám to prostě ucvrnkne. Pokud by to bylo častější a silnější byl by problém, který se musí řešit.
Proto od toho tyhle vložky sou. Abychom měli oporu.
Jsou jednotlivě balené.
  • Měkkost
  • Chybí křidélka pro komfort
  • Při pohybu se hýbou a rolují
klarietka  21. lis 2021

Depend

Za mě velká spokojenost, člověk může bez omezeni fungovat jak je zvyklý. :)
  • - pohodlné na nošení
  • - nezapáchají
  • - mají dobrou absorpci tekutiny
  • - chybí mi u produktu křidélka
monikaam  20. lis 2021

Inkontinenční vložky Depend

Inkontinenční vložky jsem vyzkoušela a byla jsem s nimi v celku spokojena. Uvažuji nad jejich dalším používáním.
  • dobrá savost
  • bez zápachu
  • délka a šířka vložky mi vyhovovala
  • uvítala bych u nich křidélka
  • přijdou mi celkem tlusté, mohly by být tenčí.
vodnarka2013  15. črc 2021

Depend

Za mě pecka. 😁 Už mohu skákat na trampolíně a běhat, aniž bych se bála, že mi unikne moč, kam nemá. Doporučuji. 🌸🌸
  • - příjemné na nošení
  • - dobré složení
  • - nezapáchají
  • - dobrá absorpce
  • - u verze mini bych ocenila křidélka
rmarci  12. črc 2021

Vložky Depend

Vložky jsem využila v závěru těhotenství, kdy mě inkontinence trápila. Musím říct, že díky nim jsem se cítila více svobodně a hlavně bezpečne. Nebála jsem se zakašlat ani kýchnout.
  • Dobře saje
  • Nezapáchá
  • Diskrétnost
  • Křidélka
k.tee  11. črc 2021

Diskrétní, absorbující - vložky DEPEND

Vložky DEPEND Normal Plus řadím mezi ty lepší z inkontinenčních vložek. Každá hezky zvlášť zabalená, vejdou se do kosmetické tašky. Když vám třeba i z tašky vypadne, nikomu ani nenapadne, že to není vložka menstruační. Diskrétnost mají za jedničku s hvězdičkou. Co se týče praktičnosti, ta malinko, kvůli absenci křidélek, pokulhává. Vložky se při intenzivnějším pohybu rolují. Pokud s nimi ale nesportujete, tak zaručují dobrou absorpci vlhkosti a pohlcení zápachu. Povrch nedráždí pokožku a jsou velice příjemné na dotek.
  • dobrá absorpční schopnost
  • pohlcení zápachu
  • jednotlivě diskrétně balené
  • absence křidélek
  • rolování při intenzivním pohybu
evonel  6. črc 2021

Testování Depend

Dnes mi přišly vložky Depend, tak přidávám svou zkušenost. 😊
Jsem těhotná a mám problém s únikem moči, hlavně když kýchnu, tak to neudržím.
Jsem ráda za vložky Depend.
  • Skvělé saji
  • Pohlcují zápach
  • Žádné námitky
nelinkabublinka  6. črc 2021

Depend Comfort Protect MINI

Vložky sú na prvý pohľad väčšie, ako som bola zvyknutá. Od tejto značky som používala vložky Active Fit, ktoré mali velkosť a hrúbku intímky.

Vložky ma, napriek veľkosti, neobmedzovali v pohybe. To čo od nich očakáva, splnili. Výborná savosť, pohlcovanie zápachu. Jemná vrstva nespôsobila zapareniny, ani pri celodennom nosení počas horúcich dní.
  • jemná povrchová vrstva
  • pohlcovanie zápachu
  • dobodky splnia to, čo majú
  • hrubšie, ako som zvyknutá
kristyneckaa27  5. črc 2021

Testování inkotinenčních vložek DEPEND COMFORT - PROTECT Mini

Byla jsem vybraná na testování inkotinenčních vložek DEPEND COMFORT - PROTECT Mini.
Po rozbalení jsem byla ráda, že je každá vložka balená zvlášť, je to praktické a preferuji to. Každopádně mě překvapila velikost vložek. Velikost mini si představuji ve velikosti intimky, a jelikož netrpím až na tak silný únik moči, tak mi vážně stačí vložka ve velikosti intimky. Musim říct, že výborně zachycuje vše, co má, jelikož čekám druhé mimčo a už mě to tam dole vše víc tlačí, tak jsem ji hodně ocenila, třeba při cvičení na orbitreku, kdy jsem se pak cítila mnohem lépe, když malý únik zachytila vložka. Trochu mě i překvapilo, že vložky nemají křidélka, takže se i trochu pohybovala.
  • Savost
  • Každá vložka balená zvlášť
  • Nemá křidélka
  • Moc velká vložka
iriska146  4. črc 2021

Testování DEPEND

Po druhém porodu mám ,bohužel, problémy s lehkým únikem moči. Zatím mi stačily obyčejné intimní vložky. Problém je hlavně u kýchání a kašlání. Vložky Depend byly fajn, protože zachytily víc moči a nemusela jsem hned vyměnit. Trošku mi vadilo, že jsou moc hrubé a chyběly mi křidélka. Při delších procházkách už mi ta hrubost byla nepohodlná. Plus bylo, že nic nezapáchalo a vydržely víc než obyčejné intimní vložky. Ráda vyzkouším menší velikost.
  • Pohlcuje pach
  • Jednotlivě baleno
  • Moc tlusté
  • Chybí křidélka
fouskovi  4. črc 2021

Depend Comfort Protect Normal plus

I já byla vybraná pro testování, jelikož po druhém porodu a cvičení to furt není stále ono a podle té tabulky přímo na jejich stránkách jsem zjistila, že potřebuji už ty Normal. Svoji funkci splňují, ale mě třeba strašně chybí křidélka a připadám si v nich spíše, jakože při silnější menstruaci, ale kdo má daleko větší únik moči, tak jsou skvělé můžu je vřele doporučit.
  • Prodyšnost
  • Bez křidélek
  • Moc objemné
jabadabadoo  2. črc 2021

Depedend maximum

Nicméně, vložky jako takové jsou moc příjemné, docela dost pojmou. Ale chybí mi zesílení uprostřed, přijdou mi tam o něco užší, jsou bez křidélek a tak mi někdy protekly přesně v tom místě.
  • Moc příjemný materiál
  • Dostatečně dlouhé
  • Protékají uprostřed
andrysek111  2. črc 2021

Depend Comfort Protect Normal Plus

Děkuji za možnost otestovat inkontinenční vložky Depend. Dle pomocníka pro výběr typu vložek jsem dostala typ Normal Plus. Trpím na lehký únik moči např. při kašlání či kýchání, ale na tento typ úniku moči při přijdou vložky hodně silné.
Nicméně, svůj účel určitě plní dobře, pohlcují dobře vlhkost i zápach.
  • Dobře pohlcují tekutinu i zápach
  • Velmi jemná vnější vrstva
  • Tloušťka vložky
  • Absence bočních křidélek pro lepší fixaci
konik_testuje  2. črc 2021

Neprotékají a jsou tedy spolehlivým pomocníkem při úniku moči!

Ačkoliv je nás na Modrém koníkovi mnoho, téměř všechny nás spojuje jeden fakt. Jsme mámy. Mateřství s sebou přináší mnoho radostí a starostí, ale také komplikace, bohužel i zdravotní, o kterých se hovoří jen málo.

Mezi ně patří i únik moči. Nepříjemný problém, který trápí nejednu ženu a to nejen bezprostředně po porodu. Jelikož se o této poporodní komplikaci moc nemluví, ženy často zůstanou zaskočené i zahanbené. Naštěstí ale existuje způsob, který sice inkontinenci nezastaví, zmírní však nežádoucí efekt, jakým je vlhkost a nepříjemný zápach. Tím jsou inkontinenční vložky Depend, které jsou dostupné v mnoha variantách a přizpůsobené tak, aby bezpečně absorbovaly moč a pohltily zápach.

My v redakci jsme je také vyzkoušely. A jak u nás obstály?

Jako první nás oslovila možnost zjistit si, jaký typ inkontinenčních pomůcek je pro nás ideální volbou, jelikož člověk, který se s tímhle problémem potýká poprvé, má spoustu otázek a vybrat si s jistotou typ a velikost, nemusí být vůbec jednoduché. My, v naší redakci, jsme testovaly inkontinenční vložky ve čtyřech velikostech: mini, normal, normal plus a noční variantu - maximum.

Na první pohled jsme ocenily diskrétní a hygienické balení každého kusu vložky zvlášť, stejně, jako je tomu u menstruačních vložek, na jaké jsme zvyklé. Nikdo tudíž nemusí vůbec tušit, že na WC řešíme něco choulostivějšího, než je standardní vyvrcholení cyklu.
Co je od běžných menstruačních vložek odlišovalo, je absence křidélek, co může být u aktivnějších žen malinko problém, jelikož se stalo, že se po stranách vložka shrnovala a následně kroutila, přestože je lepící pruh docela široký, není však na celou šířku vložky.

Překvapilo nás, že jsou vložky určené na lehký únik moči docela objemné, ač jsme očekávaly vložky podobné intimkám. Z tohoto důvodu je nošení srovnatelné s klasickou menstruační vložkou, a kdo není na vložky zvyklý, může pociťovat mírný diskomfort.

Nic to ale nemění na faktě, že vložky dokonale pohltí vlhkost i zápach. Důležitým faktorem je také to, že neprotékají a jsou tedy spolehlivým pomocníkem při úniku moči.

Za redakci Modrého koníka můžeme inkontinenční vložky Depend doporučit. Co se týče funkčnosti, dokonale plní, co slibují.
  • Pohlcují zápach
  • Absorbují vlhkost
  • Neprotékají
  • Jednotlivé hygienické a diskrétní balení vložek
  • Absence křidélek u většiny typů
  • Malinko tlustší vložky
2 lidé považují za užitečné
elizabeth66  2. črc 2021

Depend Comfort Protect MINI

Při rozbalení mě poměrně překvapila velikost a tloušťka, přestože se jednalo o verzi MINI. Čekala jsem spíše vložku podobnou intimce. Jsou tedy dle mého názoru vhodnější při větším úniku. Vložky nemají křidýlka, lepící plocha je poměrně veliká, ale snadněji se posunou kam nemají. Povrch je ale na nošení velmi příjemný.
  • Příjemné na nošení
  • Balená každá samostatně
  • Nemají křidýlka
  • Tlusté a velké
gabkekoczi  30. čer 2021

Depend Comfort Protect MINI nejsou až tak mini

Týden testování vložek byl pro mě vcelku příjemný. Inkontineční vložka mě nijak zásadně nezklamala a dokonce i při běhání, kdy jsem pocítila 2x trochu větší únik moči, mě podržela - žádné protečení, žádný zápach. U vložek preferuji křidélka, ty mi zde chyběly. Velké plus je však balení každého kusu zvlášť, což postrádám u klasických intimek. Překvapila mě dost velikost vložek Depend - pod pojmem MINI jsem si představovala vložku velikostně podobnou intimce. Při prvním použití jsem si nebyla jistá, jaká část patří dopředu, řídila jsem se citem.
  • Srovnatelná cena s konkurenčními vložkami
  • Savost, nezapáchají
  • Bez křidélek
  • Trochu větší, než jsem čekala
katka_dv  30. čer 2021

Depend Normal Plus

Typů inkontinenčních vložek od společnosti Depend je hodně, s případným výběrem správného výrobku pro Vás si můžete pomoci vyplněním několika málo otázek na webových stránkách společnosti.
Já jsem testovala inkontinenční vložky Depend Normal Plus. Bohužel po porodu mám stále problém při kýchnutí nebo zakašlání. (Přes švihadlo nebo na trampolíně raději neskáču.) Cvičení ale nevzdávám.
  • Splní svůj účel
  • Docela tlusté
  • Udávaná savost je 350 ml, což si nedovedu představit – při pokusu s vodou už byly při 100 ml docela těžké a začaly protékat.
janikas85  30. čer 2021

Depend Active Mini

Po porodu dcery mám mírnou inkontinenci. Jsem zvyklá na inkontinenční intimky. Depend Active Mini jsou pro mě příliš tlusté, lepící pruh je sice široký a dobře drží, ale není až do krajů a vložka se shrnuje.
Vložky jsou jednotlivě balené což vidím jako velkou výhodou.
  • Silný lepící pruh
  • Nelepí až do kraje
  • Tlustý materiál
verca5505  29. čer 2021

Testování inkontinencnich vložek Depend

Po týdnu testování, jsem zjistila, že účel jako takový splňují, zachytí moč i zápach skvěle, ale přiznávám, že na lehký únik moči jsem si myslela, ze budou vložky daleko slabší, něco ve stylu intimek, které jsou slabounké.
  • Zachytí moč
  • Zachytí zápach
  • Praktické balení
  • Moc silné a velké
  • Chybí křidélka na lepší fixaci
snezenka26  28. čer 2021

Depend Comfort Protect MINI

Ne každá žena se bude chlubit tím, že ji po porodu, či kvůli jiným zdravotním problémům, trápí únik moči. Já jsem vyzkoušela velikost Protect Mini. Maji své mouchy, ale pro opravdu lehký únik moči jsou vyhovující.
  • Šikovné balení
  • Neprodyšné
tangerina  28. čer 2021

Testování Depend Comfort Protect MINI

Po druhém porodu mě trápí lehký únik moči, snažím se cvičit, což přináší dobré výsledky, ale přece jen ještě to není 100%.
Vložky mini jsou úplně ideální na lehký únik moči.
  • Výborně sají.
  • Zachytí zápach.
  • Diskrétní balení.
  • Jsou silnější, než by si člověk přál.
  • Mohly by být o něco delší.
  • Nemají křidélka pro lepší fixaci.
megankaa  28. čer 2021

Skvělý výrobek

Testovala jsem vložky pro lehký únik moči.Jsou prodyšné a velké tak akorát, což se teď v létě hodí..
  • Prodyšnost
  • Žádná
chcana88  28. čer 2021

Jako pleny

Asi jsem ten šťastnější typ lidí, co mu na lehký únik moči stačí inkontinenční slipové vložky. Vložky Depend jsou na mě příliš silné, připadala jsem si během dne jako bych nosila plenu. Jak píšu výše... Pokud bych trpěla inkontinencí vyššího stádia, asi by mi vyhovovaly, takhle jsem byla spíše zklamaná a rozhodně po nich v obchodě nesáhnu.
  • Silné

• Pohodlné
1 člověk považuje za užitečné
katykubinova  23. čer 2021

Depend Komfort Protect maximum

Bohužel, po porodu třetího syna už neudržím moč a v souvislosti se situací Covid jdu na zákrok až za měsíc. V těchto horkých dnech to je peklo vyjít s dětmi třeba jen na bazén... Na delší trasu musím mít vložky a počítat s patřičným oblečením, aby nebylo nic vidět.
  • praktický malý obal
  • vysoká absorpční schopnost
  • eliminace zápachu
  • Uvítala bych větší prodyšnost, ale to asi nejde. Bohužel v těchto letních dnech je to peklo.