Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
apacheee
23. kvě 2019
V některých obchodacich mají vážně smysl pro aktuální dění :grin:
Zobraz celou zprávu
apacheee
22. kvě 2019
Zase jedna další fotka ze série "Když fotí máma"

Oni jsou prostě boží :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
18. kvě 2019
Hezký sobotní večer, jsem tu zase s potrápením vašich mozkových závitů :grin: dnešní hádanka je zase lehce morbidní, ale určitě to není nic, co bychom my ženský nezvládly :slight_smile:

Podívejte se pořádně na obrázek a odpovězte, který z těchto 3 pánů svou smrt pouze předstírá. Je to rychlotest, takže máte možnost dívat se na obrázek POUZE 10 SEKUND a pak musíte říct svůj tip :grin:

Do komentáře prosím pište jen svůj tip, nepište, jak jste k němu dospěly. Vyhodnocení bude zítra večer :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celou zprávu
apacheee
16. kvě 2019
Myslím, že Tobi se ve světě rozhodně neztratí a z fleku může vystupovat v cirkuse:see_no_evil::joy:🤭

A jak hrajete Člověče, nezlob se vy?
Zobraz celou zprávu
apacheee
16. kvě 2019
Jako mámy žijeme dost často v dojmu, jak strašně těžké to máme (a samozřejmě to je pravda :grin:slight_smile:, ale zamysleli jste se někdy nad tím, že docela těžké to mají i otcové našich dětí?

Vzpomeňte na generaci našich otců (a jejich otců) a vemte si, jak oni se starali nebo spíše nestarali o své děti. Dnešní chlapi jsou vlastně takoví průkopníci nového přístupu VÝCHOVY - výchovy, kde se aktivně zapojují i muži. Chybí jim většinou vzorce zažité ze svého dětství (teď myslím, co se péče o děti týká) a myslím, že dost často neví a možná ani nechápou, co se od nich očekává. Najednou mohou být u porodu, mohou zažít první okamžiky svého dítěte na světě. Většina Teda i chce. A pak je tu skupina jiných mužů, která je za to bude odsuzovat, skupina, která se bude posmivat otcum, kteří se opravdu starají o své děti a prebaluji třeba i pokakane pliny. Jo a věřte, že tohle si opravdu žádná máma neužívá. NIKDY.

V poslední době se v tomhle společenský pohled neskutečně změnil. Není těžké být otcem, ale být tatínkem je mnohem těžší. A náročnější. A člověk si musí něco odrict. Takže opravdu čest všem tatínkum, kteří vědí, jakou pohádku má jejich dítě nejraději. Kteří vědí, jak se jmenuji kamarádi jejich dětí. Kteří jim umí připravit večeři. Kterým nedělá problém je vykoupat. Kterým nevadí uspavat své děti. A především těm, kteří se za to nestydí a jsou na to dokonce hrdí. Moje děti tohle ohromné štěstí mají a věřte mi, že není nic hezčího, než na tohle moct koukat. Díky, Davide :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
14. kvě 2019
A Tobiášek už má první stránku svého fotoalba hotovou taky :grin:

UŽ jsem úplně zapomněla, jaký relax je sednout si s pastelkama nad prázdný papír :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
12. kvě 2019
Pamatujete, jak jsem před nedávnem celá nadšená psala, že jsem konečně pořídila nádherná fotoalba pro kluky? Teď jsem konečně měla chvíli času vrhnout se na ně a můžu se už "pochlubit" s úvodní stránkou alba pro Eliho :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
Zpráva byla změněna 6. kvě 2019
Víte, co je podle mě nejužitečnější (a možná taky nejopomijenejsi) rada v celém rodičovství? Nezapomínat na to, že nejsme jenom rodiče, ale taky hlavně PARTNEŘI :heart_eyes:

Ps: a za foto děkujeme zase Eliaskovi :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celou zprávu
apacheee
5. kvě 2019
Oslava za námi. A aby to nebyla nuda a šeď , Tobiášek si zařídil speciální dáreček - neštovice :grin: Tohle dítě se prostě nemohlo narodit jindy než na čarodějnice. Jo a zlé jazyky tvrdí, že jsem si porodila svoji malou kopii. Minimálně babičce (mé mamce) se zase začal vracet tik v oku :joy::joy::joy::innocent:
Zobraz celou zprávu
apacheee
4. kvě 2019
Krásný sobotní večer. Jo, čtěte správně, týden zase uběhl jako voda a potrápení mozkových závitů už je zase tady :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zase si pořádně prohlédnete obrázek a do komentáře mi napište, jestli jste našli 1 nesmysl :blush: nepište prosím kde je, jen zda jste ho našli a jak dlouho vám to trvalo

Krásný zbytek dne :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee
30. dub 2019
Náš druhorozený dnes slaví narozeniny - kdyby se narodil jako první, byl by jedináček! Je to s ním náročný, ale nevyměnila bych ho ani za nic. Prostě lump a rošťák každým coulem, čertíci v očích, kteří svítí na dálku, úsměv od ucha k uchu a křik takový, že jsme slyšet na kilometry daleko , když se zrovna svět netočí směrem, kterým chce on. Tobiášek prostě není dítě pro začátečníky:heart_eyes:

Jo, takovýhle dítě se nemohlo narodit jindy než na čarodějnice. A každým dnem jsme všichni víc a víc přesvědčení, že jsem si porodila svoji malou kopii. Hlavně babičce (mojí mamce) při vzpomínkách na mé dětství začíná zase trochu pocukavat v oku :joy:

Ps: první část textu jsem tu kdysi už použila, tak se nezlobte, ale nic vystiznejsiho už o něm nikdy nedokážu vymyslet :joy:
Zobraz celou zprávu
apacheee
29. dub 2019
Víte, co je znakem šťastného dětství? Že se prostě čas od času pocurate smíchy :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celou zprávu
apacheee
29. dub 2019
Ten pocit, když roky nemůžeš sehnat fotoalbum podle svých představ a pak je najdeš :blush:

Teď už jen dát dokupy milion fotek a můžu začít tvořit. Strašně se těším :blush:

A co vy, děláte ještě někdo svým dětem fotoalba?
Zobraz celou zprávu
apacheee
27. dub 2019
Sobotní večer je tu a s ním i tradiční potrápení mozkových závitů a hádanka :blush:

Pořádně si prohlédněte obrázek. Vidíte 1 nesmysl? Do komentáře prosím pište jen, zda jste našly a jak dlouho vám to trvalo, ale neprozrazujte nic ostatním.

Pět náhodných komentářů odměním :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee
27. dub 2019
Skončilo ambasadorstvi, je více času, takže je konečně čas a prostor začít si plnit sny a posunout se dál ve svém koníčku - focení.

Takže právě začínám kurz pro fotografy. Držte pěsti, ať pochopím, o co go. Přece jen jsem už pár let na mateřské a občas mám pocit, že mluvím řečí jiného kmene než ostatní lidi :joy:
Zobraz celou zprávu
apacheee
26. dub 2019
Letošní plesovou sezónu jsme navštívili docela hodně plesů, z žádné této akce ale nemáme nikdy žádné fotky, protože já sebou telefon vůbec nenosím a nějak není čas a chuť cucet do mobilu. Naštěstí se na některých plesech objeví oficiální fotograf a občas umí zachytit zajímavé momenty :joy:

Nějak jsme se mu asi zalíbili, protože těch záběru s námi je dost. Hurá, konečně máme fotky z akce :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
24. dub 2019
Tobiášku, pojď, uděláme si spolu hezkou fotku:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
23. dub 2019
Vždycky píšete, na jak nádherným místech fotíme, tak vám pro zasmání ukážu jedno zákulisní foto:slight_smile:

Z tohoto místa pochází všechny fotky ze skal, které jsem nedávno přidávala na koníka a jelikož jste vysoko a všude kolem vás jsou srázy, musí všichni zúčastění dávat opravdu pozor, kam šlápnou, aby se nezřítili dolů. Malé děti toho jaksi nejsou úplně schopny, takže je člověk musí pořádně zabezpečit, aby nehrozilo, že se jim něco stane - hlavně v tu chvíli, kdy se soustředí na něco jiného než na jejich bezpečnost:slight_smile:

Jo a pro rýpalky - žádné dítě (a ani pes) neutrpělo žádnou újmu, Tobi z toho měl hroznou srandu:slight_smile:

A pro všímavé - nápis na tašce se k Tobimu parádně hodí:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee
20. dub 2019
Sobotní večer je tu a s ním i tradiční potrápení mozkových závitů :thinking::thinking::thinking:

Pořádně se podívejte na obrázek. Našli jste něco, co vám tam nesedí? Nepište prosím, co to je, do komentáře napište jen, zda si myslíte, že jste záhadu odhalili a případně jak dlouho vám to trvalo :grin:

Srdíčka všem už bohužel odeslat nezvládnu, ale autorům 10 náhodně vybraných komentářů po :sparkling_heart: pošlu

Krásný sobotní večer :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee
20. dub 2019
Holky, u nás to vypadá, že si Eli letos k Velikonocum vykoledoval neštovice. Máte prosím nějaké osvědčené rady, tipy, poznatky, co dobře pomáhá proti svědění, atd?

Jo a vy s více dětmi, kdy to prosím chytli mladší sourozenci?

Moc děkuju a odměním se :sparkling_heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee
Zpráva byla změněna 18. dub 2019
"Nikdy neporovnavej své děti. Nemůžeš totiž srovnávat Slunce s Měsícem. Protože stejně jako oni, svítí tehdy, když přijde jejich čas :heart_eyes:"
Zobraz celou zprávu
apacheee
17. dub 2019
Některý děti to mají daný a musí si Harryho Pottera zamilovat. Prostě musí :grin:

Jo a nevím, jak moc to je vidět na fotce, ale kluci mají čepice a mikiny z HP látky, Eliášek byl vybrán do Nebelviru a Tobiášek do Zmijozelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee
15. dub 2019
Jo:joy::joy::joy:
Zobraz celou zprávu
apacheee
13. dub 2019
Chtěly jste to, máte to mít :grin: dokud nás to bude společně bavit, budeme pokračovat se sobotním trápením mozkových závitů a hádankami, i když už bez srdíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pořádně se podívejte na obrázek a hledejte nesmysly. Prozradím, že tam jsou dva. Našly jste je?

Do komentáře prosím pište jen, jak jste uspěly nepište, které nesmysly jste našly, ať mají i ostatní šanci se pořádně zamyslet. Děkuji.

Krásný sobotní večer :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee
11. dub 2019
Holky, i když už nejsem ambasadorka, padlo pár návrhů a přání, abych pokračovala v sobotních hádankach.

Uz by to ale bylo bez srdíček :thinking:

Máte o to zájem?
Zobraz celou zprávu
apacheee
10. dub 2019
Když snubní prsteny nestačí a chcete se spojit něčím trvalým, co nikdy nepůjde sundat :heart_eyes:

Na tetování jsem měla celý život poměrně vyhraněný názor a je to snad jediná věc v mém životě, na kterou jsem ho takhle výrazně změnila. Ale najednou přišla chvíle, kdy začalo dávat smysl. Samozřejmě to není jen krásný obrázek, pro nás je v něm ukrytý význam, který si ale necháme sami pro sebe, i když se na něj každý samozřejmě ptá. Návrh jsme ladili poměrně dlouho a každá čára i barva má své právoplatne místo a symboliku.

Slíbila jsem, že se pak pochlubím s výsledkem, a ještě jednou moc děkuju za rady, které jsem tu od vás dostala :blush:
Zobraz celou zprávu
apacheee
8. dub 2019 Čtené 1568x

    Na Modrého koníka jsem přišla v roce 2013 jako čerstvě vdaná manželka a rozhodnutí mít děti byl vlastně zcela logický krok v naší další cestě. Takže jsem jen přešla z beremese, částečně ze zvědavosti, protože sem přecházely skoro všechny nevěsty, které měly svatbu v termínu jako já a mě hrozně zajímalo, jaké budou jejich další osudy.  Částečně pak taky kvůli informacím. Možná se budete smát (a já se tomu teď rozhodně řehtám na celé kolo), ale tenkrát jsem netušila nic o ovulaci, prostě jsem si myslela, že je možné otěhotnět kterýkoliv den cyklu:slight_smile: Ale mohlo být hůř, že jo, mohla jsem taky věřit na čápa:slight_smile:

    Až na Modrém koníku jsem pochopila, že pokud chci mít mimíska, musím tuleníčko s manžou naplánovat na poměrně krátké časové období:slight_smile: Je to zvláštní, ale tyhle věci nám  nějak ve škole neřekli. Jediné, co jsme se ve škole ohledně početí dozvěděli, byl jakýsi příběh o neposkvrněném početí, a ten se nás naštěstí netýkal. Zaplaťpábůh:slight_smile:

    Na základě spousty nových informací se ze mě časem stala maminka dvou úžasných chlapečků a z místa, které jsem chápala jako místo odreagování, zábavy a pochopení, se pro mě stalo i místo pracovní. Stala jsem se ambasadorkou. Mou pracovní náplní bylo být v tomto prostoru hodně aktivní a seznámit vás s tím, že někde v Praze se konají veletrhy, kde můžete pro své děti pořídit snad cokoliv vás napadne  - veletrhy For Kids, For Toys a For Babies. Rok uběhl jako voda a moje mise je u konce (stejně jako pracovní smlouva). Předpokládám, že moje hlásná trouba zafungovala dobře a nenajde se zde nikdo, kdo by o existence výše zmíněných veletrhů nevěděl. A to bylo hlavním cílem mojí ambasadorské mise a přišel čas rozloučit se. 

    Ambasadorkou jsem byla strašně ráda a je mi líto, že už nebudu. Nicméně se na všem snažím vidět i klady a docela se tak těším na dobu, kdy budu moct být na stránce aktivní jenom, když budu mít chuť. A ne každý den. Dokonce několikrát.

    Takže vy, co mě a moji rodinu máte rádi, nebojte, rozhodně zde nekončím. To vlastně ani nejde, protože mi tu spousta z vás přirostla k srdci a ráda sleduju, co je u vás nového. Jsem tu ráda. Ode dneška jsem zase jedna z vás - maminka bez reklamy. Minimálně té zaplacené - i nadále se s vámi totiž moc ráda podělím o doporučení na hračky, místo na výlety, recepty, atd.

    Na závěr chci říct jedno obrovské díky všem, které jsme mě a mé ambasadorské posty četly, lajkovaly, komentovaly, soutěžily, atd. Bez vás by to nešlo a nebylo by to ono. Obrovské poděkování si zaslouží také @gradan - šedá eminence Modrého koníka, který má na starosti ambasadorky (a mnoho dalšího) - většina z vás ho sice nezná, ale tohle je šéf, kterého bych přála každé z nás - je férový, vždy se snaží udělat pro vás maximum a kromě toho je taky moc milý. Vivi, ještě jednou díky. Poděkování samozřejmě letí i za @dominika_c, se kterou spolupráce bohužel trvala jen chvíli.

    A speciální poděkování si zaslouží všechny mé kolegyně ambasadorky - holky, moc děkuju za inspiraci, pomoc a hlavně za to, že si s váma můžu tak skvěle pokecat :slight_smile:

@ivakalinova, @pipetulaa, @mummy88, @vanea, @kristinandbaby, @tratatundra, @kikina7, @monny3, @maanule

Vaše Veru 

PS: Najdete mě i na instagramu, takže pokud chcete, budu ráda, když si mě přidáte :slight_smile:

https://www.instagram.com/apacheee_cz/

Čti celý článek
apacheee
6. dub 2019 Čtené 332x

Hezký večer, slíbila jsem vám soutěž a samozřejmě plním slib a máte ji tady:slight_smile:

    Již zítra začíná v pražských Letňanech veletrh potřeb pro děti - For Kids a soutěžní otázka se bude točit právě kolem něj. Mezi vystavovateli najdete nejrůznější zastoupené  značky a mě zajímá, která z nich je podle vás ta nej - na kterou prostě nedáte dopustit. Nebojte, nečekají vás hodiny detektivní práce a pátraní, které značky tam najdete. Tuhle práci vám mileráda ušetřím.

Seznam všech přihlášených značek totiž naleznete přímo zde v odkaze.

Podmínky zapojení se do soutěže:

1) dát lajk tomuto článku

2) do komentáře pod článek odpovědět na soutěžní otázku:

Která ze značek přihlášených na veletrh For Kids je vaší nejoblíbenější značkou a co od ní máte rádi?

    Soutěžíme právě od této chvíle až do neděle 7. dubna 2019 - uzávěrka soutěže je přesně v 17 hodin? Ptáte se proč? Protože přesně v tuto chvíli se uzavřou dveře za posledními návštěvníky letošního ročníku veletrhu For Kids.

    Výherce bude vylosován ze všech komentářů, které splnily výše uvedené podmínky. Vítěz bude oznámen na mém blogu a ve skupině Mámou s přehledem .

O co soutěžíme?

1. místo - magnetická stavebnice Geomag Maxicube Robots

2. místo - 25 srdíček

3. místo - 15 srdíček

4. - 10. místo - 10 srdíček

    A nyní ještě přijměte mé pozvání na veletrh For Kids. Určítě se ptáte, proč byste měli vyrazit zrovna tam. A ptáte se zcela správně, prozradím vám rovnou 7 důvodů, proč tam nemůžete chybět:slight_smile:

1. Velké možnosti nakupování za zvýhodněné veletržní ceny

Na jednom místě najdete nejrůznější prodejce snad ve všech odvětvích, které se točí kolem dětí. Na veletrhu najdete:

  • kočárky, autosedačky
  • látkové i jednorázové pleny
  • potřeby pro nošení dětí (šátky, nosítka)
  • oblečení 
  • hračky, knihy
  • nábytek, doplňky do dětských pokojíčků
  • potřeby pro kojení - odsávačky, kojící polštáře, ...
  • kola, odrážedla pro děti
  • a mnoho dalšího

2. Vše si můžete prohlédnout a vyzkoušet

Většina lidí jede na veletrh nakupovat, ale s klidným svědomím se můžete jenom porozhlédnout. Některé značky nabízí slevy i na eshopech, takže si vše můžete v klidu promyslet a nakoupovat z pohodlí domova. Skvělé je, že si můžete vyzkoušet například kočárky, autosedačky, tedy věci, které je před koupí opravdu lepší vyzkoušet. A to vám žádný eshop nenabídne:slight_smile:

3. Ohromné množství inspirace

I když zrovna nic nepotřebujete, můžete se porozhlédnout, zjistit, co trh s potřebami pro děti nabízí. A jednou, až přijde váš čas, budete vědět.

4. Skvělé místo a zábava pro celou rodinu

Veletrh není jen o nakupování - můžete využít bohatého doprovodného programu. A to nejen na veletrhu For Kids, ale i na souběžných veletrzích For Pets a For Horse. Můžete se těšit na hudební či divadelní vystoupení, přednášky na zajímavá témata a mnoho dalšího.

5. Můžete zde navštívit i fotografický ateliér

Přímo na místě bude přítomen skvělý fotograf z ateliéru www.yesphoto.cz a vy se u něj můžete vyfotit klidně celá rodina, nebo zvěčnit své malé i velké ratolesti. Slibuju, že tento ateliér má vždy naprosto dokonalé a krásné fotky. 

6. Můžete si zasoutěžit

Pokud se necháte vyfotit v místním ateliéru a budete souhlasit, bude vaše dítě zařazeno do soutěže Dětská tvář veletrhu. Vítěz získá kromě krásných a hodnotných věcných cen i možnost být na propagačních materiálech dalšího ročníku. Vybírají se hned 3 první místa.

Ale to ještě není vše, u různých prodejců probíhají další soutěže.

7. Dostanete spoustu dárečků či vzorků zdarma

Když jsme byli na minulém veletrhu s dětmi, přivezli jsme si spoustu dárečků - např, pastelky, puzzle, malé hračky, omalovánky, ... Něco jsme dostali k nákupu a něco jen tak, že jsme šli kolem. A přiznejte se, kdo by nebyl rád, když dostane něco zadarmo:slight_smile:

Tak a teď už moc držím pěsti v soutěži a těším se na vaše odpovědi. A taky jsem zvědavá, která značka z veletrhu to na Modrém koníku u vás vyhraje.

#forkids #soutez

Čti celý článek
apacheee
4. dub 2019
Už to je nějakou dobu, co jsem z vás tahala rozumy, co dělat s burákovým máslem, které nás samotné úplně neuchvátilo. Několik z vás mi radilo sušenky.

Dnes byla dopoledne chvíle času, tak jsem se na to vrhla, a musím vám říct, že to je neskutečná dobrota.
Takže jedno obrovské díky:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
apacheee
4. dub 2019
Některé milnikove kartičky prostě nemají chybu :rofl:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 8
Předchozí Strana
z 8
Další