icon
1 / 1
avatar

*teď čtu ten výčet, co se dá koupit za marku a vypadá to, jako by se ty všechny věci daly koupit a ještě vám zbylo, tak oprava: za marku si koupíte buď chleba, nebo 5-6 rohlíků, nebo 1,5l min. vody a ještě vám pár feniků zbude 🙂

Odpověz
18. zář 2016