icon
avatar
eloise02
5. říj 2016

Moje vyšívání

Můj koníček - vyšívání na plastové kanavě.

avatar

To je boží! Já vyšívání miluju, ale bohužel se k němu už soustavně dlouhé roky nedostávám. Ta první práce je uchvacující. Záložky do knížek jsou nádherné.

Odpověz
5. říj 2016
avatar

@olga_ Díky, to je právě to, že ty záložky jsou všecky jen 27x102 křížků - to znamená, že je to rychle hotové což je supr 😀

Odpověz
5. říj 2016
avatar

@eloise02 Jsem nalomená. Je fakt, že by se to možná po chvilkách dalo. Kde se dají pořídit takové supr předlohy?

Odpověz
5. říj 2016
avatar

Na Pinterestu. https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=cross s...[]=cross%7Ctyped&term_meta[]=stitch%7Ctyped&term_meta[]=bambi%7Ctyped&term_meta[]=bookmark%7Ctyped Nevím, jestli není potřeba být zaregistovaný, ale pak stačí zadat "cross stitch bambi bookmarks" a ono se to objeví.

Odpověz
5. říj 2016
avatar

Na té stránce, co jsem dala odkaz se dá dohledat, je to tam na dvě půlky, teda pokud chceš zrovna toho Bambiho...

Odpověz
5. říj 2016
avatar

obdivuji,já jsem zatím s plastem nezačala,mám to nachystané.Teď jsem zrovna dovyšívala polštářek s narozeninovým medvědem a už se narodilo další miminko,tak jej budu vyšívat znovu.No a teprve pak zkusím plast.Dřív jsem dávala na nástěnku občas svoje dílka,tak to zkus projít ať vidíš co tvořím já.Máš pěkného chlapečka,ten náš je vyfocený v porodnici v úplně stejné čepičce a je starý jako ten tvůj.Už je s ním i legrace.Tak ať ti ten tvůj roste a prospívá.Já zkusím začít s Bambim,líbí se mně i Vilík,ale je zvláštní,že mojí vnučce už ty staré večerníčky nic neříkají.Bambi se jí bude líbit určitě.

Odpověz
5. říj 2016
avatar

no to snad není možný, to jsem ještě neviděla! Nádhera!

Odpověz
6. říj 2016
avatar

krása 🙂i já jsem tomu propadla,mám spoustu vánočních ozdob,malé,ale i velké na dveře,pak jako zápichy do květináčků,třeba na velikonoce.

Odpověz
6. říj 2016
avatar

kde se to dá koupit ten vyšívací plast?🙂 dá se s tím dělat i jiný vzor než křížkový?🙂 díky

Odpověz
6. říj 2016
avatar

@blankastudena Díky, předlohu na Vilíka můžu poslat, mám i včelku Máju. Ale mám to ve Wordu, tak asi spíš mailem.

Odpověz
6. říj 2016
avatar

@sarriku Já jsem koupila zde - http://www.e-rucniprace.cz/PO818-Plastova-kanav... Beru právě tu "čtrnáctku", přijde mi to jako optimální velikost dírek. Dá se koupit bílá, nebo průhledná. Na té průhledné je vyšitý ten Vilík. Tam je potřeba víc dávat pozor na uzlíky vespod, aby nebyly vidět. 🙂

A všem díky za milá slova 🙂)

Odpověz
6. říj 2016
avatar

Vilíka i Máju bych chtěla,mám vnučku a vnoučka,tak bych jiim je vyšila do pokojíku jako obrázek.Jak ti vyjde čas můžeš mi poslat předlohy na email 75vysivka@post.cz?Já mám hlavně předlohy Minnie a Micky,můžu poslat na oplátku.

Odpověz
6. říj 2016
avatar

@blankastudena Odesláno 🙂

Odpověz
6. říj 2016
avatar

Bo je to krása, jak dlouho třeba takovou záložku vyšíváte?....něco zakového jsem nikdy nezkusila...🙂

Odpověz
12. črc 2017
avatar

@mikaelle Toho kolouška to si pamatuju, že jsem vyšila loni po večerech na dovolené v Rakousku, takže asi tak 6 dní. Jak je tak po chvilkách čas no...

Odpověz
12. črc 2017
avatar

@mikaelle A ty mozaiky to je rychlovka, za den hotovo. 🙂

Odpověz
12. črc 2017
avatar

No je to opravdu nádhera, já to obdivuji, nejsem sice hyperaktivní, ale takhle trpělivá také ne 🙂. Zase nakouknu, jen vše dobré vám všem. Michaela 🙂

Odpověz
13. črc 2017