Dneska je Štědrý den – čas zázraků a splněných přání. My máme (nejen) letos jen jedno jediné, a to, aby náš Dominiček mohl i dál bojovat a dělat pokroky. 🎄✨
Domča je jeden z mála lidí na světě se vzácnou mutací GRIN1. Jeho život není o hračkách, ale o nekonečném cvičení, nemocnicích a neuvěřitelné statečnosti, kterou nám každý den vyráží dech. Děláme jako rodina maximum, ale náklady na rehabilitace jsou nad naše síly.
Pokud byste chtěli letos pod stromeček poslat jeden malý 'zázrak' i k nám, budeme vám nesmírně vděční za jakýkoliv příspěvek do sbírky nebo jen za sdílení. I díky vám může Dominiček dál ukazovat světu, jak velký je to bojovník.
Přejeme vám krásné a klidné Vánoce plné zdraví – protože právě to je ten největší dar. Děkujeme za vaši laskavost ❤️
