Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
hanacvej
23. črc 2018 Čtené 149x

Potichu tam stále chodím... ve svých myšlenkách...jakkoliv to zní temně, jsou to ty nejúžasnější vzpomínky na dovolenou... Dovolenou, kterou jsem si sama vybrala na internetu. Nikdy bych tomu nevěřila. Vždy jsem nechala někoho jiného, aby za mě vše dohledal, vybral, já jsem pouze zaplatila, většinou zařídila rychlopas (minimálně dvakrát nebo třikrát jsem ho tak měla) a jela nebo letěla :slight_smile:

Tentokrát jsem si k tomu v zimě sama sedla, a několik dní zuřivě (a to doslova) hledala dovču. Jasně, najdou se i tací, co si koupí levně letenky a hotel domluví sami... A klobouk dolů před nimi! Třeba časem postoupím ještě o tento stupínek. Zatím ale "spoléhám" a platím cestovce. A zaplatili jsme opravdu celkem dost. Ale jelikož jsme čtyři roky nikde nebyli, a moře nám moc chybělo, jsme válící typy, byly to jednoduché počty: rodinný hotel, all inclusive, aby dětem ani nám nic nechybělo, Kréta, kam jsme si s manželem slíbili se jednou vrátit s dětmi, letecky, v rámci možností nedaleko od letiště a abychom to stihli do srpna, kdy má Dulinka druhé narozeniny. Vše jsem zařídila včas.

Nadšení bylo patrné už na letišti... co dodat. Vyhlíželi jsme netrpělivě letadlo a těšili se na moře, odpočinek, dobré jídlo, Řeky...

Let nebyl nic moc. Nebudu lhát. Maličká nemohla večer usnout, a tak s námi čekala na odjezd do půlnoci, pak se trošku prospala v autě, jenže v letadle se jí nedařilo zabrat, a tak už se sečetla únava, vztek, možná i malinko strach... usnula těsně před příletem a tak toho opět moc nenaspala. Rovněž jsem nezmínila, že dva dny před odletem měla vysokou horečku.. .potrápily ji špičáky... ale to se pak první dva dny srovnalo.

Pokoj 525, na to číslo nikdy nezapomenu. Ač jsem se snažila najít sebemenší chybku na celé dovolené, pobytu, stravě ( to je taková moje hloupá vlastnost ve všem rýpat) prostě jsem nic nenašla). A to se nechci chlubit, i když možná malinko ano :slight_smile:

Měli jsme to kousek na recepci, kousek do restaurace, viděli jsme na bazén i na moře, výhled do zeleně... pokoj byl veliký. útulný, rozdělen na dvě části tak, abychom my dospělí měli soukromí, s parádní teráskou a koupelnou.

Strava byla dokonalá. Nekonečný výběr, koutek s dětskými jídly a talířky, mraky čerstvé zeleniny a ovoce, tolik jídla, že jsme kromě balené vody nepotřebovali nic a to jsme jedlíci. 

Hotel Arminda je celkově neuvěřitelně baby friendly, milují zde děti a ty zde mohou opravdu vše. Co jsem opravdu velmi ocenila, neměli jsme žádné náramky. V hotelu byly skvělé koutky pro děti, tobogány, bazénky, mini disco každý večer. 

Animátoři chodili a aktivně se ptali, zda si chcete jít zahrát šipky, zacvičit aerobic, volejbal... žádné seznamy, kam se můžete napsat, ne, oslovení napřímo... 

Mareček si našel ruskou kamarádku, rozuměli si i beze slov, bylo to úžasný...

Pláž byla písčitá, po pár metrech nějaké kameny, ale i tam se nám moc líbilo :wink:

Jako bonus jsme byli jen pár set metrů, max kilometr od hotelu, kde jsme byli ještě jako svobodní, s manželem, sami, a užívali si jedinou dovolenou u moře bez dětí. Byli jsme se pěšky podívat na náš pokoj a ukazovali jej Marečkovi, kterého jsme tam počali :grinning:

Hotely spojovala taková fajn cesta téměř u moře, kde jsme našli i krásnou oblázkovou pláž...

Jakkoliv to bylo s dětmi náročné, protože máme obě děti dost akční, tak těch 10 dní nám uteklo moc rychle a my jsme se jen neradi vraceli do Čech, kde bylo 14 stupňů. 

Řekové jsou na svou zemi velmi pyšní a pokud se naučíte jen pár jejich pár frází a ukážete svou milejší tvář, tak vám vyjdou ve všem vstříc. Měli jsme štěstí na úžasné lidi, ať už na recepci, v restauraci, baru, na letišti... dovolená se nám prostě vyvedla a proto si ve svých myšlenkách procházím hotel, jdu recepcí od "našeho" pokoje, k bazénu anebo do restaurace...chodím po pláži a vidím to úžasné moře, co chvíli přístávat letadlo....

Vendulka, které budou teprve dva, nám několik dní po příletu říkala, že chce zpátky k moři... takže jakkoliv jsem váhala, zda na to není malinká a i když byly okamžiky, kdy jsme měli strach, zda jsme to neuspěchali (jako v letadle po cestě tam, domů byl let úplně na pohodu) , tak nelitujeme! Děti mají zážitek a já na to místo, hotel, lidi NIKDY nezapomenu... proto jsem zde tento článek i napsala... 

Čti celý článek
hanacvej
20. kvě 2018
Taková normální večeře :joy:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
18. kvě 2018
Za posledních 5 dní mám právě teď pocit, že ani nevím, čí jsem :smirk:
Začalo to v pondělí, když mi manžel majitelky bytu zavolal, po 3 naprosto bezproblémových letech, že byt do konce roku prodá a dnes, když už jsem měla pocit, že jsem to trochu rozdýchala (měli jsme tu solidně zakořeněno, byt nechávali pro děti a to jsou ještě malé) a dnes tomu nasadil korunu syn, kterému je skoro 7 a kvůli malé zmrzlině spustil hysterický záchvat vzteku :cry:
Přes celé náměstí, několik minut, vyhrožoval mi, nezmohla jsem se na nic, jen jsem lapala po dechu :disappointed:
PŘITOM před tou událostí byl úplně v klidu :relieved:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
18. kvě 2018
Dobré ráno :relaxed:️ Od pondělí očkována a chodí spinkat k nám...:heart_eyes: užívám si to...pěkně si nás omotala :heart:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
13. kvě 2018
Je důležité se umět radovat i z maličkostí :joy:
(Nejlépe z těch, z kterých se mamka může vzteknout :grin: )
Zobraz celou zprávu
hanacvej
13. kvě 2018
:sos:SOS!!! Prosím pomoc!! Strejcovi bude 50 let. Je milionář. Všechno má. Co takovému člověku dát k narozeninám!? Odměním srdíčky :heart::heart::heart:️ Děkuji :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
11. kvě 2018
Nepečený :relaxed:️ Moc brzy nakrájený, protože dorazila návštěva :wink: Horalková mňamka :grin:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
11. kvě 2018
Utíká to :relieved:
Moje oblíbená fotka :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
10. kvě 2018
:heart:️Těžká pohoda:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
7. kvě 2018
Natálka :heart:️ Moje sestřenka, už to bude 14 let, co jsem ji poprvé chovala v náručí, pak velmi často vozila v kočárku a dnes ona vozí a objímá mou dceru :heart_eyes:. Obě jsou to Lvice, narozené na začátku srpna :kissing_heart: Dnes jsme všechny tři vybíraly brýle pro Naty :relaxed:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
5. kvě 2018
Dnes NABÍJÍ, jindy VYBÍJÍ :joy:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
4. kvě 2018
Zhřešila jsem :rofl::joy:
Aneb poslední dva dny mám sama o sobě dost velké pochyby, zda jsem si toho nenaložila moc :pensive:
Manžel je celý týden v kamionu, naši jsou v práci, manželovo rodiče nefungují :smirk:
Mám poloviční úvazek, Mára v první třídě a Vendulka postrach okolí měla být Denis :grin:
Lívance s jahodovým mascarpone a jahodami :heart:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
29. dub 2018
V sobotu dopoledne jsme to byli jen já a on :heart_eyes:. Společné selfie sice nemáme, ale zapózoval mi v novém ohozu (včetně slunečních brýlí) :heart:
Představuji vám Marka, 50% našich dětí :kissing_heart::heart::relaxed:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
26. dub 2018
Naše Slečinka :heart_eyes: jak si nakračuje :joy:
Když zapomenu vzít svačinu, okouše provaz :blush:
Venku jsme celé dny :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
20. dub 2018
Dnes to bylo fajn, snad jste si užili sluníčko jako my :sunglasses::sunny:
Divím se, že cítím nohy, obešli jsme několik dětských hřišť :joy::rofl:
Děti spokojené, Vendulka měla v bodýčku snad kilo kamínků :rofl:
A jako bonus dorazily boty pro všechny :relaxed:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
19. dub 2018
Jsem hrozně vytočená :smiling_imp:
Holky jak byste pochopily údaj jednoho e-shopu, když mají u pokynů k reklamaci napsáno tučně cituji: " balíček neposílejte doporučeně"???¨
Odpovědi a názory za srdíčka!
Uklidní mě tu někdo, nebo jsem fakt debil???
Zobraz celou zprávu
hanacvej
19. dub 2018
Říkají, že je mi hodně podobná :heart_eyes::relaxed::heart:
Nepořádek za námi, já rozmazané oči, ale malá má trénink bez plíny, tak jde vše stranou a já se pýchou nadnáším, jaká je to Šikulka...vzteklá...ale chytroučká :wink:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
17. dub 2018
Děti jsou mi neuvěřitelnými parťáky :heart:
Dnes jsme jeli autem Chrudim-Benátky nad Jizerou-Chrudim jen na otočku, dvě cca 40ti minutové pauzy a kromě jedné menší rvačky byly celou cestu úžasní :clap_tone1:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
14. dub 2018
Slečna Rozhoďnožka :joy::see_no_evil::sunglasses::stuck_out_tongue_winking_eye:
Stejná pozice jako tenkrát v bříšku při určení pohlaví miminka :heart_eyes::heart:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
13. dub 2018
Na tuto chvíli jsem čekala :joy:
Bylo mi divné, že má stále tolik energie, když jde večer dlouho spát, protože mi 10x přijde dát pusinku, abych ji zase uložila do postele, od 1 do 4 v noci si buď chce povídat anebo aspoň spinkat vedle mě a vstává kolem 6. hodiny...:see_no_evil::speak_no_evil:
Chybělo ještě lítat celé dny po venku, aby mi usnula “za chodu” :rofl::innocent:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
13. dub 2018
SOS!! Prosím POMOZTE! Holky zlaté, máte některá zkušenost se žádostí o koncesi na dopravu nad 3,5 tun? Mám mít smlouvu s odpovědným zástupcem, dokud si sama neudělám odbornou způsobilost. Nejsem schopná dát dohromady nic solidního, na netu nemohu nic najít. Jsem z toho fakt ZOUFALÁ :cry::fearful:
Na odměně se domluvíme! Děkuji :heart:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
12. dub 2018
Jsem si jistá :grin:
Měla být Vašek. Ačkoliv je v tabulce s výškou a především váhou na horní hranici už od 4 měsíců (cituji MUDr: “velká, statná), její pohybové schopnosti a mrštnost jsou neuvěřitelné :heart_eyes::kissing_heart::relaxed:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
12. dub 2018 Čtené 166x

Ta holka, to jsem já, spíše žena, v pokročilém věku a také s o dost vyšší váhou než za dob holky... ale to asi pořešíme v jiném článku :slight_smile:

Jak už jsem zmiňovala v jiném článku, můj manžel má 13ti letého syna Adama s expřítelkyní a společně máme dvě děti - 7letého Marečka a 1,5letou slečinku Dulinku.

Sama mám tři sourozence a jsem tak z celkem početné rodiny, manžel má sestru. Nemají příliš vřelé vztahy, dětství netrávili jako rodina, děti byly tam, kde je někdo pohlídal, většinou odděleně. 

Na úvod jsem asi sepsala vše podstatné. 

Děti jsem si vždy přála. Nějak se mi ovšem nedařilo najít vhodného tatínka a dopadla jsem tak, jak jsem si neplánovala. Velmi se mi dařilo v práci, děti jsem hlídala různě v rodině, třeba svou sestřenku, která nyní hlídá děti nám ... a pak samozřejmě manželovo Áďu, tehdy mu byli necelé tři a měli jsme super vztah.

Dočkala jsem se v 27 letech! Pamatuji si, jak mi můj taťka spíše v dobré víře řekl, že se obává, že další děti již mít nebudu. Že jsem v tomto ohledu opatrná a jedno dítě už vlastně mám, tedy manželovo a nyní máme druhého syna společně...

Dlouho jsem byla přesvědčená o tom, že měl pravdu. Nelíbilo se mi, že jsme jako děti neměly to, co ostatní a navíc se nám posmívali. A navíc mi to dost vyhovovalo, mít starost jen o jedno své dítě a příležitostně o druhé, ale jen dočasně a v současné chvíli už vůbec, protože nastoupila puberta a jiné zájmy...

Moc jsme si ovšem s manželem přáli holčičku, a naši známí mají dokonce dvě sladké princezny, tak jsme se inspirovali.... a ejhle ono to vyšlo! 

Máme tedy společně dvě krásné a zdravé děti, Vendy a Máru :-*

Vím, že vám teď možná přijdu jako blázen, ale vzhledem k tomu, že jsem měla oba "porody" strašné, rozhodli jsme se s manželem, že ze zdravotních důvodů přistoupím na sterilizaci, kterou mi gynekolog doporučil. 

A o tom je má zpověď, to, proč vám píšu, potřebuji to ze sebe dostat, trápí mě to. Nejstarší syn Adam o nás nejeví zájem. Jsem z toho smutná, ale není to můj syn, a je mi líto především manžela. Jsem pochopitelně o to radši, že jsme Marečkovi pořídili parťačku, která jde do všeho opravdu po hlavě a snaží se s ním držet krok. 

Ale tak nějak mě chytilo za srdce, že už nikdy nebude nikdo další. Pochopitelně vím, že je potřeba všechny děti skvěle zabezpečit, ačkoliv nic se nemá přehánět. A že mohu být vděčná za dvě vlastní děti... ale zatím na to myslím každý den a jsem smutná :frowning2:

Děkuji :-*

Čti celý článek
hanacvej
10. dub 2018
Jejím revírem jsou ulice,
její tempo je vražedné...
Jako správná holčička
miluje boty, pokrývky hlavy,
maminky latté :joy::heart_eyes::blush::sunglasses:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
9. dub 2018
Co dodat :joy: ani u nás není každý den posvícení no :smirk: začalo to už v noci, moc jsme se nevyspaly (asi od 2 do 4 pořád něco nebylo v pořádku) a pak to jelo celý den, všechno špatně :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
8. dub 2018
Brigádníci :joy:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
6. dub 2018
Malé narozeninové překvapení pro mého milovaného muže Marka :heart:️ Župan už má na sobě, tolik si ho přál :heart_eyes::kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
3. dub 2018
Takhle nějak si představuji ztělesnění roztomilosti :heart::blush::heart_eyes::relaxed:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
30. bře 2018
Rychlovky mám ráda :joy: ehm, teď tu mám na mysli v oblasti vaření a pečení :rofl::blush:
Zobraz celou zprávu
hanacvej
23. bře 2018
My doma chodíme oblečení takhle, a jsme úplně normální :joy:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 3
Předchozí Strana
z 3
Další