Já si dárky ukládám do alba, tak přikládám inspiraci 😉
https://www.modrykonik.cz/blog/mischalinka/album/zabava-pro-kojence-otw1mo/
A naháčkuju se na další tipy 😇
Lego (hlavně Duplo, stále dost baví i předškoláka), puzzle, vystřihování, koloběžka, polystyrenová letadla - taková blbost a děcka to baví už třetí léto. 🤭
Zrovna dneska jsem myslela na to, že investice do Dupla byla skvělá věc. Opravdu od té doby co má Lego,tak většina ostatních hraček leží ladem. Za nás Duplo topka už od 18m kdy dostal první sadu až do teď (skoro 3r) kdy už máme Lego snad za 5tis 😂😂🙈🙈. K narozeninám je dárek jasný.
Jinak u nás frčí IZS, traktory, mašiny, puzzle, samolepky, odrážedlo a kuchyňka taky, ale jen na návštěvě,my nemáme.
Dcera 9let ta ujíždí na LPS a LOL 😂, potom puzzle,knihy, stolní hry a kolo/koloběžka
Naše děti milují playmobil! Za nás frčí ještě více než lego. Máme playmobil materškou školku, syn má policii a hasiče, playmobil dětské hřiště, rodinný dům i farmu se zvířátky
Lego duplo, lego friends, koně Schleich, tvoření, obchod (i po dobu prvního stupně-psaní položek, sčítání pod sebe...dobře vrátit), všechno možné na sport-(pálky, míče, létající talíř, gymnastická stuha, kola, kolečkové brusle)... vic toho doma ani nemáme a holkám to stačí
Lego i kuchynka jsou u nas taky stalice. A pak hlavne plysaci (je po mamince 😁). Plysackove maji rodiny (mama meda, tata meda a 3 mimi medove, ted se dava dohromady rodina pejsku, i.kdyz nekdy to neni rodina ale paw patrol. pak mame rodinu krtku, ptacku a morskych breberek).
U nás vede vše zmíněné, deskovky (karty, pexeso, plný kurník, ubongo, vez carodějnic), kolo, koloběžka, pak hlavně autíčka, hra na obchod, teď jsme po zimě vytáhli vodní dráhu. Ke dni děti dostane syn venkovní kuchynku. A ještě dost boduje i u ostatních děti autotrenazer a notebook (syn si hraje na to, že jede do prace😀).
U 8mesicniho boduji auticka, traktor, FP farma, vyskakujici zviratka, rozbijeni veze z kelimku, vkladacka.

U nás vedou - u Ellinky (4,5) puzzle, deskové hry ( hlavně smartky), knížky a teprve teď panenka Elza a u Lukyho (2,5) knížky, puzzle, mašinky a zdolávání překážek, hlavně těch ve výšce.