Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
konik_testuje
Dnes v 10:17 Čtené 276x

Zápis do školy je první pomyslnou zkouškou pro vaše děti, během které škola zjišťuje, co všechno už vaše dítko umí. A aby dítě obstálo v novém kolektivu spolužáků, hodí se mu mnoho dovedností, které je vhodné v předškolním věku rozvíjet.

Lipa Land je aplikace pro mobilní telefony a tablety, která vám na jednom místě nabízí hry, aktivity, pohádky a relaxační zvuky. Chytrá zábava pro holky i kluky a celou rodinu – vždy po ruce a hezky česky. Vzdělávací aplikace Lipa Land plná pohádek, her a aktivit je určena dětem od 3 do 6 let.

Co testujeme?

Aplikace je na 3 měsíce pro každého zdarma. Ty, které vybereme k testování, budou mít aplikaci zdarma na neomezenou dobu a ještě se mohou těšit na Lipa Land balíček plný nejen plyšových překvapení pro děti. 3 maminkám, které pak vytvoří nejkreativnější recenze, daruje Lipa také tablet, aby si jejich děti mohly užívat aplikaci naplno.

Aplikace vám nabízí vše na jednom místě:

 • HRY – Desítky vzdělávacích her, které přizpůsobují svoji obtížnost dovednostem dítěte.
 • AKTIVITY – Zábavné aktivity, kvízy a návody na tvoření na doma i na ven.
 • POHÁDKY – Pohádky a audioknížky na dobrou noc.
 • RELAXACE – Hodiny uklidňující hudby a relaxačních zvuků pro klidné spaní.

Společnost Lipa Learning věří v sílu dětské fantazie, proto propojila všechny tyto části do příběhových světů. Má vaše dítě rádo piráty, princezny nebo auta? V Lipa Landu si najde své hrdiny. Přečtěte si třeba pohádku o cestě na Měsíc, učte se barvy při cestách po galaxiích nebo si vyrobte vlastní raketu.

Vyvinuto učiteli, ověřeno odborníky

Pedagogové sestavili obsah aplikace Lipa Land tak, aby pokrýval všechny oblasti předškolního rozvoje. A vy můžete být klidní – ať už vaše dítě klikne kamkoliv, je vždy v bezpečí a učí se něco nového.

Unikátní vzdělávací systém učí děti dovednostem potřebným pro život a harmonickým způsobem je rozvíjí ve všech klíčových oblastech důležitých pro zdravý předškolní vývoj.

 • Tělo – Tato oblast se zaměřuje na osvojení hygienických návyků, péči o zdraví a pravidla bezpečného chování. Motivuje děti k pravidelnému pohybu, rozvíjí jemnou i hrubou motoriku a pomáhá dětem osvojit si zásady zdravého životního stylu.
 • Mysl – Oblast je zaměřena na citovou stránku dětí a schopnost navazovat plnohodnotné mezilidské vztahy. Dále rozvíjí například logické myšlení, prostorovou představivost, kreativitu, jazykové dovednosti a základní matematické znalosti.
 • Svět – Třetí část rozvíjí povědomí o rozmanitosti světa a posiluje v dětech lásku a šetrnost k přírodě. Malý hráč se skrze hry, pohádky a aktivity učí dějinám, kultuře a filozofii. Oblast je zaměřená také na ekologii a ochranu přírody.

Tento vzdělávací přístup získal již mnoho mezinárodních ocenění, např. certifikát bezpečnosti kidSAFE, potvrzení kvality od Apple Distinguished Educators a zlaté ocenění Mom's Choice Awards.  

Společnost Lipa Learning byla založena na vizi, že moderní technologie lze využít mnohem lépe než jen pro bezduchou zábavu a rozptýlení. Jejich cílem je přispět k tomu, aby každé dítě dostalo příležitost objevit a rozvíjet svůj jedinečný potenciál tím vůbec nejpřirozenějším způsobem – hrou. V současné době má již 2,7 milionu stažení aplikací po celém světě.

Koho hledáme?

Hledáme maminky, které mají předškoláky ve věku 3 – 6 let a vlastní tablet či chytrý telefon, který děti používají. Výhodou také určitě je, pokudy rády fotíte, abyste mohly testování pěkně zaznamenat, a rády píšete. Kreativitě ve finálních recenzích se meze nekladou a tři z vás se mohou těšit na tablet od Lipa. Ideálními kandidáty na testování jsou maminky, které se zajímají o možnosti digitálního vzdělávání dětí.

Jak se zapojit?

Jestli vaše děti baví hraní her na tabletu či mobilu a vy byste rády, aby kromě hraní rozvíjely i další dovednosti - přihlaste se na testování zábavné vzdělávací aplikace Lipa Land. Napište nám do komentáře:

 • Jakou ze tří oblastí Tělo, Mysl, Svět byste se svými dětmi chtěly během testování nejvíce rozvíjet. 
 • Kolik je vašemu dítěti/vašim dětem?
 • Zda máte doma smartphone nebo tablet a s jakým operačním systémem (Android či iOS).

Čas na přihlášení k testování máte do neděle 23.6.2019 a poté vybereme 10 maminek, kterým se ozveme interní poštou.

#test_lipaland

Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. čer 2019
Když je zapnutá, ukáže vám všechny filmy, pohádky i hry v těch nejkrásnějších barvách. Když je vypnutá, poslouží jako stylový doplněk interiéru. Řeč je o televizi Samsung QLED. Díky režimu Ambiente můžete na vypnuté televizi zobrazit rodinné fotky nebo ji nechat, ať se přizpůsobí tapetám ve vašem obýváku.

Ještě máte čas zapojit se do testování chytré televize Samsung QLED! Více informací najdete v článku https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... . Napište nám, co nejradši v televizi sledujete a pošleme vám 3 srdíčka :slight_smile:

#test_samsung3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. čer 2019
Rády si s fotkami hrajete, upravujete a děláte koláže? Díky aplikaci Canon Mini Print se na pořízených fotkách vyblázníte! Přidávejte filtry, efekty rozšířené reality, zkreslení, kresby nebo nápisy a zcela si přizpůsobte obrázek. Ještě máte čas se zapojit do testování fotoaparátů Canon Zoemini S, které kromě pořízení fotek zvládnou i tisk. Odpovězte na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se - získá 6 srdíček.

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. čer 2019
Tablet dokáže být užitečnou pomůckou v učení dětí a zároveň i vhodnou formou k zabavení dětí - když na něm máte správné aplikace, které spojují vzdělávání se zábavou. K čemu především slouží tablet vašim dětem?

A) ke sledování pohádek :bee:
B) ke hraní her :iphone:
C) dětem tablet do ruky ještě nepatří :baby:

Za každou odpověď vám pošleme 3 srdíčka :heart:️ Jestliže máte doma děti v předškolním věku, sledujte náš profil. Již brzy spustíme testování, které zabaví malé předškoláky i celou rodinu :slight_smile:

#test_lipaland
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. čer 2019 Čtené 1551x

Jak jinak zaznamenat ty nejkrásnější a nejdůležitějších chvíle vašeho života a vaší rodiny, než pomocí fotek? Ty z vás, které rády fotí sebe i svou rodinu doma, na výletech a prostě kdekoliv, zbystřete! Začíná nové testování přesně pro vás :slight_smile:

Zařízení, které budeme testovat, se dokonale hodí pro fotografické nadšence. Díky kruhovému světlu můžete zachycovat dokonalé selfie, prostřednictvím aplikace Canon Mini Print dálkově pořizovat fotografie ze smartphonu a také okamžitě tisknout snímky s odlepovací zadní stranou.

Co budeme testovat?

Máme pro vás stylový fotoaparát Canon Zoemini S, který je vybaven zrcátkem na selfie, kruhovým světlem a dálkovou spouští. Pochlubte se svými nejlepšími snímky z kapesního 8megapixelového fotoaparátu s tiskárnou. 

Kombinace dokonalých snímků

Díky tomuto chytrému zařízení 2 v 1 můžete pořizovat a tisknout fotografie na jednom zařízení. Díky 8megapixelovému fotoaparátu, slotu na kartu Micro SD a technologii Zink:tm: má model Canon Zoemini S vše, co potřebujete, abyste mohli kdekoli pořizovat fotografie.

Elegantní řešení

Tento fotoaparát s tiskárnou, který je dostupný v matně černé, perleťově bílé a růžovo zlaté barvě, je dokonalým přenosným společníkem, jelikož se snadno vejde do kapsy nebo tašky.

Selfie, o které se můžete podělit

Zrcátko umístěné na přední straně a kruhové světlo se starají o ohromující selfie a díky funkci dálkové spouště závěrky aplikace Canon Mini Print budou skupinové snímky hračka.

Chytré snímky

Pomocí Bluetooth a aplikace Canon Mini Print můžete tisknout snímky ze svého smartphonu a využívat velké množství skvělých filtrů a koláží. Aplikaci můžete také použít k naprogramování fotoaparátu pomocí přizpůsobitelných zvuků a nastavení samospouště pro zachycení dokonalých póz.

Tiskněte, odlepujte a přilepujte

Díky prostoru pro 10 listů tiskového papíru Zink:tm: odolnému proti roztržení s odlepovací zadní stranou můžete ty nejlepší snímky jednoduše vytisknout a ozdobit s nimi své věci.

Aplikace Canon Mini Print

Tiskárnu Canon Zoemini připojte ke svému mobilnímu telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Canon Mini Print, kterou lze bezplatně stáhnout z obchodů App Store a Google Play. Pořiďte vlastní snímky nebo je stahujte přímo ze služeb Facebook, Instagram, Fotky Google, Dropbox nebo iCloud. Poté můžete přidat filtry, efekty rozšířené reality, zkreslení, kresby nebo nápisy a zcela si přizpůsobit obrázek.

Fotografický papír Canon ZINK:tm:

Papír ZINK je pokrytý vrstvami mikroskopických krystalů, které reagují na zahřání a vytvářejí zcela bez inkoustu fotografii, která je odolná vůči rozmazání, roztržení a vodě.

Koho hledáme?

Na testování fotoaparátů Canon Zoemini S hledáme maminky, které rády fotí sebe, svou rodinu, koníčky, domácí mazlíčky. Hledáme ženy, které mají estetické cítění, fotografii rozumí a je jejich koníčkem. Jestli zároveň rády tvoříte různé koláže a lepíte fotky do alba, přihlaste se k testování těchto chytrých zařízení 2 v 1.

Jak se zapojit?

Líbí se vám fotoaparát Canon Zeomini S a chtěly byste ho vyzkoušet? Napište nám tedy do komentáře, jak byste tento fotoaparát využily a proč byste ho měly testovat právě vy :slight_smile: Můžete přiložit i nějakou pěknou fotku, kterou jste fotily vy.

Čas na napsání komentáře a vložení fotky máte do neděle 16.6.2019. Poté vybereme 3 z vás, kterým pošleme tento stylový fotoaparát. 

#test_canon3

Čti celý článek
konik_testuje
10. čer 2019 Čtené 1353x

Jestli se u vás doma ovladač od televize netrhne a obrazovka stále svítí, tohle testování se vám bude líbit! Se současnými technologiemi může být televize multifunkčním zařízením a dokáže i to, co by vás ani nenapadlo.

Ať už na televizi sledujete zajímavý film, oblíbený seriál, pohádky pro děti nebo hrajete hry, kvalita obrazu je jednou z věcí, která ovlivní váš zážitek. Samsung přichází s televizí, se kterou bude sledování filmů požitek a zároveň toto zařízení splyne s vaší domácností jako chameleon!

Co testujeme?

Představujeme vám chytrou televizi Samsung 55" QLED 4K TV QE55Q85 Série Q85 (2019)

Na velké obrazovce vypadá všechno mnohem lépe. S každým gólem v zápase nebo s každou explozí ve filmovém trháku se ocitnete přímo v centru dění. Už nemusíte sedět přímo před televizorem. QLED s ultraširokým pozorovacím úhlem vyzařuje světlo zcela rovnoměrně. Takže vám poskytne perfektní podívanou, ať už se posadíte kamkoliv.

Quantum HDR 1500 vytváří mnohem hlubší kontrast i hodnoty jasu, abyste na obrazovce mohli sledovat skutečně realistickou podívanou. Takže i záběr hvězd na noční obloze rozzáří váš obývací pokoj.

Podmínky ve vašem obývacím pokoji se mohou změnit. A vaše TV se tomu musí přizpůsobit. Inteligentní režim QLED proto dokáže automaticky upravit jas i hlasitost. Audio dokonce umí přizpůsobit přehrávanému obsahu. Například u zpráv nechá vyniknout mluvené slovo nebo zvýrazní hlas zpěváka při sledování koncertu.

Řešení One Invisible Connection od společnosti Samsung vám pomůže zachovat čistotu interiéru. Pro připojení různých přístrojů i pro napájení totiž QLED používá jediný kabel. Stane se tak přirozenou součástí vašeho domova a nijak nenaruší jeho jedinečný styl. Méně kabelů totiž opravdu znamená větší vizuální zážitek.

Nová QLED dokáže váš obývací pokoj proměnit nejen na luxusní kinosál, ale zároveň dokonale splyne s okolím. Režim Ambient promění vypnutou obrazovku na prostor pro prezentaci fotografií, designové dekorace nebo se jednoduše přizpůsobí barvě okolní stěny.

QLED je díky rozhraní Smart Hub a dálkovému ovladači One Remote ještě chytřejší. Zábavu ze všech zdrojů máte díky nim neustále na dosah. Snadno ovládnete set-top-box, herní konzoli, aplikace i klasické vysílání.

Na svou QLED můžete dokonce i promluvit. Virtuální asistent Bixby vás poslechne na slovo a pomůže vám nejen s ovládáním televizoru. Stačí říct.

Koho hledáme?

Hledáme rodinu, ve které se na televizi jen nepráší, ale toto zařízení se využívá každý den. Měli byste mít současnou televizi zavěšenou na zdi nebo chtít v budoucnu televizi instalovat na zeď. Jestliže rádi sledujete filmy, pouštíte dětem pohádky nebo doma máte herní konzoli a rádi si zahrajete, přihlaste se k testování televize Samsung QLED.

Televizi v hodnotě 59 990 Kč vám přiveze Samsung až domů a postará se o celou instalaci na zeď.

Jak se zapojit?

Už si malujete, jak se tahle skvělá televize bude vyjímat u vás v obýváku? :blush:

 • Napište nám, co od kvalitní televize očekáváte, jaké funkce by měla mít?
 • Připojte fotku vašeho obýváku, kde trávíte s rodinou nejvíce času.
 • V jakém městě bydlíte?
 • Máte současnou televizi zavěšenou na zdi? / Neměli byste problém s instalací televize Samsung QLED na zeď?

Čas na napsání komentáře máte do neděle 16.6. a poté vybereme jednu z vás, kterou oslovíme interní poštou.

#test_samsung3

Čti celý článek
konik_testuje
6. čer 2019
Kromě slov stále častěji používáme oblíbené emotikony :slight_smile: Usnadňují nám vyjadřování
našich pocitů a umí zjednodušit komunikaci. Jaký emotikon používáte nejčastěji? :wink:

Napište nám jej do komentáře a my vám zašleme 3 srdíčka pro hezčí den :heart:

Testujte s námi tyto novinky od Spofaplast a buďte první, kteří je vyzkouší na vlastní
kůži. Postarají se nejen o malé nehody, ale i o zábavu: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_spofaplast
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
4. čer 2019
Televize – ve většině domácností je středem obývacích pokojů. Večer se u ní schází celá rodina a sleduje společně zprávy, filmy, hraje na ní hry. Jak u vás doma nejčastěji televizi využíváte?

A) ke hraní her
B) ke sledování zpráv a filmů
C) děti na ní sledují pohádky
D) jen jako lapač prachu

Každou odpověď odměníme 3 srdíčky :blush: Sledujte náš blog, protože již brzy ohlásíme nové testování. Jistě uhádnete sami, o co půjde.

#test_samsung3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
3. čer 2019
Voláme všechny fotografické nadšence! Kde se nejradši chlubíte svými povedenými fotkami?

A) Na Modrém koníku
B) Na Facebooku či Instagramu
C) Fotky tisknu a lepím si je do alba
D) Jinde

Napište nám odpověď a pošleme vám 3 srdíčka :slight_smile: Již zřejmě tušíte, že se chystá nové testování. Půjde v něm o focení a vzpomínky v podobě fotek a fotoalb :slight_smile:

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
3. čer 2019 Čtené 1640x

Jakmile vykoukne sluníčko a venku to je na kraťasy a tričko, byl by hřích toto krásné počasí nevyužít k výletům a sportu. Pokud máte děti, můžete pro ně najednou vymyslet nespočet aktivit od plavání, jízdy na kole či bruslích, až po výlety do přírody.

Odřeným kolenům, škrábancům nebo puchýřům se bohužel sem tam nevyhnete - v takových chvílích přichází na řadu náplasti Spofaplast, které zraněné místo ochrání a vy i děti můžete pokračovat v aktivitě. Náplasti Spofaplast však slouží také jako prevence všech drobných zranění a jsou voděodolné, takže je nezastaví ani vodní sporty.

Co testujeme?

Maminky a jejich děti, které vybereme na testování, vyzkouší na vlastní kůži:

 • Voděodolné náplasti Spofaplast s motivem Tattoo, které jsou určeny pro děti.
 • Voděodolné náplasti Spofaplast Max Hold, které ocení především maminky, ale jsou vhodné i na dětskou pokožku.

Dámské kabelky a kabelky maminek jsou známé tím, že v nich najdeme téměř všechno - od peněženky až po plenky a jídlo. Náplasti, které chrání a děti baví barevnými motivy, by měly být nedílnou součástí těchto kouzelných tašek.

Náplasti Spofaplast jsou z prodyšného materiálu šetrného k pokožce, spolehlivě přilnou, a hlavně jsou různých velikostí. Takže ošetříte odřeninu na koleně, pořezaný prst, nebo otlak na patě.

Náplasti drží bezpečně až po dobu 48 hodin. Odolné, ale diskrétní, Max Hold náplasti se ohýbají, kopírují kůži a nepropouštějí vodu, nečistoty a bakterie během pohybu. Je důležité chránit a ošetřit i ta nejdrobnější poranění.

Koho hledáme?

Hledáme 10 maminek, které mají děti ve věku:

 • do 3 let
 • od 3 do 6 let
 • nad 6 let

Jak se zapojit?

Pokud máte aktivní děti, které se nezastaví a občas se jim přihodí nějaké drobné zranění nebo puchýř, vyzkoušejte mezi prvními v Čechách nové náplasti značky Spofaplast.

Stačí nám do komentáře napsat, kolik je vašim nejmenším a proč by se vám hodily náplasti Spofaplast? Jestli rády fotíte, bude to při testování výhodou. Čas na napsání komentáře máte do neděle 9. 6. 2019. Poté vybereme 10 maminek, které oslovíme interní poštou.

#test_spofaplast

Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 27. kvě 2019
Sluníčko a teplé počasí přímo láká k výletům s rodinou a aktivnímu trávení krásného dne venku. K jaké aktivitě vás to táhne nejvíce? 3 srdíčka jako odměna za vaši odpověď jsou zaručena :heart::heart::heart:

A) Cyklistika
B) Bruslení
C) Procházky
D) Míčové hry

Brzy nás čeká testování náplastí Spofaplast, které si poradí s malými rankami při sportovních i běžných činnostech. Tyto novinky jsou však vhodné i jako preventivní opatření proti puchýřům nebo například jako taková parádní tattoo ozdoba pro děti.

#test_spofaplast
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
23. kvě 2019
Kromě toho, že si z psích granulí Profidog vyberou pejsci různých velikostí, plemen i věku, získají ještě k testovaným granulím pohodlný polštář z odolné bavlny. Udělejte svým čtyřnohým miláčkům radost!

Ještě máte čas se do testování zapojit. Odpovězte na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček.

#test_profidog
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
20. kvě 2019 Čtené 1275x

Už se vaši pejsci netrpělivě olizují? Začíná nové testování a tentokrát jsou na programu granule pro malá i velká plemena pejsků.  

I psí láska prochází žaludkem. A nejen z toho důvodu je velmi důležité, které krmivo svému pejskovi naservírujete. Kvalitní krmivo pro psy je potřebné pro jejich každodenní lumpačení a dodá jim důležité živiny pro zdravé zuby, lesklou srst a spokojené bříško.

Co testujeme?

Budeme testovat kompletní krmivo pro psy - 12 kg granulí Profidog. Díky praktickému balení v 3kg pytlích můžete otevírat jednotlivá balení postupně. 3 kg obsažená v 1 balení během několika dnů spotřebujete. Zabrání se tak zkažení a znehodnocení krmiva v otevřeném velkém balení a budete mít pro vašeho mazlíčka vždy čerstvé krmivo u kterého je maximálně zachována chuť a vůně.

Granule Profidog myslí na každého pejska, takže si vyberou majitelé malých i velkých plemen, štěňat i psích seniorů, nebo i psů s nadváhou.  

Koho hledáme?

Hledáme ženy, které mají doma pejska jakéhokoliv plemena. Pokud chováte psích miláčků více, i vy se můžete do testování přihlásit.

Jestliže jste v posledním roce objednaly pro vašeho psa granule z internetu, zapojte se do testování krmiva Profidog!

Jak se zapojit?

Pokud vás zaujalo toto chutné testování, stačí, když nám do komentáře napíšete několik informací o vás a vašem pejskovi:

 1. V jakém městě žijete?
 2. Kolik máte pejsků a jaká plemena?
 3. Co váš pes rád mlsá?

Čas na napsání komentáře máte do neděle 26. 5. 2019 a v pondělí 27. 5. 2019 vybereme psí paničky, které oslovíme interní poštou.  

Krásný den a hodně štěstí,

Konik_testuje

#test_profidog

Čti celý článek
konik_testuje
16. kvě 2019
Víte, jak probíhá odstraňování nežádoucího zápachu masti Rybilka NEO? Základem procesu je foukání páry skrze rybí olej za vysokého vakua - díky tomu není narušena kvalita suroviny. Mast Rybilka si dokáže poradit i s opruzeninami.

Jestli chcete udržet zadeček vašeho děťátka bez podráždění během nošení plenek a přebalování, vyzkoušejte mast Rybilka NEO.

Přihlaste se do testování ještě dnes! Napište vaši odpověď na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... . Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček.

#test_rybilka
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
13. kvě 2019 Čtené 1579x

Je to tady! Vítáme vás u nového testování, při kterém vyzkoušíte kosmetiku na dětské zadečky. Půjde o kosmetiku Rybilka s unikátním složením, která obsahuje mimo jiné také rybí olej z tresčích jater. Rybí olej v Rybilce podporuje regeneraci dětské pokožky a je deodorizovaný, takže má méně intenzivní odér.  

Jestli máte doma dítě, které ještě nosí plenky, a chcete pro jeho zadeček to nejlepší, přihlaste se k testování Rybilky.  

Co testujeme?

Budeme testovat 2 produkty z kosmetické řady Rybilka NEO bez konzervantů a parfemace.

1. Mast Rybilka NEO 100 ml 

Tato speciální mast je určena k ochraně a regeneraci jemné pokožky kojenců a batolat. Obsahuje deodorizovaný rybí olej, mandlový olej, oxid zinečnatý, D-panthenol a vitamin E. Mast Rybilku NEO používejte nejlépe po každé výměně plenek a po umytí. Stačí nanést jen tenkou vrstvu přípravku a pokožka vašeho děťátka bude chráněna před nepříjemným podrážděním. Mast je dávkována v praktickém plastovém balení po 100 ml.

Díky svému unikátnímu složení dokáže zklidnit podrážděnou pokožku, kterou zároveň regeneruje a udržuje měkkou a pružnou. Rybí olej z tresčích jater, který je hlavní a zcela jedinečnou složkou Rybilky NEO, podporuje regeneraci pokožky a obsahuje omega 3 – mastné kyseliny a vitaminy A a D3. Olej je vyráběný z kvalitních tresčích jater ze Severního ledového a Atlantského oceánu.

V masti Rybilka NEO najdete také D-panthenol. Ten se v pokožce mění na vitamin B5 a zajišťuje tak optimální hydrataci, podporuje produkci kolagenových a elastanových vláken, čímž udržuje kůži pružnou a zdravou. D-panthenol má protizánětlivý účinek a v kombinaci s masťovým základem působí jako ochrana a umožňuje pokožce lépe a rychleji regenerovat. Působí blahodárně na všechny typy pleti.

Mandlový olej v Rybilce NEO dodává pokožce vitaminy A, E, minerály a glyceridy. Zvláčňuje a šetrně vyživuje podrážděnou pokožku. Dobře se vstřebává a nezanechává tak pocit mastnoty. Je vhodný na suchou svědící až zanícenou kůži a také na kůži postiženou ekzémem nebo psoriázou (lupenkou).

Maminkám dobře známý oxid zinečnatý vysušuje, zklidňuje a příznivě působí na pokožku se sklonem k opruzeninám. V kombinaci s masťovým základem vytváří na pokožce ochranný film.

Vitamin E v masti Rybilce NEO pomáhá zvýšit obranné funkce kůže a slouží jako důležitý antioxidant. Zpomaluje proces stárnutí buněk a tkání.

2. Dětské jemné vlhčené ubrousky Rybilka NEO s panthenolem  

Každá maminka jistě ocení, když může udržet své miminko v čistotě, i když zrovna není po ruce sprcha a voda. Právě k tomu jsou určeny vlhčené ubrousky Rybilka Neo s panthenolem.

Ubrousky slouží převážně k odstranění nečistot po stolici a moči při přebalování miminek. Dětskou pokožku nejen důkladně očistí, ale díky zklidňujícím účinkům panthenolu jí zároveň dodají vláčnost. Ubrousky můžete využít i na ruce či ostatní části těla.

Rybilka Neo dětské jemné vlhčené ubrousky s D-panthenolem jsou vyrobeny z přírodního materiálu 100% viskózy. Neobsahují alkohol a nejsou parfemované, což je velmi šetrné k citlivé pokožce miminek. Ubrousky mají jemnou strukturu, která napomáhá dokonalému očištění. Jsou splachovatelné – najednou lze v toaletě spláchnout až 3 ks.

Koho hledáme?

Hledáme 10 maminek s novorozenci nebo miminky ve věku do 2 let.  

Jak se zapojit?

Chcete testovat mast Rybilku NEO, vlhčené ubrousky Rybilka NEO s panthenolem a jsou vašemu miminku maximálně 2 roky? Tak stačí, když napíšete pod tento článek komentář s odpovědí na otázku: Jak předcházíte u vašeho děťátka opruzeninám - co byste poradily ostatním maminkám? 

Čas na napsání komentáře máte do neděle 19. 05. 2019 a v pondělí 20. 5. 2019 vybereme maminky, které oslovíme interní poštou.  

Hodně štěstí a krásný den, 

Konik_testuje 

#test_rybilka 

Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. kvě 2019
Jestli se váš život točí kromě dětí i kolem vašeho chlupatého miláčka, jste tu správně. Chystáme pro vás testování, které bude doslova k sežrání :wink: Napište nám do komentáře, čím krmíte vašeho pejska :dog:

A) jen granulemi
B) jen masem z konzervy
C) jen barf masem
D) kombinuji granule a maso

Za každou odpověď vám pošleme 4 srdíčka. Již za týden se dozvíte, na co se budou moci vaši pejsci těšit a čím jim naplníte misky.

Pac a pusu

Konik_testuje

#test_profidog
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
9. kvě 2019
Přebalování miminka bývá spolu s krmením nejčastější činností v prvním roce jeho života. Statistiky uvádějí, že než se vaše dítě naučí chodit na nočník, spotřebuje 6 500 až 10 000 plenek! Tedy zhruba 6-8 plenek denně. Kolikrát denně přebalíte vy vaše miminko?

Napište nám do komentáře a pošleme vám 4 srdíčka. Sledujte dál náš profil. Chystáme pro vás totiž testování, ve kterém bude hrát roli zadeček vašeho miminka. Již brzy se dozvíte více.

#test_rybilka
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
9. kvě 2019
Víte, že dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy? Dudlíky a savičky LOVI nenarušuji sací reflex miminka, a proto nemusíte mít obavy z kombinace kojení, krmení z láhve a používání dudlíku.

Přesvědčte se samy a vyzkoušejte dudlíky a lahvičky LOVI.

Přihlaste se do testování už dnes! Napište vaši odpověď na otázku z následujícího článku, který najdete zde. Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování, a ještě nám sem napíše komentář – zapojila jsem se – získá 6 srdíček: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_lovi3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
9. kvě 2019
Víte, že dětská kosmetika Mustela pro normální pokožku má kromě 95 % přírodního složení také 100 % recyklovatelné obaly? Používáním těchto produktů tak snižujete negativní dopad na životní prostředí. Kromě toho je kosmetika Mustela hypoalergenní a dermatologicky testována. Neobsahuje ani kontroverzní látky jako ftaláty, parabeny, sulfáty atd.

Dopřejte vašemu miminku kompletní péči o každý kousek jeho těla a vyzkoušejte kosmetiku Mustela.

Přihlaste se k testování hned teď. Stačí odpovědět na otázku z následujícího článku, který najdete zde. Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_mustela
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
6. kvě 2019 Čtené 1986x

Milé maminky, vítáme vás u nového testování, ve kterém půjde především o spokojenost vašich miminek. Budete totiž testovat dudlíky a lahvičky značky LOVI. Pokud přemýšlíte nad tím, jak zkombinovat kojení a krmení z láhve, toto testování je přesně pro vás. Dudlíky a lahvičky LOVI totiž kladou důraz na zachování sacího reflexu a savičky jsou inspirovány přímo maminčinými bradavkami.

Co testujeme

Budeme testovat dudlíky a lahvičky s dynamickou savičkou LOVI. Dudlíky a savičky LOVI nenarušují sací reflex miminka. Proto umožňují pohodlnou kombinaci krmení z láhve a kojení.

První testovaný set obsahuje láhev Botanic 120 ml a dudlíky, které jsou určeny pro miminka od 0 do 3 měsíců.

Druhý testovaný set obsahuje láhev Botanic 240 ml a dudlíky, které jsou určeny pro miminka od 3 do 6 měsíců.

Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Gumička dudlíku je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu. Nenarušuje správný vývoj řeči a formování skusu dítěte, zaručuje volné dýchání nosem a zabraňuje kousání do dudlíku. Díky tomu dudlík nenarušuje sací reflex dítěte.  Silikonový symetrický a dynamický dudlík LOVI byl klinicky testován a, stejně jako všechny ostatní dudlíky značky LOVI, neobsahuje bisphenol A.

Dudlíky jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Také mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě. Tvar gumičky umožňuje vložení dudlíku do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenou vrchní a spodní stranu). Vykrojený štítek obsahuje dostatečně velké ventilační otvory, které eliminují hromadění slin za štítkem, a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky. Dudlík je z hygienických důvodů opatřen plastovým krytem, který oceníte doma i na procházce v přírodě.

Láhev z kolekce Botanic umožňuje kombinaci krmení z láhve a kojení. Dynamické savička LOVI totiž při krmení modifikuje svůj tvar – prodlužuje se stejně jako maminčina bradavka. Savička povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání, podobně jako u kojení. Nenarušuje tak sací reflex a aktivuje u miminek svaly úst a jazyka. Stimuluje místa, která se podílí na rozvoji řeči a pozitivně ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní.

Savička obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER Vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje polykání vzduchu, který bývá příčinou vzniku dětské koliky. Savička umožňuje miminku správnou koordinaci sání – polykání – dýchání. Kanálky v savičce kopírují laktační kanálky v prsu, regulují tak průtok a tlak mléka v dudlíku. Láhev navíc obsahuje elastický těsnící disk, který z ní vytvoří praktický zásobník na uchovávání pokrmu a víčko s odměrkou.

Koho hledáme

Pro testování budeme potřebovat 2 maminky, které mají miminko ve věku od 0 do 3 měsíců, a 2 maminky, které mají děťátko ve věku od 3 do 6 měsíců. Ideálními kandidáty na testování dudlíků a lahviček pak jsou miminka, kterým již dáváte čaj či vodu nebo je přikrmujete z láhve.

Hledáme maminky, které rády fotí a jejich miminka už mají zkušenost s dudlíky značky LOVI a vyhovují jim. O to lépe se jim pak budou dudlíky a lahvičky LOVI testovat.

Jak se zapojit

Chcete testovat dudlíky a lahvičku LOVI a vaše miminko je v požadovaném věku? Tak stačí, když napíšete pod tento článek komentář s odpovědí na otázku: Podle čeho vybíráte dudlík pro vaše miminko?

Čas na napsání komentáře máte do 12.05.2019. Poté vybereme maminky, které oslovíme interní poštou.

Krásný den,

Konik_testuje

#test_lovi3

Čti celý článek
konik_testuje
6. kvě 2019 Čtené 1512x

Milé maminky, vítáme vás u nového testování! Tentokrát pro vás máme kosmetické produkty Mustela, které jsou speciálně vyvinuty pro novorozence a děti. Pokud je pro vás výběr kvalitní přírodní kosmetiky vašeho miminka prioritou, toto testování vám přijde vhod. Dětská kosmetika Mustela totiž obsahuje výtažky z avokáda: látka Avocado Perseose posiluje kožní bariéru vašeho miminka a chrání tak jeho pokožku před vnějšími vlivy.

Co testujeme

Připraveny na testování jsou produkty Mustela z řady pro normální pokožku miminka. Vyzkoušíte kosmetiku na čištění, koupání a následnou péči. I když se vám možná pokožka vašeho miminka zdá na první pohled krásná a dokonalá, je velmi jemná a žádá si hydrataci a dlouhotrvající ochranu.

Jemný čistící tělový a vlasový gel: Tímto gelem můžete umývat vlásky i pokožku vašeho miminka každý den. Nemusíte se bát podráždění očí vašich nejmenších. Gel dětskou pokožku čistí a zároveň chrání, zabraňuje jejímu vysušování a díky vitamínu B5 zklidňuje.

Masážní olej: Při péči o celé tělo vašeho děťátka sáhněte po masážním přípravku s avokádovým olejem. Masážní olej dětskou pokožku hydratuje a zanechá na ní příjemný ochranný film.

Hydra Bébé, hydratační tělové mléko: Lehké tělové mléko se snadno roztírá a díky svému složení hydratuje pokožku hned po prvním použití. Obsahuje kromě výtažku z avokáda také vitamín E, glycerin na bázi rostlin a slunečnicový olej.

Krém proti opruzeninám při přebalování: Jestliže vaše miminko trpí na opruzeniny a podrážděnou pokožku v okolí plenek, tento krém přináší úlevu již po první aplikaci. Látka Oxeoline Alcacea okamžitě zmírňuje zánět, destilát slunečnicového oleje posiluje oslabenou pokožku, oxid zinečnatý působí protizánětlivě a Avocado Perseose chrání pokožku miminka před podrážděním při každodenním přebalování.

Koho hledáme

Hledáme 10 maminek s dětmi od 0 do 3 let. Testovaná řada kosmetiky Mustela je určena pro normální pokožku, proto by vaše děťátko nemělo mít suchou nebo citlivou pokožku se sklony k začervenání či atopii. Kosmetika je totiž parfemovaná.Jak se zapojit

Hodil by se vám a vašemu miminku balíček kosmetiky Mustela na vyzkoušení? Zapojte se do našeho nového testování a odpovězte na otázku, jaký přípravek z dětské kosmetiky kromě krému na opruzeniny nesmí chybět ve vaší výbavičce?

Čas na napsání komentáře máte do 12.05.2019. Poté vybereme maminky, které oslovíme interní poštou.

Krásný den,

Konik_testuje

#test_mustela

Čti celý článek
konik_testuje
29. dub 2019
Koupání je pro většinu miminek oblíbeným rituálem. Děti si užijí spoustu cákání a legrace, maminky však musí myslet i na péči o jemnou dětskou pokožku. Napište nám, jak ošetřujete pokožku vašeho miminka po koupání.

Za každou odpověď vám pošleme 4 srdíčka. A sledujte dál náš profil, protože již za týden ohlásíme nové testování! Můžete se těšit na voňavé produkty, které se postarají o citlivou ochranu vašeho miminka.

#test_mustela
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
29. dub 2019
Milé maminky, patří do výbavy vašeho miminka dudlík? Napište nám, v jakých chvílích vašemu miminku pomůže dudlík nejvíce.

Za každou odpověď vám pošleme 4 srdíčka. A sledujte dál náš profil, protože již za týden ohlásíme nové testování, které ocení především příznivci dudlíků.

#test_lovi3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
25. dub 2019
Lahodná chuť čokolády, čerstvé rohlíčky, křupavé brambůrky a osvěžující zmrzlina… Které jídlo či pochutina je vaší neřestí a neumíte se jí vzdát, i když víte, že je vaším nepřítelem v boji s nadbytečnými kilogramy?

Pojďte si trošku zamlsat a my vás odměníme 3 srdíčky :heart:

Ale nemusíte zůstat jen při odpírání, zhubněte s KetoDiet chutnou cestou. Ještě stále se můžete zapojit do testování: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_ketodiet2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
25. dub 2019
I vám se zdá, že někdy má den málo hodin? Máme tolik plánů, povinností a radostí, že nám zkrátka nezůstává čas na všechno, co bychom chtěly stihnout.

Pokud byste získaly v běžném dni pár chvil navíc, jak byste je strávily? Zasněte se… :relaxed:

My vám za to pošleme 3 srdíčka a zároveň vám nabízíme i řešení :heart: Zapojte se do testovaní nápojů Mana, které nahradí plnohodnotnou stravu a ušetří váš čas: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_mana
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
23. dub 2019 Čtené 1823x

Léto se nezadržitelně blíží. Oversize svetry a kabáty je potřeba vyměnit za oblečení, které kilogramy navíc nezakryje tak snadno. Je načase neodkládat hubnutí a pustit se do boje. Odpočítávání už běží… Zhubněte jednou a provždy a udržte si svoji vysněnou váhu. S KetoDiet to půjde snadno!

Co budeme testovat

KetoDiet je oblíbená proteinová dieta, která která vznikla před osmi lety v České republice

a je určená pro všechny, které trápí nadváha. Tato dieta je založená na radikálním snížení příjmu sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin. Během dietního plánu nahrazují běžnou stravu speciální proteinová jídla, díky kterým se vaše tělo dostane do ketózy a začne spalovat uložené tuky. Škála produktů je doopravdy široká, od nápojů, smoothie, polévek, omelet až po chutný chléb a sladké tyčinky. Všechna jídla potěší vaše chuťové pohárky, zasytí vás a poskytnou vám všechny potřebné živiny, minerály a vitamíny, které jsou během hubnutí potřeba.  Hubnutí s KetoDiet není jen o stravě, ale i o celkovém přístupu k jídlu, sportu a životnímu stylu.

Otestujte samy, jak tato dieta funguje a poznejte výrobky, které vám dopomohou k ideální figuře. Nejenže zhubnete, ale naučíte se i pravidelnému stravování a ušetříte mnoho času, který je v dnešní době doopravdovou cenností.  Nemusíte ztrácet čas přípravou speciální stravy, Ketodiet jídla máte hotová za pár minut. A někdy i rychleji J

V balíčku najdete množství dobrot. Na své si přijdou příznivci sladkého i slaného.

Dostanete zkrátka od každého trošku:

Proteinový croissant s máslovou příchutí

Proteinové smoothie příchuť lesní směs

Proteinová ledová káva s čokoládovou příchutí

Proteinová polévka rajčatová s nudlemi

Proteinový pudink s vanilkovou příchutí

Proteinová palačinka s vanilkovou příchutí

Proteinové chipsy s příchutí chilli

Proteinová omeleta se sýrovou příchutí

Proteinový nápoj příchuť banán

Dámský stylový shaker

Zelená trendy láhev na vodu

Toto testování vás dostane do formy, tak už připravujte ty sukně a úzké džíny, které vám už léta leží ve skříni. 

KetoDiet má výživovou poradnu online a zdarma, takže kdykoliv budete mít s čímkoliv potíže, můžete se na jejich poradkyně kdykoliv obrátit.


Koho hledáme

Hledáme 10 žen, které trápí nadváha. Tyto ženy musí být zodpovědné a dostatečně motivované. Měly by být odhodlané pustit se do hubnutí a vzdát se svých starých (zlo)zvyků. Nejde však jenom o hubnutí, ale si produkty můžete dát do běžného jídelníčku. Nemusíte držet striktní dietní plán. Jde i o ochutnání a o to, že s jídly KetoDiet můžete i vařit. Své zkušenosti z testování by měly zaznamenávat a dělit se o své pocity, názory či úspěchy s ostatními uživatelkami, které jim budou fandit a podporovat je.

Testování není určené ženám, které jsou těhotné, nebo kojí, a také těm, co za posledních 6 měsíců absolvovaly nějakou dietu. Ani těm, které mají některou z těchto kontraindikací.

Jak se zapojit

Pokud splňujete výše uvedené podmínky, nic vám nebrání v tom, abyste se zapojily do tohoto testování, které možná právě vám změní život. Stačí, když napíšete komentář, ve kterém nás přesvědčíte, že právě vy byste měly být jednou z těch, které dostanou šanci pustit se na cestu ke svému novému tělu. Klidně přidejte i fotografii, to však není podmínkou :slight_smile:

Čas se zapojit máte do neděle 5.5.2019 a v pondělí 6.5.2019 vybereme 10 žen, které budou mít možnost ochutnat tyto lahodné produkty a pustit se do boje s nadbytečnými kily.

Držíme vám palce a těšíme se na vaše komentáře,

konik_testuje

#test_ketodiet2

Čti celý článek
konik_testuje
23. dub 2019 Čtené 1713x

Rodina, domácnost, práce… Někdy bychom potřebovaly aspoň o pár hodin víc, abychom stihly všechno, co se od nás očekává. Obzvlášť my, maminky. Častokrát je to na úkor času, který bychom měly věnovat kvalitní stravě. Pro právě tyto momenty je tu Mana, která je řešením – žádné nákupy, příprava vaření, ani umývání nádobí. Za pár vteřin máte nutričně kompletní jídlo bez námahy.

Co budeme testovat

Když nestíháte, jste v jednom kole a potřebujete doplnit energii, často jídlo úplně vynecháte, anebo sáhnete po nezdravých, nutričně nevyvážených potravinách. Pro tyto situace je tu Mana, nutričně kompletní jídlo* ve formě nápoje, které dodá vašemu tělu přesně to, co potřebujete. Na výběr máte z prášků a hotových drinků.

Mana Drink je připravený k okamžité spotřebě, ideální hlavně na cesty a mimo domov. V každé 330 ml lahvičce najdete nutričně kompletní jídlo, které vás dokonale zasytí. Svému tělu rychle dodáte 400 kcal, 27 vitamínů a minerálů, 20 g bílkovin, vlákninu, kvalitní tuky a správný poměr sacharidů. Jednou porcí pokryjete 20 % vašeho denního příjmu. Na výběr přitom máte ze 4 příchutí. Kromě neutrálního nápoje si můžete pochutnat na variantě Sunlight, která připomíná slunečné tropické léto. Drink Love nabízí smyslnou chuť jahody s malinou a na své si přijdou také čokoholici – Dream v sobě skrývá božskou chuť kakaa.

Mana Prášek nabízí možnost si připravit velikost porce podle momentální potřeby. Stačí přidat vodu a plnohodnotná snídaně, oběd nebo večeře je do minuty hotová. Jeden pytlíček Mana prášku obsahuje 2001 kcal a v rámci 5 porcí dodá vašemu tělu všechno, co potřebuje. K dispozici jsou také 4 lahodné příchutě, Origin, Sunlight, Love a Dream. Nemusíte se však nechat omezovat a nápoj si můžete dochutit podle sebe, ať už naslano nebo nasladko. Fantazii a chutím se meze nekladou.

Nápoje Mana jsou plné vlákniny, proteinů, hodnotných tuků, lipidů a jiných ingrediencí. Výborná zpráva pro všechny, kdo myslí na své zdraví je, že více než 99 % živin je z přírodních rostlinných zdrojů.

Maminky, sportovkyně, manažerka nebo veganka – Mana je vhodná pro každého, komu záleží na kvalitní stravě. Zda už nápoji nahradíte jen některé jídlo a budete je střídat s tuhou stravou, nebo se budete stravovat převážně jen Mana výrobky, je už jen na vás a na vašem režimu.

Koho hledáme

Ženy, které hledáme pro testování Mana produktů, by měly být aktivní a otevřené novým možnostem. Nesmí kojit a taktéž nejsou vhodné ani potravinové intolerance. Jedinou intolerancí, která zde není na škodu, je intolerance laktózy. Mana je totiž 100% bez produktů ze zvířat :slight_smile: Testující ženy by měly aktivně a s radostí sdílet své zkušenosti s ostatními maminkami.

Jak se zapojit

I vy byste si chtěly ulehčit běžný den a dopřát svému tělu všechno, co potřebuje? Můžeme vám s tím pomoct a dopřát vám čas navíc, který můžete strávit například se svými dětmi, s rodinou či jen tak oddychem. Pokud se chcete zapojit do testování a splňujete výše uvedené podmínky, stačí, když nám zanecháte komentář, ve kterém popíšete svůj životní styl. Jak trávíte běžné dny, jak se stravujete, jaké jsou vaše koníčky, či jaký máte vztah ke sportu. Nebojte se rozepsat ;)

Čas se zapojit máte do neděle 28.4.2019 a v pondělí 29.4.2019 vybereme 10 žen, které oslovíme interní poštou.

Držíme vám palce a těšíme se na vaše komentáře,

konik_testuje

#test_mana

*Složení bylo navrhnuto v souladu s doporučenými denními dávkami příjmu živin pro průměrného dospělého člověka, které vydává Světová zdravotnická organizace (WHO) a Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA).

Čti celý článek
konik_testuje
15. dub 2019
Ruku na srdce – každá z nás má někdy chvíli, kdy zkrátka nestíhá. A to ani jen se pořádně najíst. Pokud jste v jednom kole a shon je váš věrný přítel, po jakém jídle sáhnete nejčastěji? Za upřímnost nebude chybět odměna v podobě 3 srdíček :heart:

A) Mám vždy po ruce ovoce nebo něco zdravého.
B) Sladkosti a jiné, ne příliš zdravé, potraviny jsou mojí záchranou.
C) Jídlo vynechávám a nejím nic.
D) Na jídlo si vždy čas najdu a stravuji se plnohodnotně.

Už za týden se budete moci zapojit do testování nutričně plnohodnotného jídla Mana ve formě nápoje, který ulehčí den každé aktivní ženě :slight_smile:

#test_mana
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
15. dub 2019
I vás trápí nějaké to kilo navíc? Větší bříško, stehna či „boky jako skříň“? Která část vašeho těla je pro vás nejvíce problémová?

A) Břicho
B) Stehna
C) Zadek
D) Boky
E) Jsem se sebou spokojená

3 srdíčka pro radost poletí za každou odpověď :heart: Pokud jste ale odpověděly A, B, C či D, určitě vás zaujme testování KetoDiet, které si poradí s nadbytečnými tuky :slight_smile: Už za chvíli!

#test_ketodiet2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
12. dub 2019 Čtené 1731x

Dětská pokožka si zaslouží speciální péči. Proto se jí snažíme dopřát to nejlepší. Produkty Linteo Baby se starají o to, aby byla každodenní péče o pokožku vašeho miminka vždy velkým dobrodružstvím, na konci kterého je nejen spokojené a šťastné dítě, ale také spokojená maminka. Je to tak jednoduché ;)

Co budeme testovat

České výrobky Linteo Baby  zcela respektují vlastní tvorbu ochrany dětské pokožky tím, že nezasahují aktivně při její tvorbě a obnově, ale pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat a regenerovat a navíc jsou v souladu s přírodou. Vzhledem k velmi jemnému složení je kosmetika vhodná již pro novorozence (miminka 0+). Výrobky Linteo Baby  jsou vhodné také pro používání v těhotenství a po porodu, s cílem vytvářet pocit bezpečí sjednocením vůně matky a dítěte. Kdo by nechtěl vonět stejně jako to malé stvoření?

Testovat budeme balíček produktů, který se postará o vaše miminko v každé situaci:

Dětské mycí mléko a šampon Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským jemně čistí pokožku celého těla a chrání ji před vysušením. Má regenerační a pečující účinky. Obsahuje certifikovaný extrakt z Bio měsíčku lékařského. Přírodní oleje z mateřídoušky, rozmarýnu, tymiánu a levandule dodávají mycímu mléku jemnou vůni, která uvolňuje mysl a zklidňuje před spánkem. Zlatavá barva výrobku je způsobena obsahem extraktu z květů Bio měsíčku lékařského.

Tělové mléko Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským přirozeným způsobem vyživuje, chrání a pečuje o pokožku celého těla. Bylinné výtažky z rozmarýnu, tymiánu a levandule dodávají tělovému mléku jemnou vůni, která uvolňuje mysl a zklidňuje před spánkem. Obsahuje certifikovaný extrakt z Bio měsíčku, vyživuje pokožku do hloubky a navrací jí jemnost a pružnost. Výrobek je vhodný i pro používání v těhotenství a po porodu s cílem sjednotit vůni matky a dítěte.

Ochranný krém na citlivou pokožku v oblasti plenek Linteo Baby ošetřuje dětskou pokožku a chrání před vznikem opruzenin. Krém s oxidem zinečnatým, BIO měsíčekem lékařským a včelím voskem má ochranné a regenerační účinky. Vytváří na kůži voděodolnou ochrannou vrstvu, která brání nadměrnému přístupu vlhkosti a zároveň dovoluje pokožce dýchat. Krém s přírodním olejem z mandlí, kokosovým olejem a bambuckým máslem pokožku vyživuje, hydratuje a zvláčňuje.

Dětské přebalovací podložky Linteo Baby jsou vhodné na doma i cestování.

Součástí podložky je spodní nepropustná vrstva proti prosáknutí. Prostřední vrstva, absorbent, zajišťuje maximální vstřebání tekutiny a poskytnutí sucha po celou dobu přebalování. Horní vrstva je vyrobena z netkané textilie s embosem (pravidelné rýhy), které způsobují rovnoměrné vstřebání tekutiny. Potvrzení státního zdravotního ústavu garantuje kvalitu a bezpečnost tohoto výrobku.

Vlhčené ubrousky Linteo Baby Pure and fresh obsahují jemné mléko s výtažky z aloe vera. Čistí, hydratují, a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Neobsahují parabeny a PEG emulgátory, tím snižují riziko vzniku alergií. Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované.

Vlhčené ubrousky Linteo Baby Soft and Cream jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského. Čistí, zjemňují a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Neobsahují parabeny a PEG emulgátory, tím snižují riziko vzniku alergií. Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované.

Koho hledáme

Hledáme 10 maminek s miminkem, které má méně než 6 měsíců. Maminky by měly být komunikativní, aktivní a musí rády fotit. Měly by se zajímat o (nejen) dětskou kosmetiku a být připravené podělit se s ostatními maminkami Modrého koníka o průběhu testování.

Jak se zapojit

Chtěli byste spolu s vašimi nejmenšími testovat produkty Linteo Baby? Napište nám do komentáře, jaké kosmetické produkty jsou součástí každodenní péče o vaše miminko

Nezapomeňte nám napsat věk miminka a prozraďte nám, jestli má váš poklad normální pokožku nebo sklony k její citlivosti.

Čas na zapojení máte do neděle 14. 4. 2019 a v pondělí 15. 4. 2019 vybereme 10 z vás. Spolu se svými mimi si tak můžete dopřát tu nejlepší péči.

Budeme sa těšit na vaše komentáře a držet vám palce

konik_testuje

#test_linteobaby

Čti celý článek
Strana
z 10
Předchozí Strana
z 10
Další