Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
m.e.l
5. čer 2018 Čtené 23x

Byla jsem ráda, že jsem byla vybrána na testování kosmetiky HIPP. Nejsem zrovna osobou, která by bezhlavě nakupovala kosmetiku a dělala na svém dítku pokusy. Takže u druhorozeného syna jsem sáhla po osvědčených značkách, které jsem měla vyzkoušené u prvního a značka HIPP to nebyla.

Olej

Olej koupil manžel ještě před mým přihlášením k testování. Vlastně když jel na nákup, tak jsem řekla kup tenhle nebo tenhle, přivezl HIPP. Jára stejně jako jeho bráška, když byl miminko, bojuje se suchou kůži ve vláskách, pravda Jára má těch vlásků méně, ale přesto promaštění a vyčesání byl boj. To se změnilo s olejíčkem, je dostatečně tekutý, dobře a rychle se vstřebává. Takže pravidelné promazávání se změnilo v příjemnou rutinu místo nenáviděné povinnosti. Takže za mě volba č.1 

Zkusila jsem i masáž, ale na mé dítko působila ne na uklidnění, ale spíše se z něj stal ještě živější tvor. :slight_smile: 

Tělové mléko

Testování mléka donutilo mou jinak sklerotickou osobu k pravidelnému natírání Járovo suchého „miminkovsky“ krátkého krku. Jeho ekzém/potničky se díky tomu velice rychle spravily a já se nemusela bát, že se mu rozjede více. No a o obličeji ani nemluvím, krásné jemné tvářičky spokojeného miminka. Mléko se dobře roztírá i vstřebává.

Šampon/tělový gel

Tak tady opět bomba, jemně pěnivý, není potřeba velké množství a dobře se smývá i z vlásků. Kůže po něm nezůstává vysušená. Do očí se Járovi nedostal, takže nemohu říci zda štípe a zkoušet to nehodlám. :grinning:

Vlhčené brousky

Kupovala jsem si je již už staršího syna – teda právě to malé balení, které se vždy pohodlně vejde do kabelky/tašky a je po ruce. Jsou akorát vlhké a dokonale utřou nejen zadeček ale i pusinku upatlanou od jídla.

Všechny testované produkty provází velice příjemná nevtíravá vůně, Jára po něm neměl žádnou vyrážku ani se mu nijak nezhoršila pokožka. Ovšem kdyby uměl mluvit, tak by nějakou kosmetiku vyměnil za jídlo.

Docela bych uvítala v testovacím balíčku krém na opruzeniny, který by se zrovna k otestování hodil, protože Járovi začali růst zoubky a jak předtím se zadečkem neměl problémy, tak u zoubků začaly.

Druhá testovací sada putuje ke kamarádce, která již brzy očekává narození druhého dítka, snad z ní bude mít radost a pomůže jí k tomu nejlepšímu rozhodnutí ohledně kosmetiky pro miminko.

Závěrem jsem měla zodpovědět nějaké otázky, takže vzhůru do toho.

  • Plánuješ kvůli testování/zkušenosti HiPP kupovat? - Teď po testování určitě budu nadále používat tuto kosmetiku, jak už jsem psala na začátku, nerada dělám pokusy na svých dětech a když už nám jednou něco sedne, tak neměním.
  • Doporučila byt HiPP své kámošce? - Ano, proto také druhá část putuje k ní.  
  • Zajímá tě složení kosmetiky? Co by dle tebe neměla mít ve složení? - Tak tady se přiznám, že jsem moc nezkoumala, ale pokusím se to napravit. :wink:
  • Co nejvíce oceňuješ na kosmetice HiPP? - Zcela určitě cenu a celkem velký výběr produktů.
  •  Jak hodnotíš malé balení kosmetiky HiPP? - Malé balení se vždy hodí a velice bych ho ocenila, když jsem s Járou jela za starším synem do lázní a měla na věci pro mě a Járu jen batoh, kam jsem musela narvat věci na 12 dní.

Jako hračka se to také hodí...

#test_hipp2

#recenze

Čti celý článek
m.e.l
10. únor 2018
Prosim kdo mate doma detske boty Primigi vel. 31, potrebovala bych zmerit stelku!!! Prijde mi divne ze by jejich rozdil velikosti stelky byl o dve cisla oproti napr. Superfitkam. Primigi mi vychazi koupit 33. Dekuji
Zobraz celou zprávu
m.e.l
21. led 2018 Čtené 611x

Od 8.1. 2018 jsme komplet. . . Teda no přála jsem si něžnou holčičku, ale co. . . Než nadešel den D tak jsem dávno tomu malému ten "kousek" navíc odpustila. Když poprvé zaplakal na sále, tak následovala ztráta paměti a už nevím jak šíleně mě pálila žáha, trápila pachuť v ústech a nevolnosti. . . I to, že pro ten uzlíček štěstí jsem se vzdala části svého já. . . Miluji ho, ne miluji oba. . . Dvojnásobně víc a dvojnásob víc si vážím svého muže, že to vše se mnou absolvoval a prožil. . . Ale o tom článek být nemá.

Podstatnou část těhotenství mě trápily obavy, jak náš postižený téměř devítiletý syn přijme sourozence. Ano děti má rád, ale ty cizí mu neberou zájem a čas mámy i ostatních členů rodiny. . . Ke všemu je mazel . . . .Vyprávění  od ostatních matek ať už zdravých dětí či s postižením také nemluvily zrovna pozitivně. . . 

Jenže Luky opět ukázal jak je nevypočitatelný. Už v porodnici byl z bráchy nadšený a hned znakoval, že si ho vezmeme domů. . .  Doma jsme teda první dny bojovali s Járovým pláčem, kdy měl Luky tendenci se k němu přidávat. . . A myslel si, že je Járovi ubližováno. Teď už když Jára spustí tak ho buď běží pohoupat do cestovní postýlky a nebo aspoň pohladit. Večer nedostávám pusu já, ale dostává pohlazení Jára. . .  Když jsem tuhle pronesla řečnickou otázku, kde že táta nechal ubrousky, tak Luky běžel a přinesl je. Také rád Járu "chová" a nosí mu polštářek, dudlík a mě přináší kojo polštář. . .  Na procházce nedá kočár z ruky. Prostě velký brácha . . .

A já věřím, že se nám mezi nimi podaří vytvořit super vztah a nakonec Jára převezme ta "ochranná" křídla nad svým bráškou. . . . Né z povinnosti, ale z lásky. . . 

Čti celý článek
m.e.l
26. říj 2017 Čtené 715x

Stále o tom přemýšlím, náš syn je jiný - osmiletý klučina s duší sotva tříletého a úrovní řeči tak no možná ročního. . . Tudíž jen tak mi nepoví své pocity. . . Ale v současné době - cca posledních 6 měsíců to vidím následovně. . . 

Měsíc první: Máma začala mluvit o nějakém sourozenci, kurňa zajímalo by mě co je to za novou hračku? Určitě bude super, bude mít spoustu zvuků, hodně koleček . . . určitě je to nějaká další super mašinka - bezva těch mám málo, jen asi tak 15. . . Moment!!! Naši přestěhovali svoji ložnici do jiného pokoje!!! Prý do zahrady bude mít sourozenec větší klid, stejně jako já. . .  To bude oooobr mašina!!!

Měsíc druhý: Přichází otázky typu zda budu pomáhat s miminkem a budu mít svého sourozence rád. . .  No moment? Já to mám mít rád a mám s tím pomáhat??? Tohle vážně nezní jako otázka na novou mašinku. . . No určitě je šance tady ještě něco napravit. . .  Když se budu hodně s mámou mazlit a nepustím k ní pořádně tátu což už dělám 8 let, tak se nemůže nic stát. . . Tohle jsou určitě jen plány, to už tu bylo. . .

Měsíc třetí: Asi jsem něco zvoral, mámě je furt blbě, řeči o sourozenci nadále trvají . . . No ale preventivně se stále více a více každou chvíli lepím na mámu až o mě začala mluvit jako o žvýkačce. . .  Ve vedlejším pokoji se začíná nějak uklízet. . . A mluvit o nákupu věcí pro mimino. . . Ne ne ne. . . Moment, že bych dostal pejska? Já přeci miluju pejsky!!! Psí miminko, to bude ono!!!! A mámě je blbě protože určitě snědla něco špatného, uff. . .

Měsíc čtvrtý: O miminu mluví už i babička s dědou, no tak to teda . . . . Ne určitě ne. . . nemůže to být nic jiného než ten pejskek, malej roztomilej pejsek. . . . Aby si to rodiče nerozmysleli, tak jsem nadále ten nejroztomilejší umazlený chlapeček. . .

Měsíc pátý: Co je to za blbou otázku? Jestli to bude brácha nebo ségra? Říkali miminko!!! Psí miminko. . . No když o tom tak přemýšlím, tak pejsek kluk bude určitě lepší . . . Znakuji mámě kluka, ta se mě snaží přesvědčit, že holka . . . No to ne, bude to kluk a basta fidli. . . . Á super, vyhrál jsem a mámu přesvědčil, že to bude kluk. . . Nevypadá moc nadšeně, prý si přála něžnou holčičku. . . Ts, já ti dám něžnou holčičku, pořádného hafana chci!!! V pokoji přibyla stejná police jako mám já na hračky. . . pejsek se bude mít, asi jich bude mít kupu. . .  Rodiče se dohadují o jméně, nechápu proč k tomu furt pletou příjmení, copak pejskové mají příjmení??? 

Měsíc šestý: Táta začal z půdy tahat krabice plné nějakých hadrů, prý pro miminko. . . No jestli v tomhle můj pejsek hodlá chodit. . . . Máma to probírá a je v nějakém zasnění, furt mluví o mě, jak není možné, že jsem byl takový malinkatý, že vůbec neví jak do toho bude Járu oblíkat. . . Stále otravuje s tím pomáháním a láskou k sourozenci. . . Na tyto otázky stále odpovídám NE. Tohle mě nahlodává, že to přestává vypadat na toho pejska. . . Kde já jen udělal chybu??? No preventivně když v noci nemohu spát, tak si mě máma vezme k sobě a já se k ní stále lepím, naděje umírá poslední. . . . . Ha táta mluvil o tom jestli budu jezdit s kočárkem!!!!!!!!! No tak to beru, já mám kočárky rád, stačí odložený kočárek a už s ním jedu pryč. . .  to by šlo, kočárek bych jako dárek bral. . . :grinning:

Čti celý článek