Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
m.e.l
15. lis 2018 Čtené 25x

Nejdříve bych chtěla poděkovat modrému koňovi, že nás vybral na testování jídla. To je věc, kterou Jára hned ocenil. Sice z nějakého důvodu jsem zprávu o výběru k testování Sunaru dostala o týden později než ostatní uživatelky a tak o to méně času, ale náš Jára byl s testováním hnedle hotov. Samozřejmě, nejdříve patřičně prozkoumal krabici, mašli, papír... 

Je důležité prostudovat kvalitu balení. Přiložený dárek, lahvičku od Tommee Tippee, ocenil jako dobrou hračku na hraní.

Testování nám akorát vyšlo na dobu, kdy nám docházelo naše UM, a tak jsme se do toho vrhli "po hlavě".

Co na Sunaru oceňuji, že se velice dobře rozmíchává a nenechává "žmolky". Jára zase ocenil chuť, mléko do něj padalo jako by týden nejedl.

Co mě teda trochu dost na mléku této značky, kterou považuji snad správně za českou, překvapilo, že je vyrobeno ve Švédsku. 

Trochu mě zklamalo, že není možnost koupě mléka v plechovce či v balení tak, aby se dalo mléko připravit s dítkem na ruce. Opravdu nějak nezvládám na jedné ruce 9,5 kg dítě a ve druhé mít nůž a zarovnávat odměrku mléka. Jsem sice multifunkční žena, ale spojení Jára a blízkost nože není zrovna značka ideál, a vzbudit staršího bráchu řevem hladového odloženého dítěte také ne. Toto jsem naštěstí rychle vyřešila "pixlou" od našeho stálého UM.

Přiznávám se, že složení mléka jsem moc nestudovala, důležité pro mě je, že Járu po něm nebolí bříško a chutná mu. V tomhle tak trochu naivně věřím, že když se jedná o kojeneckou stravu, tak by měla být v pořádku. Ona je to až na výjimky jediná kupovaná "hotová" strava pro Járu. Ostatní jídla připravuji z kupovaných surovin.

#test_sunar

#recenze

Čti celý článek
m.e.l
5. čer 2018 Čtené 26x

Byla jsem ráda, že jsem byla vybrána na testování kosmetiky HIPP. Nejsem zrovna osobou, která by bezhlavě nakupovala kosmetiku a dělala na svém dítku pokusy. Takže u druhorozeného syna jsem sáhla po osvědčených značkách, které jsem měla vyzkoušené u prvního a značka HIPP to nebyla.

Olej

Olej koupil manžel ještě před mým přihlášením k testování. Vlastně když jel na nákup, tak jsem řekla kup tenhle nebo tenhle, přivezl HIPP. Jára stejně jako jeho bráška, když byl miminko, bojuje se suchou kůži ve vláskách, pravda Jára má těch vlásků méně, ale přesto promaštění a vyčesání byl boj. To se změnilo s olejíčkem, je dostatečně tekutý, dobře a rychle se vstřebává. Takže pravidelné promazávání se změnilo v příjemnou rutinu místo nenáviděné povinnosti. Takže za mě volba č.1 

Zkusila jsem i masáž, ale na mé dítko působila ne na uklidnění, ale spíše se z něj stal ještě živější tvor. :slight_smile: 

Tělové mléko

Testování mléka donutilo mou jinak sklerotickou osobu k pravidelnému natírání Járovo suchého „miminkovsky“ krátkého krku. Jeho ekzém/potničky se díky tomu velice rychle spravily a já se nemusela bát, že se mu rozjede více. No a o obličeji ani nemluvím, krásné jemné tvářičky spokojeného miminka. Mléko se dobře roztírá i vstřebává.

Šampon/tělový gel

Tak tady opět bomba, jemně pěnivý, není potřeba velké množství a dobře se smývá i z vlásků. Kůže po něm nezůstává vysušená. Do očí se Járovi nedostal, takže nemohu říci zda štípe a zkoušet to nehodlám. :grinning:

Vlhčené brousky

Kupovala jsem si je již už staršího syna – teda právě to malé balení, které se vždy pohodlně vejde do kabelky/tašky a je po ruce. Jsou akorát vlhké a dokonale utřou nejen zadeček ale i pusinku upatlanou od jídla.

Všechny testované produkty provází velice příjemná nevtíravá vůně, Jára po něm neměl žádnou vyrážku ani se mu nijak nezhoršila pokožka. Ovšem kdyby uměl mluvit, tak by nějakou kosmetiku vyměnil za jídlo.

Docela bych uvítala v testovacím balíčku krém na opruzeniny, který by se zrovna k otestování hodil, protože Járovi začali růst zoubky a jak předtím se zadečkem neměl problémy, tak u zoubků začaly.

Druhá testovací sada putuje ke kamarádce, která již brzy očekává narození druhého dítka, snad z ní bude mít radost a pomůže jí k tomu nejlepšímu rozhodnutí ohledně kosmetiky pro miminko.

Závěrem jsem měla zodpovědět nějaké otázky, takže vzhůru do toho.

  • Plánuješ kvůli testování/zkušenosti HiPP kupovat? - Teď po testování určitě budu nadále používat tuto kosmetiku, jak už jsem psala na začátku, nerada dělám pokusy na svých dětech a když už nám jednou něco sedne, tak neměním.
  • Doporučila byt HiPP své kámošce? - Ano, proto také druhá část putuje k ní.  
  • Zajímá tě složení kosmetiky? Co by dle tebe neměla mít ve složení? - Tak tady se přiznám, že jsem moc nezkoumala, ale pokusím se to napravit. :wink:
  • Co nejvíce oceňuješ na kosmetice HiPP? - Zcela určitě cenu a celkem velký výběr produktů.
  •  Jak hodnotíš malé balení kosmetiky HiPP? - Malé balení se vždy hodí a velice bych ho ocenila, když jsem s Járou jela za starším synem do lázní a měla na věci pro mě a Járu jen batoh, kam jsem musela narvat věci na 12 dní.

Jako hračka se to také hodí...

#test_hipp2

#recenze

Čti celý článek