Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
m.e.l
10. únor 2018
Prosim kdo mate doma detske boty Primigi vel. 31, potrebovala bych zmerit stelku!!! Prijde mi divne ze by jejich rozdil velikosti stelky byl o dve cisla oproti napr. Superfitkam. Primigi mi vychazi koupit 33. Dekuji
Zobraz celou zprávu
m.e.l
21. led 2018 Čtené 568x

Od 8.1. 2018 jsme komplet. . . Teda no přála jsem si něžnou holčičku, ale co. . . Než nadešel den D tak jsem dávno tomu malému ten "kousek" navíc odpustila. Když poprvé zaplakal na sále, tak následovala ztráta paměti a už nevím jak šíleně mě pálila žáha, trápila pachuť v ústech a nevolnosti. . . I to, že pro ten uzlíček štěstí jsem se vzdala části svého já. . . Miluji ho, ne miluji oba. . . Dvojnásobně víc a dvojnásob víc si vážím svého muže, že to vše se mnou absolvoval a prožil. . . Ale o tom článek být nemá.

Podstatnou část těhotenství mě trápily obavy, jak náš postižený téměř devítiletý syn přijme sourozence. Ano děti má rád, ale ty cizí mu neberou zájem a čas mámy i ostatních členů rodiny. . . Ke všemu je mazel . . . .Vyprávění  od ostatních matek ať už zdravých dětí či s postižením také nemluvily zrovna pozitivně. . . 

Jenže Luky opět ukázal jak je nevypočitatelný. Už v porodnici byl z bráchy nadšený a hned znakoval, že si ho vezmeme domů. . .  Doma jsme teda první dny bojovali s Járovým pláčem, kdy měl Luky tendenci se k němu přidávat. . . A myslel si, že je Járovi ubližováno. Teď už když Jára spustí tak ho buď běží pohoupat do cestovní postýlky a nebo aspoň pohladit. Večer nedostávám pusu já, ale dostává pohlazení Jára. . .  Když jsem tuhle pronesla řečnickou otázku, kde že táta nechal ubrousky, tak Luky běžel a přinesl je. Také rád Járu "chová" a nosí mu polštářek, dudlík a mě přináší kojo polštář. . .  Na procházce nedá kočár z ruky. Prostě velký brácha . . .

A já věřím, že se nám mezi nimi podaří vytvořit super vztah a nakonec Jára převezme ta "ochranná" křídla nad svým bráškou. . . . Né z povinnosti, ale z lásky. . . 

Čti celý článek
m.e.l
26. říj 2017 Čtené 654x

Stále o tom přemýšlím, náš syn je jiný - osmiletý klučina s duší sotva tříletého a úrovní řeči tak no možná ročního. . . Tudíž jen tak mi nepoví své pocity. . . Ale v současné době - cca posledních 6 měsíců to vidím následovně. . . 

Měsíc první: Máma začala mluvit o nějakém sourozenci, kurňa zajímalo by mě co je to za novou hračku? Určitě bude super, bude mít spoustu zvuků, hodně koleček . . . určitě je to nějaká další super mašinka - bezva těch mám málo, jen asi tak 15. . . Moment!!! Naši přestěhovali svoji ložnici do jiného pokoje!!! Prý do zahrady bude mít sourozenec větší klid, stejně jako já. . .  To bude oooobr mašina!!!

Měsíc druhý: Přichází otázky typu zda budu pomáhat s miminkem a budu mít svého sourozence rád. . .  No moment? Já to mám mít rád a mám s tím pomáhat??? Tohle vážně nezní jako otázka na novou mašinku. . . No určitě je šance tady ještě něco napravit. . .  Když se budu hodně s mámou mazlit a nepustím k ní pořádně tátu což už dělám 8 let, tak se nemůže nic stát. . . Tohle jsou určitě jen plány, to už tu bylo. . .

Měsíc třetí: Asi jsem něco zvoral, mámě je furt blbě, řeči o sourozenci nadále trvají . . . No ale preventivně se stále více a více každou chvíli lepím na mámu až o mě začala mluvit jako o žvýkačce. . .  Ve vedlejším pokoji se začíná nějak uklízet. . . A mluvit o nákupu věcí pro mimino. . . Ne ne ne. . . Moment, že bych dostal pejska? Já přeci miluju pejsky!!! Psí miminko, to bude ono!!!! A mámě je blbě protože určitě snědla něco špatného, uff. . .

Měsíc čtvrtý: O miminu mluví už i babička s dědou, no tak to teda . . . . Ne určitě ne. . . nemůže to být nic jiného než ten pejskek, malej roztomilej pejsek. . . . Aby si to rodiče nerozmysleli, tak jsem nadále ten nejroztomilejší umazlený chlapeček. . .

Měsíc pátý: Co je to za blbou otázku? Jestli to bude brácha nebo ségra? Říkali miminko!!! Psí miminko. . . No když o tom tak přemýšlím, tak pejsek kluk bude určitě lepší . . . Znakuji mámě kluka, ta se mě snaží přesvědčit, že holka . . . No to ne, bude to kluk a basta fidli. . . . Á super, vyhrál jsem a mámu přesvědčil, že to bude kluk. . . Nevypadá moc nadšeně, prý si přála něžnou holčičku. . . Ts, já ti dám něžnou holčičku, pořádného hafana chci!!! V pokoji přibyla stejná police jako mám já na hračky. . . pejsek se bude mít, asi jich bude mít kupu. . .  Rodiče se dohadují o jméně, nechápu proč k tomu furt pletou příjmení, copak pejskové mají příjmení??? 

Měsíc šestý: Táta začal z půdy tahat krabice plné nějakých hadrů, prý pro miminko. . . No jestli v tomhle můj pejsek hodlá chodit. . . . Máma to probírá a je v nějakém zasnění, furt mluví o mě, jak není možné, že jsem byl takový malinkatý, že vůbec neví jak do toho bude Járu oblíkat. . . Stále otravuje s tím pomáháním a láskou k sourozenci. . . Na tyto otázky stále odpovídám NE. Tohle mě nahlodává, že to přestává vypadat na toho pejska. . . Kde já jen udělal chybu??? No preventivně když v noci nemohu spát, tak si mě máma vezme k sobě a já se k ní stále lepím, naděje umírá poslední. . . . . Ha táta mluvil o tom jestli budu jezdit s kočárkem!!!!!!!!! No tak to beru, já mám kočárky rád, stačí odložený kočárek a už s ním jedu pryč. . .  to by šlo, kočárek bych jako dárek bral. . . :grinning:

Čti celý článek