icon
avatar
maggion
14. únor 2013

Nosítko NOIGA

Novinka v mé dílně ! Nosítka Noiga jsou NOVĚ tvarovaná pro pohodlí děťátka !

POUŽITÍ:

Tvarování krásně dělá místo na zadeček, i s plenkou, nožičky jsou ve správné zdravé poloze = mají velkou podporu díky šířce nosítka (u nožiček cca 38cm) a zádíčka se nekřiví, naopak jsou příjemně zakulacená jak má být 🙂

K nosítku patří novorozenecká vložka, je to takový trychtýř, do kterého se miminko dá, nosítko mu tudíž neroztáhne nožičky do nepřirozené polohy - ale naopak si hoví a nožičky mu naaranžujete akorát. Kolem hlavičky se mu udělá límec a do stran Vám nevyklouzne. Ve vložce bude jako v hnízdečku. Nastavit ho můžete do polohy svislé (viz.foto) nebo do kolébky s nožičkami nabok.

Z vložky jde vyndat polštářek, který můžete později využít, když mimčo nebude chtít být ve vložce, ale bude mu nosítko větší - podložíte tím zadeček a hned je nosítko akorát 🙂

Ke každému nosítku je kapucka, jejíž polohování je přesně podle hlavičky děťátka. Když ji nepoužíváte, můžete ji sundat uplně (na magnetické zapínání).

O VÝROBĚ:

U nosítek jsou používány popruhy široké 4cm, zapínání na 4cm trojzubé spony, které dítě nerozepne. Látky jsou použité výhradně bavlněné, výplní je vatelín (bederní pás + ramenní popruhy 2cm, který po přešití dělá 1-1,5cm vrstvu, tělo nosítka velmi slabým vatelínem, aby nebránil přizpůsobení tělíčku)

Popruhy jsou k bedernímu pásu přišívány nejméně 4řadami stehů na více místech, k tělu nosítka jsou přišívány 2čtverci + překřížením - což je jedno z nejpevnějších upevnění a ramenní popruhy jsou k nosítku přišity 3 řadami stehů (v místě kde hrozí vytržení 6řadami

Začni psát komentář...

sticker
Odešli