mama_vlcice
15. led 2019
#fisherprice_kouzlo

Pročítám vaše příspěvky a až mě dojímá, kolik z vás považuje za největší kouzlo lásku. Ať už lásku sourozeneckou, lásku mateřskou nebo partnerskou :heart:️ Je to tak. Je to kouzlo, není to samozřejmostí a o lásku musíme pečovat. Pro mne je také největším kouzlem moje dcera a můj manžel. Kouzelné okamžiky všedního dne, kdy se v určité chvíli všichni uklidnime, chytneme se za ruce, dáme si pusu a ta gesta značí všechnu lásku :heart:
Zobraz celou zprávu
mama_vlcice
30. pro 2018
Tento rok tak strašně rychle utekl.. Nemůžu tomu uvěřit. V dubnu se nám narodila vysněná dcera, přežili jsme úmorné léto, na podzim jsem se pustila do rekonstrukce bytu a už je po Vánocích a já mám pocit, že to všechno bylo včera. :heart:️ Za všechno moc děkuji, byl to rok splněných přání a šťastných dnů. :pray::heart:
Do nového roku všem přeji hlavně zdraví :gift::tada:
Zobraz celou zprávu
mama_vlcice
29. črc 2018
Před rokem jsem se touto dobou modlila za uchycení vajíčka.. Bojovala jsem zuby nehty s pícháním injekcí, všemi obavami a emocemi.. Netrpělivě jsem čekala na pozitivni TT.. Teď tady mám 3 měsíční dceru ♡ Je to miláček, jsem šťastná maminka..

Takže holky, co se stejně jako tehdy já modlíte za ten krásný pocit být mámou, tak vám držím palce a věřte, že se sny stávají skutečností ♡
Zobraz celou zprávu
mama_vlcice
26. črc 2018
Milovaná Lednice ♡
Zobraz celou zprávu
mama_vlcice
23. črc 2018
Tulíme se v Tule
Zobraz celou zprávu
mama_vlcice
22. črc 2018
Procházka :slight_smile:
Zobraz celou zprávu