icon
9 / 19
Náš chlapeček, 16+6, odběr plodové vody za námi.
avatar

Bude to silák 😉

Odpověz
26. dub 2017
avatar

takže chlapeček? vypadá krááásně!

Odpověz
26. dub 2017
avatar

@luciorlice Děkujeme za podporu😍

Odpověz
26. dub 2017
avatar

@kudrliinka Ahojky ano, chlapeček, snad bude zdravý, případně bude mít tu svalovou dystrofii v té formě co máme my( mamka, já a brácha). Snad gen nezmutoval a nebudu muset na přerušení.

Odpověz
26. dub 2017
avatar

@moncakrajl a výsledky budeš mít kdy? to se pozná podle toho odběru plodovky teď? určitě bude v pořádku!!! musí!!! :-*

Odpověz
26. dub 2017
avatar

@kudrliinka Výsledky 2.-4. tydny. My s manzelem z lekaru nemuzeme, delali mi rozsirene testy cfDNA tam udajne meli uz byt na chromozomalni vady + svalovou dystrofii. Vcera na nas vybafli, ze sice 1. screening negativni i tyto rozsirene testy. Ale ze svalova dystrofie je tak specificke onemocneni, ktere ma malo lidi v ČR, že mě posílají na odběr plodovky.A podle toho uz poznaji co a jak.

Odpověz
26. dub 2017
avatar

@moncakrajl to je fakt šílené...člověk by si to měl užívat a ne se pořád stresovat co zase při další kontrole řeknou.... tak snad už ta plodovka bude finální vyšetření a budeš mít klid!!

Odpověz
26. dub 2017
avatar

@kudrliinka Doufáme, včera to na nás vybalili a šlo se na odběry.

Odpověz
26. dub 2017
avatar

Velikost 180 gramů.

Odpověz
12. kvě 2017