Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
monny3 AMBASADORKA
25. kvě 2019 Čtené 223x

Krásné sobotní ráno :coffee::tulip::heart_eyes: víkend je úžasná část týdne, skoro všichni na sebe mají víc času, nemusí se tolik spěchat, nebo naopak ano, třeba na ranní vlak na výlet :grinning: každopádně je víkend příležitost něco podniknout :thumbsup:A dnes k tomu můžete ještě navíc vyhrát krásnou hračku, ať je ta sobota ještě lepší :wink::tulip::heart_eyes:

Soutěž je blesková a proto úplně jednoduchá, tady jsou pravidla:

1) dát like tomuto článku;

2) do komentáře napsat, kam byste jeli na výlet nebo dovolenou, kdybyste neřešili peníze ani délku cestování :park::desert::beach:️  ať už byste jeli sami, jen s drahou polovičkou, nebo s rodinou, to je na vás :heart_eyes:

3) soutěžíme o hračku Počítání se zvířátky :horse::pig::cow::dog::fox: která má pro děti připravené písničky a jednoduché zábavné počítání zvířátek :100:

Soutěž probíhá v sobotu 25.května 2019 a to do půlnoci (resp. do 23:59). Následně náhodně vylosuji vítěze (snad v neděli, možná v pondělí) :four_leaf_clover:

 ️

Tak krásnou sobotu, nezapomeňte nejen napsat komentář, ale také něco bezvadného podniknout :sunglasses:

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
17. kvě 2019 Čtené 209x

Přeji krásné dopoledne :sunny:️ všem děkuji za účast v soutěži, u některých komentářů jsem se opravdu pobavila, když jsem četla, co z vašich maminek se projevuje i u vás :smile: holt genetika a výchova se mnohdy nezapře, i když se snažíme :see_no_evil:

Sešlo se 255 soutěžních příspěvků a náhodně se vylosoval příspěvek číslo 33, ve kterém uživatelka @ustarana popisuje, že je po mamince vlastně hodně ustaraná, takže to o sobě evidentně ví už dlouho :joy: takže moc gratuluji k výhře, doufám, že laptop udělá radost :heart_eyes::four_leaf_clover::baby:

Všem ostatním přiletí srdíčko za účast (snad to zvládnu na tu dálku z Kypru poslat) :love_letter: nezapomeňte, že soutěžíme pořád dál, takže sledujte blogy ambasadorek, zkoušejte naše recepty, pište soutěžní komentáře... No prostě užijte si tenhle #tyden_s_ambasadorkami :kissing_heart::tulip::heart_eyes:

#maj_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
16. kvě 2019 Čtené 516x

V rámci Dnů s ambasadorkami je dnes řada na Fisher Price, aby vám přinesl možnost zasoutěžit si o parádní cenu. Soutěžíme u příležitosti svátku maminek, což je životní role, za kterou je jistě každá z nás z hloubi srdce vděčná, i když jsou občas chvíle, kdy si od těch našich malých zázraků potřebujeme i odpočinout, že :two_hearts: ?

Nebudu vás dlouho napínat jaká je cena, protože podle mě se právě naučný laptop, který můžete dnes vyhrát, skvěle hodí, když si chcete vypít kávu ještě teplou, nebo prcka prostě zabavit doma nebo i na cestách :baby: Takže cenu už znáte a tady jsou jednoduchá soutěžní pravidla.

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like tomuto článku;

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku: jaký povahový rys máte po svojí mamince? Může to být něco pozitivního, za co jste rády, nebo naopak něco, u čeho jste si v dětství říkaly "taková určitě nebudu" :smile:

- dát like dnešnímu článku s rodinným receptem u ambasadorky Ivi s loginem ivakalinova.

Soutěž probíhá do dnešní půlnoci. Výherce bude následně vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen v samostatném článku :four_leaf_clover:

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže srdíčko jako poděkování za účast :heartpulse:

Přeji hodně štěstí ve všech soutěžích a když budete recepty našich maminek zkoušet, podělte se o dojmy ideálně s fotkami a označte nás :kissing_heart:

#tyden_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami #fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
15. kvě 2019 Čtené 725x

Před pár dny jsme oslavili světový den všech maminek a pro většinu z nás tedy i den babiček, protože jsme z našich maminek už udělaly babičky :slight_smile: I my jsme šli navštívit moji mamku a já jsem jí k tomu přidala i malé veřejné vyznání, protože my si v rodině takové věci moc říkat neumíme, ale čím déle je z mojí mámy i babička mého syna, tím víc si jí vážím a oceňuji, jak moc se o nás stará. Moc jsem nevěděla, jak to mamka vezme,  ale druhý den mi děkovala, že ji to moc dojalo a dokonce můj táta, který kroutí hlavou nad Američany, že se v seriálech pořád objímají a řeší city, tak se mi přiznal, že to ukazoval kamarádovi a chválil mě, jak jsem to pěkně napsala. Tak třeba tip pro vás, na příští den maminek, že i ty naše mamky ze staré generace ocení, když pro ně do virtuálního světa vystřelíme pochvalu :heart_eyes:

Jo a tady můžete mrknout, co jsem vůbec o mojí mámě napsala já :two_hearts:

No a protože se maminky o nás od malička starají a asi každá z nás si při vzpomínce na maminku vybaví i nějakou chuť, vůni a historku z kuchyně, tak dnes přináším já něco z kuchyně mojí maminky :yum:

Moje mamka hodně vaří, hodně peče a když už, tak je toho vždycky samozřejmě hodně (i když doma je jen ona a táta) :smile: Bylo to tak celé moje dětství a vlastně když si vybavuji vzpomínky z dětství s mamkou, tak je to většinou právě z kuchyně našeho bytu :wink:  I v pubertě jsem sedávala na židli v kuchyni a zatímco mamka vařila a pekla, tak já jsem s ní řešila vztahy s kamarádkami i s kluky. Dodnes mamka zve nás s manželem a Maximkem na obědy i na večeře a přestože občas remcáme (nevděčně, ja vím), že něco moc sladí, nebo se maso mohlo péct delší dobu, tak ji to neodrazuje a má ohromonou potřebu se o nás o všechny pořád starat, což v jejím pojetí je prostě hlavně naplnit všem bříška :yum: V poslední době má zase ona možnost zaremcat si na nás, že nesladíme a nejíme (moc) sacharidy, ale už to vzala a na oběd nám nabízí jen samotné maso, nebo kvůli nám připravuje zapečený květák. Moje máma se protě chce o všechny postarat (jako ráda je i pochválena, to si zase přiznejme) a proto rozdává jídlo nejen členům rodiny, ale i sousedkám, svým kamarádkám z univerzity třetí věku, tátovým kamarádům sportovcům... no a konec konců i mým kamarádkám :joy: A protože ne s každým se zvládne potkat zrovna když napeče, tak má vždycky připravené i nějaké lahvičky jako malé jedlé dárky. A ze všech jejích lahvičkových produktů (pampeliškový med, pesto z medvědího česneku, ořechy v medu...) má největtší úspěch, a podle mě je i nejuniverzálnější, zázvorový sirup :tropical_drink: A proto se s vámi podělím o recept mojí mámy, který je fakt jednoduchý a v horkých letních dnech se určitě bude hodit (ale je super i v zimě do čaje :tea: ).

Zázvorový sirup

400 g zázvoru

1,2 litru vody

3 citrony

2 kg cukru

Zázvor umýt, nastrouhat (i se slupkou) na hrubo do hrnce, přidat vodu a 2 citrony nakrájené na plátky, vařit 10 minut. Odstavit a nechat odstát 24 hodin. Druhý den přidat cukr a vařit 10 minut. Scedit a přidat šťávu z 1 citronu. Ještě teplé nalít do lahviček. Pokud chceme uchovat dlouhou dobu, tak nahoru trochu nalít alkoholu (například vodky). No a to je vše, užijte si super šťávičku nebo zázvorové slazení do čaje :yum:

Tak ho zkuste, klidně z poloviční dávky a dejte vědět, jestli vám a vašim prckům chutná :baby: A pokud váš muž nerad takovou limču, tak ještě přidávám jako bonus tip mého táty, který zázvorový sirup přidává do pálenky a dělá tak "zázvorovici" a to teda chutná všem dospělým, bez rozdílu pohlaví :see_no_evil::smile::thumbsup:

#tyden_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. kvě 2019 Čtené 74x

Druhá květnová neděle je za námi.... a s ní svátek všech maminek! A my jsme si u této příležitosti přichystaly týden plný vůní, chutí a vzpomínek. Na naše maminky, na maminky našich maminek, na maminky našich tatínků …Tak si to pojďte s námi užít!

Maminky by pro nás měly být pevným bodem v našem životě se vždy otevřenou náručí. A když zavřeme oči a vzpomeneme si na maminku, nebo třeba na babičku, vybaví se nám vůně, chutě, barvy … Co vám maminky a babičky vždycky vaří nebo vařily? Co vás vrací do bezstarostného dětství?

My se s vámi o naše voňavé vzpomínkové poklady budeme celý týden dělit a zároveň vám k tomu vždy nachystáme i nějakou parádní soutěž! A že se máte na co těšit!

Každý den vyhlížejte článek s báječným rodinným receptem. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek, u jiné ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích dnech s ambasadorkami.


Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku s receptem ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla soutěž – článek bude u jiné ambasadorky)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže srdíčko jako poděkování za účast.

Doufáme, že se vám dny s ambasadorkami budou líbit tak jako vždy a že si společně užijeme prima týden!

PS: Speciální výzva pro odvážné – kdo zvládne vyzkoušet všechny ambasadorské vzpomínkové recepty? Nezapomeňte se s námi podělit o fotky a u fotek nás označit, aby nám nic neuniklo!

#fisherprice #dny_s_ambasadorkami #den_matek_s_ambasadorkami #maj_s_ambasadorkami

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
3. kvě 2019 Čtené 43x

Díky testování na Koníku jsme měli možnost vyzkoušet sortiment finských ekologických potřeb pro prcky, tak se s vámi podělíme o dojmy :slight_smile: Měli jsme doma plenkové kalhotky značky MUUMI BABY (konkrétně typ Walkers 5 Maxi+ 7 - 15 kg), vlhčené ubrousky a jednorázové přebalovací podložky značky HELMI BABY.  

Pro nás jednoznačně nejzajímavější byly plenky, proto s nimi rovnou začnu. Plenky MUUMI jsem sice znala, ale nezkoušeli jsme je. Jedná se o plenky tzv. ekologické, jsou vyráběné pouze z certifikované BIO finské celulózy, bělené kyslíkem, tedy zcela bez chloru, který se používá u komečních plen (a který bych na zadeček svého dítěte nechtěla), neobsahují parfémy, pleťové vody, latex, formaldehyd a ftaláty.

Dále pro rodiče, kterým záleží i na dopadu výroby dětských potřeb na naši planetu, určitě podstatné plus, že při výrobě se využívá energie z vodních elektráren, tedy bez emisí CO2. A jak plenky, tak obaly, jsou biologicky rozložitelné (samozřejmě ve vhodných podmínkách, na malém kompostu na zahradě by to i tak trvalo zřejmě mnoho let). Tak to byla ta ekologická a zdravotní plus a teď už uživatelsky.

Plenky jsou na dotek velmi příjemné, jsou relativně tenké (na eko plenky, které nejsou postaveny na principu chemického gelu absorbujícího tekutinu uvnitř). My měli tedy plenky typu kalhotek, což bylo super, protože bylo snadné je nasadit i ve stoje, nebo vlastně v jakékoliv poloze (ono to přebalování je s chodci a běžci už prostě někdy boj :grinning: ). Na přední straně plenek je decentní obrázek s Mumínky a jejich kamarády. 

Můj muž si ze začátku nevěděl rady se stahováním plenky, pokud v ní byl tuhý obsah, to má ale snadné řešení, plenka jde na boku celkem snadno roztrhnout (ale zase ne tak snadno, aby se roztrhla sama od sebe) :wink: . Plenky byly super savé, vydržely bez problémů celou noc, nikdy neprotekly, neprovlhly. A nikdy s nimi nebyla žádná nehoda ani při řídké stolici, kalhotky totož mají systém 2 těsnících gumiček a skutečně nic neuniklo.

Pro Maximka byly plenky evidentně pohodlné, jsou elastické a přes bříško nijak neškrtí ani netlačí. Za nás jsou tedy plenky opravdu super a tento střih, který jsme používali poprvé, si moc chválíme :slight_smile: Pokud máte nebo čekáte miminko s citlivou pokožkou, pak tyto plenky jistě vyzkoušejte, náš syn má z komerčních plen bohužel vždy rychle opruzeniny a u těchto plenek to bylo zcela bez problémů.

Dále jsme zkoušeli přebalovací podložky HELMI BABY. Jedná se o jednorázové podložky, opět ekologické, bez zbytečné parfemace, nebělené chlorem atd. Podložky jsou na dotek příjemné, jemné, velikost cca 60 x 60 cm. K podložkám nemám co vytknout, my je normálně nepoužíváme, tak nemám srovnání, měla jsem v ruce pouze pár podložek z DM, oproti těm jsou trochu tenčí, ale jistě stejně funkční. Ostatně při cestování je větší skladnost jistě výhodou. Z obou stran jsou podložky čistě bílé, ze savé strany příjemná celulóza, ze spodní strany tenká nepropustná fólie. 

Spolu s plenkami jsme zkoušeli testovat i vlhčené ubrousky, ocenila jsem, že jsou také bez parfemace, alergenů a zbytečné chemie. Ale samozřejmě k tomu, aby něco zůstalo dlouho vlhké a bez tvorby plísní, musejí být ubrousky napuštěny určitými konzervanty (alkohol, kyselina citronová atp.) povolenými v přírodní kosmetice, ale stále zbytečnými ve srovnání s čistou vodou. Proto beru i tyto ubrousky opravdu pouze jako řešení v nouzi na cestách bez vody. Ubrousky jsou ale na dotek příjemné, hebké a dobře se vytahovaly z obalu (nešel jeden za druhým, což mi vadí na většině vlhčených ubrousků, kterými normálně čistím třeba boty :grinning: ). 

Testování bylo prima, děkuji Koníku za tuto možnost a na základě této zkušnosti nejspíš plenky objednám na nadcházející léto minimálně na dovolenou, ať to máme pohodlnější než s plenkami, které používáme standardně :wink:

#test_muumi #recenze

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
2. kvě 2019 Čtené 123x

Krásné druhé májové ráno :cherry_blossom: tak jak jste si užily včerejšek, volný den a lásku všude ve vzduchu :two_hearts: ? Díky, že jste si našly chvilku i na odpověď na soutěžní otázku :wink: nemám to přesně spočítané, ale vychází mi, že asi nejvíc milujete čokoládu, kávu, víno a chvíli samy pro sebe :chocolate_bar::coffee::wine_glass::beach:️ Takže evidentně hlavně chutnou energii a možnost trochu si vyčistit hlavu, čemuž se u maminek nemůžeme divit, že :heart_eyes:

Každopádně, jedna náhodně vylosovaná odpověď je výherní a tou je tentokrát odpověď číslo 146, kterou napsala @teniska1313 které tímto k výhře naučných kartiček moc gratuluji :kiss:

Tak holky, užívejte si květen :tulip: A určitě sledujte můj blog, brzy bude další soutěž o krásnou hračku od #fisherprice :kissing_heart:

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
1. kvě 2019 Čtené 267x

Krásné dobré ráno :cherry_blossom: je to tu - nastal LÁSKY ČAS :two_hearts::kiss::heart_eyes: první máj a vůbec celý květen je v Česku tradičně brán jako období lásky a k této příležitosti tu máme rovnou na 1.máje bleskovou soutěž s Fisher Price :two_hearts:

Soutěž je blesková a proto úplně jednoduchá, tady jsou pravidla:

1) dát like tomuto článku;

2) do komentáře napsat, co je vaše největší láska (po dětech a muži/mužích :grinning: ), prostě na čem si ujíždíte, co opravdu milujete, co vám udělá největší radost... Ať už je to horká vana, krabice bonboniéry, sklenice vína, hodinka na józe, četba knihy... :rainbow::wine_glass::chocolate_bar:

3) soutěžíme o krásné naučné kartičky, pro nejmenší je určena hlavně kontrastní černobílá strana, pro větší i ta barevná se zvířátky a čísly, takže je jistě využijete dlouhou dobu :fox:🦓:100:

Soutěž probíhá ve středu 1.května 2019 a to do půlnoci (resp. do 23:59  ). Další den náhodně vylosuji vítěze :four_leaf_clover:

 ️

Tak krásný první máj, nezapomeňte nejen napsat komentář, ale také políbit se pod rozkvetlým stromem :kiss: 

#fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
25. dub 2019 Čtené 160x

Tedy děvčata (všechny jsme jistě mladé minimálně duchem, takže jsme prostě děvčata) :girl: díky za úžasné zapojení do bleskové soutěže :clap: 

Pro mě bylo fakt zajímavé pročíst si, jak to která máte s kávou, někdo zrnkovou arabicu, jiná kapsle, někdo rozpustné, s mlékem, s cukrem, turka, někdo kávu nepije... :coffee: A pobavilo mě, když jste samy zhodnotily kávu s mlékem a cukrem jako kakao :smile: U nás doma je káva vážně téma, můj muž je totiž kávový fašista, návštěvám už roky tvrdí, že cukr doma nemáme (což je pravda až poslední měsíce) a na návštěvách kávu rovnou odmítá v obavě, že by dostal rozpustné :joy: nutno říct, že Maximkův strejda má pražírnu a kavárnu, takže to u nás asi ani jinak nejde no :coffee::thumbsup::wink:

No ale určitě vás hlavně zajímá, kdo vyhrál kávový kalíšek pro prcka :baby: tak generátor náhodných čísel vybral ze 150 komentářů hned č. 4, což byla odpověď od @1machta dokonce se super fotkou, kterou můžete vidět níže :heart_eyes: takže moc gratuluji k výhře a brzy pošlu IP s detaily :wink:

A protože se vám tenhle koncept soutěže asi líbí, tak určitě bude brzy další, sledujte můj profil, dám dopředu echo :mega::four_leaf_clover::smirk:

Tak krásný čtvrtek všem a jak budu na PC, ještě vám za zapojení rozešlu :heart::heart::heart:

#fisherprice #bleskovka

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
24. dub 2019 Čtené 243x

Krásné dobré ráno dámy :tulip: Ráno prý dělá den, nebo snad snídaně? :sunny::umbrella::pancakes: Každopádně to dnešní ráno si můžeme kromě lenošení v posteli nebo dobré snídáně a šálku kávy zpříjemnit ještě rychlou soutěží s Fisher Price :four_leaf_clover: A aby vám váš mrňous ten šálek kávy nezáviděl, soutěžíme o kousátko - kalíšek na kávu :coffee:

Soutěž je blesková a proto úplně jednoduchá, tady jsou pravidla:

1) dát like tomuto článku :thumbsup:

2) do komentáře napsat jakou kávu máte nejraději (nebo naopak proč kávu nepijete vůbec) :coffee:

Soutěž probíhá ve středu 24.dubna 2019 a to do půlnoci (resp. do 23:59 :wink: ). Další den náhodně vylosuji vítěze :ballot_box_with_check:

Tak ať je nejen tohle ráno pro vás pohodové :rainbow::sunglasses::beach_umbrella:

#fisherprice #bleskovka 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
21. dub 2019 Čtené 140x

Krásnou sváteční neděli všem :tulip::tulip::tulip: moc děkuji za příspěvky do (před)velikonoční soutěže, je vidět, že Velikonoce každá vnímáme jinak, ale každá na nich také má něco ráda a to je super :rabbit::hatching_chick::wink:

A pro toho, kdo vyhraje skvělý naučný laptop, budou tyto Velikonoce ještě o fous lepší, že jo :rabbit::hatching_chick::tada: tak jdeme na to, bylo zde krásných 89 příspěvků a generátor náhodných čísel z nich vybral příspěvek číslo 75, který napsala @seety :balloon: tak moc gratuluji a věřím, že v  její krásné rodině s 2 kluky a holčičkou na cestě, určitě najde hračka uplatnění :baby::baby::baby:

Tak a teď už mi nezbývá než popřát vám všem krásné Velikonoce, počasí se vydařilo na 1 s :star2: tak si to užijte, ať už budete koledovat s dětmi nebo někde výletovat :park::house_with_garden::rabbit: jo a už vymýšlím další soutěž, tak sledujte můj blog, ať vám to neunikne :eyes::gift::kissing_heart:

#fisherprice #fisherprice_velikonoce

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
17. dub 2019 Čtené 293x

Za pár dnů jsou tu Velikonoce a ať už máme české velikonoční tradice rády nebo ne, to volno si určitě užije každá z nás a většina jistě s rodinou a dětmi :heart_eyes: Velikonoce můžeme vnímat jako svátky jara, v té křesťanské rovině, jako české tradice nebo prostě jako příjemné 4 dny volna :tulip::rabbit::hatching_chick::rainbow::man::woman::girl::boy::baby:

A protože každá z nás má na Velikonocích jistě ráda něco jiného, tak to tentokrát pojmeme jako takový souhrn typů na příjemné aktivity o Velikonocích, ať už ty tradiční (kraslice, pomlázky, pečení beránka), křesťanské (návštěva kostela), obyčejné jarní (výlet do cukrárny) nebo cokoliv dalšího, co vás napadne :wink: A na výherce čeká skvělá novinka od Fisher Price - naučný laptop se zábavnými písničkami a zvuky o číslech, písmenkách, tvarech, i o tom, že volá babička :computer::baby::calling:

Pro zapojení do soutěže stačí splnit následující pravidla:

1) dejte like tomuto článku;

2) na svůj blog vložte krátkou zprávu s příspěvkem na téma "co máme rádi na Velikonocích" a nemusí se vůbec jednat jen o aktivity s dětmi, klidně to, co rády děláte samy (třeba velikonoční majonézová vlasová maska :woman: );

3) označte hastagem #fisherprice_velikonoce;

4) budu ráda, když přidáte i fotku s rodinou :man::woman::girl::boy:

Soutěž trvá 13. - 19. dubna a následně vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel vítěze, ke kterému poputuje laptop a prcek si tak bude moct začít zkoušet své vlohy k IT :battery::desktop::mouse_three_button::baby:

Moc se těším na vaše příspěvky a užívejte si krásný předvelikonoční čas a jaro :seedling::bouquet::four_leaf_clover:

#fisherprice_velikonoce_pravidla #fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
16. dub 2019 Čtené 21x

Bludiště s korálky je v dnešní době už klasická hračka, a tak nechybí ani v nabídce Fisher Price :blush: My jsme doma měli klasické malé drátěné bludiště a tak teď máme srovnání, když Maximkovi přišla do ruky tahle duha :rainbow:

Tohle duhové bludiště je určené už miminka od 6 měsíců a na první pohled se od těch drátěných trochu liší :wink:

U duhy je totiž uprostřed otáčecí váleček, se kterým zvládne manipulovat i mrňous a taky otáčecí sluníčko (které má z každé strany jiný obličej). Když byl Maximek menší, nezvládal samozřejmě posouvat korálek po drátu a tak jediné, co mohl dělat, bylo bouchat do korálku ručičkou a těšit se z toho, že se otáčí, u malého koráku to ale nemá moc efekt. U válečku i sluníčka ten efekt je a zábava i pro toho nejmenšího je na světě :slight_smile:

No a bludišťovat tedy mrňous může na 3 úrovních, na modré, zelené nebo červené barvě. Modrá je taková začátečnická, úplně jednoduchá a s jedním korálkem, což mi přijde zase super právě pro nejmenší, když princip korálku teprve poznávají, pro ty je výkon už to, že korálek přesunou z jedné strany na druhou :trophy:

No a na zelené a červené už je korálků více a klasicky je dítě posouvá i po trochu zakřivené dráze. Třeba za sluníčkem:sunny:

Musím přiznat, že než se mi dostala tahle hračka do ruky, byla jsem k ní trochu skeptická, i když se mi designově líbila, ty obláčky dole jsou totiž super roztomilé :cloud:️ Myslela jsem si ale, že to klasické drátěné bludiště je lepší, ani nevím proč :see_no_evil: No ale když jsem viděla Maximka, jak si s touhle duhou i v roce a čtvrt vyhraje, tak mi došlo, že pro malé objevitele je tohle opravdu lepší a dobře promyšlená varianta :heart_eyes:

#fisherprice #duhovebludiste

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
2. dub 2019
Usínací žirafka jako součást jarní dekorace u nás doma :tulip:🦒:heart_eyes: ten design se opravdu povedl a nenarušuje ani jednoduše zařízený prostor, takže ideál, dokud máte zatím maličké miminko a snažíte se interiér ještě udržet barevně čistý :rainbow: no a navíc hraje pěkné melodie a šum k usínání, to je jasné :sleeping::two_hearts::zzz: #fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
28. bře 2019
Zrovna dnes jsem měla hodně nabitý program, a tak mi #podpora_pro_ambasadorky v podstatě unikla a celé kompletně si to pročítám až teď... :heart:

Přemýšlím, zda napsat jen jedno veliké DÍKY, nebo se k tomu nějak více vyjadřovat, ale asi mi to nedá a napíši k tomu víc slov (tak pardon, jestli se rozepíši až moc, klidně skončete u tohoto díky :slight_smile: ). To díky samozřejmě platí a musím říct, že mě to opravdu velmi mile překvapilo a potěšilo natolik, že jsem měla slzy v očích (a já jsem navenek dost tvrďák a nebrečím, to mi věřte :wink: ). Žádná z vás, která napsala příspěvek, aby nás potěšila, to dělat vůbec nemusela a proto z toho cítím tu upřímnost, kterou je jinak ve virtuálním světě těžké rozeznat. Svět Koníka je opravdu trochu jiný z pohledu běžné uživatelky a z pohledu ambasadorky, hlavně v tom, že jako běžná uživatelka nemáte povinnost sem přispívat, když máte splín, nemusíte Koníka ani otevřít ani na něj myslet. Proto, když se podíváte na moji zeď, tak před ambasadorováním jsem zde veřejně měla jen pár příspěvků, i když jsem hodně přispívala do naší termínové skupiny a ráda se dívala na příspěvky ostatních. Nyní mám na zdi příspěvky opravdu každý den a to jak soukromé, tak samozřejmě i komerční, ale ty soukromé o hodně převažují a za těch pár měsíců už jsem si zvykla sdílet takto s desetitisíci maminkami náš život a baví mě to. Upřímně mě těší, když nám někdo dá like, napíše milý komentář, zeptá se třeba na recept a potom i ukáže svoji verzi, nebo když na základě mojí recenze pořídí prckovi některou z hraček :dog: Vnímám to tady jako prostor pro maminky, tady se vzájemně chápeme, třeba v tom, že pohled na spící nebo smějící se dítě je nadevše a neomrzí ani po tisící (což prostě bezdětní kamarádi třeba na FB nemusí pochopit), umíme si poradit, umíme se pochválit. On totiž ten život, když se staneme maminkami, je opravdu jiný a je tu obrovské množství informací a situací, které jsou nové a odlišné od starostí bezdětných a je super, když se můžeme podělit jak o radosti, tak o starosti a najít tady pochopení, povzbuzení a radu :clap: Značky a potažmo ambasadorky k tomu přidávají informace o svojí značce a navíc také možnost soutěžit o něco pro sebe nebo pro děti :baby: To, jaký Koník je, tvoříme my všechny, my ambasadorky tedy intenzivněji (což je dáno tím, že přispíváme každý den a také vymýšlíme soutěže), ale určitě nemluvím jen sama za sebe, když řeknu, že se snažím, aby mé příspěvky byly pro vás zajímavé, odvážně doufám, že někdy aspoň trošku inspirativní a rozhodně jsou tedy autentické (ono to s tím malým dítětem ani jinak nejde, že :grinning: ). A co se týká soutěží, tak se snažím na hlavní zeď vždy vymyslet téma soutěže tak, aby soutěžní příspěvky mohly být ze života, na pěkné rodinné téma, takže by ten příspěvek mohl být vlastně běžným milým příspěvkem, jen je navíc označen hashtagem soutěže :tulip:

Neříkám, že je třeba tleskat a pět ódy nad každým příspěvkem a být permanentně pozitivní, ale pokud se někomu něco nelíbí, je opravdu nejjednodušší příspěvek přejít, nebo negativní názor vyjádřit slušně. Koník je a bude takový, jaký jej společně uděláme, i já osobně budu jen ráda, když tu bude tolik osobních příspěvků, že v nich ty komerční a soutěžní prostě zapadnou. A konstruktivní diskuze jsou samozřejmě ku prospěchu, to já si taky ráda počtu a zapojím se :wink:

Každopádně, pokud jste tohle mé zamyšlení někdo dočetl až sem, tak díky i za to a pojďte to tady teď "zaspamovat" hlavně vlastními příspěvky z vašich životů :kissing_heart: :heart_eyes: :heart:

#fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. bře 2019
Přišel nám balíček novinek od #fisherprice a Maxim je totálně nadšený z nočníku :penguin::baby::top: asi je to ale tím, že si myslí, že je to sedací buben :drum::smile::musical_note: já každopádně oceňuji decentní nordic styl (doslova s tím tučňákem :wink: )
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
18. bře 2019 Čtené 88x

Soutěžními jarními příspěvky jsme volali jaro, ale vyšlo nám to zatím jen pár dnů, že :cherry_blossom: ? No to nevadí, už teď víme, co nás venku baví a na co se těšíme, jakmile se trochu oteplí :wink: Za všechny příspěvky moc děkuji, je vidět, že venkovní aktivity jsou opravdu populární a pro děti to pravé :slight_smile: 

No a jedno dítě se navíc může těšit na nového parťáka na procházky i na doma, protože vyhrává skvělého hudebního plyšáka :robot:Rockita! A tím, na koho se usmálo štěstí je s 9.příspěvkem v pořadí uživatelka @caffelatte1 a její malý syn Šimonek. Myslím, že Rockit si nemohl přát lepšího parťáka a snad z něj bude mít Šimonek radost :baby::notes::balloon::tada::confetti_ball:

Tak moc gratuluji k výhře a všem ostatním přeji samozřejmě co nejvíce krásných jarních dnů a zábavy s dětmi venku :tulip::white_flower::cherry_blossom::two_hearts::kissing_heart: 

#fisherprice #fisherprice_jaro 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. bře 2019 Čtené 271x

Venku to častěji a častěji vypadá na jaro, snad už ty pěkné a prosluněné dny budou převažovat, i když astrologické jaro začne až 20.března ve 22 hodin a 58 minut, tak uvidíme co nás do té doby ještě venku čeká :tulip::white_sun_small_cloud::snowflake:

Každopádně si ty krásné i možné ošklivé dny můžeme ještě zpříjemnit jarní soutěží s Fisher Price a to o skvělou letošní novinku - hudebního plyšáka Rockita :robot::notes::tv: pro zapojení do soutěže stačí splnit následující pravidla:

1) dejte like tomuto článku;

2) na svůj blog vložte krátkou zprávu s příspěvkem na téma "oblíbená venkovní aktivita s dětmi", třeba se i vzájemně inspirujeme a naše děti tak zažijí něco nového a zábavného (samozřejmě můžete soutěžit i s těmi nejmenšími, které zatím znají venku jen nošení nebo kočár a v podstatě ještě neví o světě :wink: );

3) označte hastagem #fisherprice_jaro;

4) budu ráda, když přidáte i fotku jak si to společně venku užíváte :heart_eyes: 

Soutěž trvá 9. - 16. března a 17. března 2019 vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel vítěze, ke kterému poputuje krásný robotí kamarád :four_leaf_clover:

Moc se těším na vaše příspěvky a užívejte si jaro plné radosti a pohody :kissing_heart: 

#fisherprice_jaro_pravidla #fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. bře 2019 Čtené 115x

Krásnou neděli všem a veliké díky těm, které se zapojily a podělily se o láskyplný okamžik ze života s miminkem :two_hearts: Je vidět, že ti mrňousové si nás už od malička omotávají (v tom nejlepším slova smyslu) kolem prstu a tak je to určitě správně :heart_eyes:

Tentokrát bylo soutěžních příspěvků 74 a náhodně jsem losovala hned 3 ceny - novinky pro miminka od #fisherprice , losovala jsem postupně od 3. místa, tak to nebudu napínat a jdeme vyhlašovat výherce:

3. místo - zvířátkové kousátko získává "los" č. 11 a @pavla_emma a její příspěvek vysmáté Emmičky :heart_eyes:

2. místo - naučné kartičky získává "los" č. 33 a @yenefer1 a její příspěvek o lásce už od šmouhy na ultrazvuku :two_hearts:

1. místo - měkké naučné kostky získává "los" č. 69 a @etmargareth a její příspěvek o lásce (a někdy i zoufalství) hned se 2 dětmi :kissing_heart:

Moc gratuluji maminkám a vlastně hlavně miminkům :wink: a věřím, že si s hračkami užijí příjemný čas :ferris_wheel::unicorn::game_die: Maminkám pošlu zprávu s dalšími instrukcemi k výhře :four_leaf_clover: 

Díky všem a na březen určitě vyhlížejte další soutěž o hračku od Fisher Price :kissing_heart:

#fisherprice_laska_vyhlaseni

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. bře 2019
Jéé, náš život už přes :three::zero::zero: z vás zaujal natolik, že nás máte mezi oblíbenými :heart_eyes: děkujeme za to, snad vás bavíme a budeme bavit dál :kissing_heart::tulip::two_hearts: #fisherprice
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
3. bře 2019
Mimiňák po tom výletu už odpadl (tudíž hrozí za hodinu budíček a diskotéka, no uvidíme :see_no_evil: ), tak mi teď už nezbývá než vám popřát krásný večer a připomenout, že ve skupině #fisherprice probíhá soutěž o rozverné monstrum, tak se přidejte :kissing_heart:

https://www.modrykonik.cz/group/8459/
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
26. únor 2019 Čtené 170x

V předchozích článcích jsem se podělila o to, jak jsme si doma nastavili náš "režim" kontaktního rodičovství, které (možná pro připomenutí) spočívá zejména v těchto prostředcích: bonding po porodu, kojení, nošení dětí, společné spaní, důvěra v pláč dítěte a vyvážený rodinný život včetně vymezování hranic. 

My tedy naší cestou praktikujeme kontaktní rodičovství v podstatě už 14 měsíců a já s postupem času zjistila, že to vlastně nestačí. Jako já si opravdu myslela, že se naučím být kontaktní rodič a máme vyhráno :grin: No jo, jenomže koukněte na těch 6 prostředků kontakního rodičovství. Bonding byl vyřešen první den života. Kojení, nošení, společné spaní sice klidně dál pokračuje, ale v roce a více už vlastně řeší pouze primární potřeby dítěte. V pláč dítětě dále důvěřujete a snažíte se vymezovat (asi hlavně sobě v hlavách ale reálně i dítěti) hranice, ale jaksi je víc a víc situací, ve kterých může pláč dítěte propuknout, kdy musí hranice zafungovat . A ten pláč a hranice jsou vlastně až důsledek určitých situací a vjemů. No a tím víc se rodiče musí soustředit na ty situace a vjemy a naučit se v nich chovat a zacházet sami se sebou i s dítětem. No a tam už jaksi teorie o kontaktním rodičovství nestačí. Což je celkem velká trable, že :wink:

Takže kam jsme se po kontaktním rodičovství vydali my? Dalším (hodně širokým) směrem rodičovství, které myslím plynule navazuje na kontaktní rodičovství, je rodičovství respektující. Do toho se dá zařadit hodně autorů a hodně dílčích přístupů, což je na jednu stranu super a na druhou stranu to tím vlastně klade na rodiče o to větší nároky, aby se v dané problematice zorientovali a nastavili si ten přístup přesně tak, jak potřebují (znáte to, když si můžete vybrat ze 40 druhů zmrzliny tu nejlepší zrovna pro vás a to rozhodování je tím širokým výběrem o to náročnější, je to dost podobné a také si každý z nás nakonec vybere jinou zmrzlinu, protože každému z nás chutná nejvíc jiná). No takže zatímco kontaktní rodičovství byla cesta celkem jasná a jednoduchá, tak pokračovat cestou respektujícího rodičovství je o něco těžší a z mého pohledu to vyžaduje větší přípravu.

V rámci našeho domácího modelu bohužel nemám moc času na četbu (Maximek je s námi večer hodně dlouho vzhůru a když hlídá pár hodin babička, tak se věnuji většinou práci) a osobně lépe vnímám informace a rady lépe osobně než z literatury. Takže tohle neberte jako nějaké doporučení, ale prostě jako informaci, jak se v tom snažím zorientovat já :wink: Co se týká četby, tak za teoretický základ jsem si zvolila autorku Naomi Aldort a její knihu Vychováváme děti a rosteme s nimi, která pěkně vysvětluje, co se v mysli dítěte v určité situaci děje a jak bychom my jako rodičové měli postupovat nejen v těch okamžicích konfliktních (kdy se dítě vzteká, něco jej bolí, je smutné atd.) ale i ve chvílích radostných. Asi ta hlavní myšlenka, kterou já si z jejího konceptu přináším, je o tom, že bych primárně měla brát ohled na to dítě (toto prosím nezaměnit za to, že by pro matku mělo být dítě na prvním místě, na prvním místě musí pro sebe být matka sama :wink: ), vždy v dané situaci být dítěti oporou a v sobě si oddělit svá očekávání o tom, jak se dítě má chovat nebo jaké má být, od reality, a přijmout dítě takové jaké je a takové jej bezpodmínečně milovat. Tohle zní asi celkem jednoduše, protože přece každý milujeme své dítě a v hlavě si říkáme, že i když třeba nebude mít vysokou nebo mu nepůjdou sporty, přece jej budu pořád milovat. Ale určitě každý z nás zažil situace, kdy dítě řve, vzteká se, mlátí hračkami a podobně, kdy nám v hlavě vůbec neběží myšlenka "já ho tak miluji", ale myšlenka úplně opačná a dost možná zahrnující i vulgarismy. Proto je fajn přečíst si nějakou takovou knihu, která rodiče v tomto směru posune a přitom vlastně "vrátí" v čase. Alespoň já jsem se u četby v myšlenkách sama často vrátila do svého dětsví a vybavovala si své pocity a situace, ve kterých jsem jako dítě nebyla s postojem rodičů spokojená a pomohlo by mi něco úplně něco jiného, než co praktikovali rodiče. Z literatury jsou v tomto směru dále hodně oblíbené například tituly Aha rodičovství a Respektovat a být respektován.

Dál v téhle oblasti čerpám informace a zkušenosti už tou osobnější cestou, jak jsem výše zmínila. Třeba od Ireny Kubantové (Montessori praxe), která dělá semináře primárně o montessori, ale protože je to hodně propojené, tak velikou měrou i právě o respektujícím rodičovství. Vlastně díky hledání montessori hraček a doporučení, jsem se k Ireně dostala i já. Můžete si třeba pustit nějaká její videa na YouTube, jestli vás osloví :wink: Mně tenhle osobnější způsob předávání informací a zkušeností sedí víc, nejen proto, že se můžu ptát i na dotazy, ale ta lidská stránka je prostě pro mě přidána hodnota. Takže ač jsem to sama jako bezdětná nikdy nepředpokládala, tak si čas od času zajdu na seminář o montessori/výchově, třeba na téma komunikace, vzteku, mocenských her, zapojení dítěte v kuchyni atd. Osobně jsem vždycky po 3 hodinách semináře pozitivně naladěná a příjemně utvrzená v tom, že jdu dobrou cestou. A proto vám to sem píši, že je fajn mít zdroj informací, který vám sedne a hlavně, který vám zároveň s informacemi dodává i potřebnou rodičovskou sebedůvěru. Pro mě je absolvování semináře efektivně využitých několik hodin, během kterých mi někdo, kdo si nastudoval poznatky mnoha autorů, dal je vhodným způsobem dohromady a předá mi z nich to hlavní, prostě opravdu efektivní, protože za těch pár hodin bych já všechnu tu literaturu neměla šanci přečíst. Takto jsem to hodně vnímala třeba na semináři Mirky Misákové o mocenských a dalších hrách s dětmi. 

Někdo žádný zdroj informací o rodičovství nepotřebuje (ovšem dost rodičů má jen falešný pocit, že nepotřebuje) a intuitivně dělá věci tak, jak jsou v rámci respektujícího směru doporučovány. Ale většině rodičů určitá "příprava" prospěje. Ostatně na zaměstnání se také připravujeme studiem, školeními, učením se cizích jazyků, praxí pod dohledem... A rodičovství je naše nejzodpovědnější "zaměstnání", takže snaha zorientovat a zdokonalit se v něm, je jistě na místě, i kdyby měla perfektním rodičům jen potvrdit, že to dělají perfektně :wink:

Nejsem si úplně jistá, jestli se mi podařilo vyjádřit to, co jsem článkem zamýšlela, takže to jen shrnu, že prostě nestačí začít s miminkem kontaktně a myslet si, že máte vyhráno, ale (pokud vám ten kontaktní přístup sedí) doporučuji se v rodičovství dále vzdělávat, protože to v ideálním případě přinese klid do mysli rodičů i celkově domů :two_hearts:

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
25. únor 2019 Čtené 50x

Tak a dnes tu máme něco pro malé sportovce! Ale ne, sportovní nadání není s tímhle míčem potřeba, je s ním totiž zábava i když jej jen kutálíte po zemi :wink:

Zpívající míč je měkký, dobře se drží, nahoře má malé třásně, aby se dobře držel i jednou rukou a uvnitř má strojek, který, jak jinak dle názvu, zpívá :slight_smile: Takže ať už si s míčem budete posílat po zemi, kutálet jej, kopat do něj, nebo s ním dítě bude jen třášt, tak míč bude zpívat legrační písničky a hlášky o barvách, počítání a fotbalu. 

Míč je určený pro děti od 6 měsíců, takový prcek do něj bude samozřejmě jen plácat, ale reakce míče se mu bude určitě líbit :wink: Výhodou pro takového mrňouse ale určitě bude to, že míč se mu narozdíl od těch "opravdových" nikam nezakutálí :slight_smile:

Za nás je to taková milá hračka, písničky a hlášky povzbuzují dítě k dalším pohybům s míčem, což se vždycky hodí (utahat ty malé nezbedy trochou sportu)  a přijde mi celkem bezpečný, že jej dítě nehodí nebo nekopne nějak vysoko, kde by mohlo něco rozbít :slight_smile:

Skvělá volba zábavy nejen pro budoucí malé fotbalisty :slight_smile:

#fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
14. únor 2019 Čtené 379x

V únoru budeme soutěžit o hračky pro ty nejmenší a máme připravené hned 3 ceny, takže šance vyhrát bude tentokrát veliká :wink:

Nechala jsem se inspirovat tím, že únor je v západním světě měsícem lásky a i když Valentýna třeba neslavíte, tak téma lásky ve spojení s dětmi mi přijde prostě bezva vlastně kdykoliv :two_hearts:

Ceny máme tedy hned 3 a jsou to letošní krásné novinky od Fisher Price: 1.místo měkké naučné kostky, 2.místo naučné kartičky a 3.místo chrastítko.  Soutěž probíhá 3.-16.února 2019 a má následující pravidla:

1) dejte like tomuto článku;

2) na svůj blog vložte krátkou zprávu s příspěvkem na téma "láskyplný okamžik s miminkem", mé tipy na příspěvky jsou například: okamžik, kdy jste se do svého miminka zamilovala (klidně už v těhotenství); způsob, jakým svému dítěti lásku vyznáváte; chvíle, kdy vám miminko dává najevo svoji lásku k vám; je to jen na vás, co je pro vás ten TOP okamžik plný lásky s vaším dítětem :two_hearts:

3) označte hastagem #fisherprice_laska;

4) budu ráda, když přidáte i fotku vašeho dítka, ať víme, s kým ty láskyplné okamžiky prožíváte :heart_eyes: 

V neděli 17. února 2019 vylosuji pomocí generátoru náhodných čísel vítěze postupně od 3. k 1. místu (takže nezáleží na počtu lajků u vašich příspěvků) :four_leaf_clover:

Moc se těším na vaše příspěvky a užívejte si únor plný lásky se svými poklady :kissing_heart: 

#fisherprice_laska_pravidla #fisherprice 

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
12. únor 2019 Čtené 357x

Když pořídíte dětem tuhle hračku, asi u vás říkanky, potažmo tedy písničky, pojedou od rána do večera :grinning: Aspoň u nás to tak je, jakmile si Maxim na tuhle hračku vzpomene a začne si s ní hrát, tak se s ní poměrně dlouho zabaví a nevadí mu (narozdíl od rodičů) pouštět si pořád dokolečka tu stejnou písničku :grinning: 

Hračka je tedy taková jakoby knížka se 3 otáčecími stránkami. Obsahuje celkem 6 písniček a k nim odpovídající ilustraci, každou na jedné straně. Doma nám tedy hrají písničky: Kočka leze dírou, Maličký pavouček, Pádluj na své loďce, Jedna dvě, Hodiny tik ťak tik a Koláčky, koláčky. Nutno říct, že písničky jsou dost chytlavé a zůstanou vám dlouho v hlavě. Takže třeba můj muž jde o půlnoci ze sprchy a najednou začne "hodiny tik ťak tik, myška je rázem v nich..." :grinning:

Na boku knížky jsou potom 3 tlačítka, první s písmenky, druhé s čísly a třetí s tvary. Po zmáčknutí tlačítka knížečka řekne něco z obrázku, třeba 5 myšek, dva pavoučci, kytičky, červené lodičky atd. Takže dítě může na obrázku hledat a ukazovat to, co knížečka říká. 

Písničky mohou jet ve 2 režimech hlasitosti, což regulujete vzadu vypínacím tlačítkem. Jak jsem psala už u jiné hračky, nejsem žádný hudební expert, takže kvalitu zpěvu moc neposoudím, ale mně to přijde pěkné a milé :slight_smile: 

Osobně beru říkanky mimo jiné na cesty do auta, Maxim si může sám otáčet stránky a poslouchat písničky, tlačítka navíc blikají, takže se prostě zabaví. 

Podle mně je tahle hračka povedená, nezabere moc místa, dítěti se dobře ovládá a zatím se všem dětem v mém okolí líbila :wink:

#fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
9. únor 2019
Takhle vypadá barevná zvířátková strana měkkých kostek pro nejmenší od #fisherprice :monkey_face::elephant::lizard::bird:

Vyhrát je můžete v aktuální soutěži, jejíž pravidla najdete pod #fisherprice_laska_pravidla :four_leaf_clover:
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
7. únor 2019
Máma na józe a kluci sami doma - díl 4: Maxim se prý učí hrát vrchcáby, já se obávám, že tak akorát v lepším případě ztratí (v horším spolkne) kostku nebo hrací kámen :game_die::baby::see_no_evil: No ale je pěkný že jim to tam jistí Beatbo od #fisherprice :grin:
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
28. led 2019
Další krásná novinka pro nejmenší od #fisherprice naučné měkké kostky, kontrastní, barevné, s různými povrchy, se zrcátkem, s rolničkou... :balloon::musical_note::cd::bulb::dog: Celá škála podnětů pro miminkovská očička, ouška a ručičky (často jistě i jazýčky) :baby:🤩:two_hearts:
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
25. led 2019 Čtené 45x

Projektor se u nás v ložnici opravdu zabydlel a pouštíme si jej každý večer, ačkoliv samotnou by mě předtím nenapadlo jej koupit. Čím mě projektor tak oslovil? Všechno vám to tedy shrnu :slight_smile:

Projektor je vlastně taková koule na nožičkách, která promítá na strop hvězdičky a hraje melodie nebo bílý šum. Ovládá se pomocí tlačítek na zadní části, kde je 5 tlačítek pro spuštění nebo výběr melodie, bílého šumu (déšť, cikády nebo digestoř), promítání hvězdiček, svícení samotného projektoru střídajícími barvami a ovládání hlasitosti. Hlavní tlačítko na zadní straně je potom pro výběr délky režimu (10/20/30 minut) a vypnutí.

Projektor tedy může jet v režimu samotného promítání, samotného svícení barvami, samotné melodie nebo šumu, nebo v kombinaci těchto režimů, například může promítat hvězdičky a k tomu hrát melodii, to je u nás doma nejčastější :slight_smile:

U nás doma se tedy projektor používá při uspávání hlavně jako takové malinké světýlko, abych vůbec viděla, kde to svoje miminko mám :slight_smile: Takže si pustíme hvězdičky a když Maximek ještě není úplně grogy, tak na ně kouká na strop a ukazuje na ně prstíkem, nebo si vezme sám projektor do rukou a promítá hvězdičky na zeď a taky sám na sebe :grinning: U toho máme puštěnou většinou melodii. 

Melodie se opravdu příjemně poslouchají, já tedy nejsem žádný hudební expert, ale mně se moc líbí a usíná se u nich pěkně (dle mé vlastní u mužovi zkušenosti) :slight_smile: Po nastavené době se světlo a melodie sama ztiší a vypne. 

A pozor, k projektoru patří také malý motýlí kamarád, je to malý plyšový medvídek převlečený za motýlka, kterého dítě může posadit do projektoru nebo si s ním samozřejmě může také hrát :slight_smile: 

Pro mě je tedy projektor rozhodně velmi příjemným pomocníkem při uspávání, vydává tlumené světlo, které může miminku pomoci nebát se ve tmě a rodičům pomoci zorientovat se v prostoru :wink: Melodie i šum dělají pěkný hudební podkres pro uspávání a příjemné prostředí. Projektor také může barevně svítit a při tom měnit barvy a dítě do něj může uložit ke spaní malého medvídka. To může být pěkný rituál pro dítě, že neujdříve uloží medvídka na místo, pustí projektor a samo jde spinkat :slight_smile:

Projetor je samozřejmě vhodný již od narození a rozhodně je to podle mě i krásný dárek třeba pro miminko kamarádky :wink: 

Klidné usínání a krásné sny ať už usínáte jakkoliv, vám přeje Monika a Maxim

#fisherprice

Čti celý článek
monny3 AMBASADORKA
24. led 2019
Dnes hrátky se zpívajícím míčem #fisherprice :soccer: jako je super, že je měkký, takže když vám ho dítě pustí na obličej (neptejte se, jak se nám to povedlo), je to bezbolestné a ještě vám k tomu hraje písnička :smile:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další