Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
mummy88 AMBASADORKA
2. črc 2020 Čtené 274x
Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
2. črc 2020
Tak my už víme, kdo vyhrál jídelní židličku Joie Mimzy Snacker - večer to budete vědět i vy :wink:

#joie #joie_czsk #ctenarska_soutez_joie
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
1. črc 2020
Nevím, kolikátým rokem už tento příspěvek přidávám, ale rozhodně není od věci si jej čas od času připomenout. Obzvláště teď, když k nám konečně míří léto. :slight_smile: Ne každý si možná uvědomuje rizika zakrývání kočárků plenkou.

Ve Švédsku udělali test. Měřili teplotu v kočárku překrytém lehkou látkou. Zatímco bez překrytí byla teplota v kočárku 22°C, po překrytí dosáhla během 30 minut 34°C a po hodině 37°C. Zakrytý kočárek začal fungovat tak trochu jako termoska - i přesto, že látka byla prodyšná a velmi tenká.

Dejte si tedy raději pozor na přikrývání kočárku. V teplých dnech pokud možno zaparkujte kočárek ve stínu a pokud je venku příliš velké horko, nechte dítě spát uvnitř.

https://www.babycenter.com/609_the-dangerous-su...


#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
30. čer 2020
Načerpaly jste ve čtenářské soutěži inspiraci? Já se už mám pár tipů uloženo. :slight_smile: A dnes, bych se ráda podělila o tip na knihy já.

Kromě scifi a fantasy románů čtu také celoživotně knihy o osobním rozvoji, síle myšlenky, psychologii, výchově a dalších podobných tématech, která mě posouvají dál. Protože mě osobní rozvoj prostě baví a výchova a vzdělávání mě zajímá a je to zároveň náplň mé práce.

Ze všech knih co jsem přečetla měla na můj život asi největší vliv kniha Debordalizace hlavy, která mě naučila méně přemýšlet. :slight_smile: Další super kniha byla Jak si správně přát, která mě naučila do života přitáhnout, co chci. Kniha Zázračný úklid mi usnadnila zbavování se nepotřebných věcí. No a v poslední době mi hodně dala kniha Nejsou stejné o Teorie typu. Teorie typu mí dává smysl a jsem z ní vážně nadšená! Pomohla mi lépe poznat samu sebe i svoje blízké a děti a více chápat jejich potřeby. Není nejlevnější a je to v podstatě "učebnice psychologie". Od stejné autorky je i kniha Ani mámy nejsou stejné, která je pro začátečníky určitě čtivější, takže pokud by vás Teorie typu lákala, sáhněte nejdříve po ní. Mě dost pomohl v základní pochopení typů víkendový kurz a teď mě na podzim čeká i kurz dlouhodobý, protože mě to vážně nadchlo.

Jestli se ještě chcete také do soutěže zapojit, máte poslední možnost. Soutěž končí dnes o půlnoci a už během pár dní budeme mít vítěze jídelní židličky Joie Mimzy Snacker.

pravidla: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...
#joie #joie_czsk #ctenarska_soutez_joie
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
30. čer 2020 Čtené 677x
Čti celý článek
mummy88 AMBASADORKA
29. čer 2020
Už zítra je poslední den Čtenářské soutěže s Joie. Takže pokud máte ještě na srdci tip knihu, kterou byste rádi doporučili ostatním a která na vás zapůsobila, sem s ním! Soutěžíme o jídelní židličku Joie Mimzy Snacker! :slight_smile:

Pravidla soutěže najdete v odkaze:
https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
25. čer 2020
Máme novou firemní káru! Učila jsem se ve škodovce 120, na volant bez posilovače a chcípající auto v křižovatce jsem připravena, ale na automatické řazení fakt nééé :sweat_smile::pray: Manžel nebyl schopný ani vyjet z garáže :joy:

Jak dlouho jste si zvykali na nový systém řízení? A na co si dát pozor?
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
25. čer 2020
V posledním testování autosedaček něměckého autoklubu ADAC se objevila i autosedačka Joie i Snug, která je určena miminkům od narození do 75 cm. Je vyrobena podle nové směrnice i-Size, která dbá na vysokou bezpečnost dětí při jízdě. Joie i-Snug je lehká jako pírko- váží pouhých 3,25 kg, což jistě oceníte při přesnunu miminka z auta domů. :slight_smile:

Autosedačka měla vynikající výsledky ve spotřebitelském testu ADAC 5/2020 dopadla velmi dobře a získala známku 1,7 jak s poutáním na základně, tak bez ní.

více informací najdete zde: https://cz.joiebaby.com/product/i-snug/

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
22. čer 2020
Podle čeho nakupujete? Já dám většinou nejraději na osvědčené recenze.

Už jste si všimly, že na Modrém koníkovi je již nějakou dobu funkce:"Moje kočárky" a s ní i Kočárkopedie? Takže pokud vybíráte kočárek pro vaše nejmladší, můžete si zde vyhledat zkušenosti všech značek- a tedy i Joie. A pokud máte chvíli, i vy se můžete podělit o zkušenost a pomoci s výběrem dalším maminkám: https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/

Další fajn zdroj zkušeností maminek s produkty Joie je skupina: "S Joie doma i na cestách", která funguje již léta a mnoho informací se tu už nastřádalo: https://www.modrykonik.cz/group/7910/

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
19. čer 2020
Nemáte, prosím, někdo doma kamna Romotop Aledo?

Zajímaly by mě zkušenosti. A vy co máte jiná kamna/ krb- jak s nimi fungují děti? Nebojíte se? Stala se vám doma nějaká nehoda? Zvyknou si v pohodě?
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 19. čer 2020
Oblíbené téma- ohrádky :grinning:. U toho se dost často stává, že se strhne debata o vhodnosti ohrádek pro děti. Osobně mám za to, že když se využívají rozumně, můžou být v domácnosti velkým pomocníkem. Co myslíte vy? :wink:

Joie má v nabídce ohrádku Joie Cheer, tak pokud pořízení ohrádky zvažujete, určitě se koukněte na recenzi, využití najdete doma i na cestách:

https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
18. čer 2020
Začíná období velkého cestování, a tak by mě zajímalo, jestli si pro ty nejmenší vozíte s sebou postýlku, nebo využíváte nabídku poskytovatelů ubytování? Pokud teda děti nespí s vámi, jako je tomu u nás a do postýlky poskládáme toho staršího. :wink:

Za Joie například z cestovních postýlek mohu doporučit postýlku Joie Illusion, která obsahuje vše co byste mohli potřebovat- prostor ke hraní, ke spánku ale i přebalovací pult a odkládací přihrádky. Tu se ale vyplatí brát především pokud někam vyrážíte na více než pár dní, protože je díky tomu o něco těžší a mohutnější.

více info: https://cz.joiebaby.com/product/illusion/
recenze: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

Pokud byste rádi úplně jednoduchou, ale zároveň funkční postýlku, mrkněte na Joie Allura 120: https://cz.joiebaby.com/product/allura-120/
#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
17. čer 2020
Už jste se podělily o svůj knižní tip a zapojily se do soutěže o jídelní židličku Joie Mimzy Snacker? Pravidla najdete v tomto článku:

https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
11. čer 2020
Před pár dny jsem psala, že v posledním testování Adac se objevily i dvě autosedačky Joie, z toho jedna byla testována samostatně i se základnou.

Autosedačky Joie opět potvrdily svou vysokou kvalitu ve spotřebitelských testech a test opět potvrdil bezkonkurenční poměr cena/výkon našich výrobků. :trophy: V aktuálně zveřejněném testu autosedaček organizace ADAC se objevily výrobky i-Snug a i-Venture v kombinaci s bází i-Base Advance.

Vajíčko i-Snug získalo naprosto srovnatelné hodnocení, jako i dvojnásobně dražší výrobky. Uspělo jak při použití se základnou i-Base Advance, tak i bez ní. Zejména hodnocení bezpečnosti (5 hvězd z 5 možných) je v této cenové kategorii skvělým výsledkem! :slight_smile::clap:

Autosedačka i-Venture, která se používá vždy na bázi i-Base Advance, také získala velmi dobré hodnocení. Mezi obousměrnými autosedačkami měla dokonce nejlepší hodnocení bezpečnosti, byť z nich byla nejlevnější.

Mám velkou radost, že produkty Joie ve světě nedělají "ostudu", ale naopak jejich kvalita jde stále nahoru a velmi dobře si vedou i v porovnání s konkurencí. :wink:

Na bližší popis autosedaček i samotného testování bych se ještě ráda zaměřila v dalších příspěvcích, protože by byla škoda vám je důkladněji nepředstavit. :slight_smile:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 5. čer 2020
U nás leje jako konve. Vzpomínám si, že ze všech kočárků, které jsme doma měli jsem jen jednou měla příležitost otestovat i originál pláštěnku u kočárku Joie Crosster :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A tak by mě zajímalo, vozíte v košíku pláštěnku preventivně, nebo je to pro vás zbytečná výbava a berete ji, jen když je potřeba? A využíváte originál nebo jste dokupovali jinou značku?

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
3. čer 2020
Tak už je k dispozici i česká verze testu bezpečnosti autosedaček ADAC! :slight_smile:

Pokud chcete, můžete si přečíst stručný souhrn testování, nebo si třeba na měsíc zaplatit předplatné a zkouknout kompletní výsledky, případně si počkat na příspěvek o tom, jak dopadly Joie i-Snug, Joie i-Snug na základně a Joie i-Venture. Výsledky vás určitě potěší. :slight_smile:


https://www.dtest.cz/clanek-8070/test-detskych-...


#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 2. čer 2020
Dost často vám tu představuji autosedačky, které mají před názvem malé písmenko "i". Možná to může být pro rodiče, kteří se zrovna o výběr autosedačky začali zajímat, spíše matoucí, tak tady je stručné vysvětlení:

Písmeno označuje autosedačky, které jsou vyrobené podle nejnovější bezpečnostní směrnice i-Size. Základními body, které norma požaduje je:

* uchycení je vždy na isofix
* dovoluje poutat dítě do 15 m pouze proti směru jízdy
* sedačky jsou děleny do kategorií podle výšky dítěte (ne váhy, jak tomu bylo dříve)
* je povinně testována na boční náraz
* má vnitřní bezpečnostní vícebodové pásy
* včetně dítěte váží maximálně 33 kg

U Joie je nabídka autosedaček dle směrnice i-size stále větší a větší. Před třemi lety byly v ČR k dostání pouze dva typy, dnes už je jich skoro čtyřikrát víc! Pro Joie je totiž prioritou kvalita a bezpečnost prioritou. :thumbsup:

všechny i-size autosedačky najdete zde: https://cz.joiebaby.com/cat/i-size/

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
1. čer 2020
Určitě už jste slyšely o německém autoklubu ADAC a jejich testech bezpečnosti autosedaček.
Pokud vybíráte autosedačku, určitě tedy stojí za to se podívat, jak v testech obstála, i když ne všechny bývají testovány.

V nejnovějším testování se dozvíte, jak dopadly novinky vajíčko i- Snug na základně i bez ní, a také autosedačka i-Venture. :thumbsup: Nebo si počkejte a již brzy si můžete přečíst výsledky u mě na blogu. :wink:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
28. kvě 2020
Možná jste si všimly, že ke známým oblíbeným sportovním kočárkům Litetraxu 4 a Litetraxu 4 Air se letos přidává nový parťák a to Litetrax 4 E.

Od svých kolegů se liší pár drobnými detaily především v doplňující výbavě a designu a je určen maminkám, které hledají kvalitní spolehlivý kočárek, ale nepotrpí si na doplňkové vychytávky a nebo si rády kočárek upravují na míru např. šitými potahy na sezení a madlo v konkrétních barvách a nepotřebují to mít v základní výbavě.

Díky tomu můžete kočárek pořídit za ještě lepší cenu. :slight_smile:

https://cz.joiebaby.com/product/litetrax-e/

Zatím je v ČR omezené množství, větší dodávka by měla dorazit v sprnu.#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. kvě 2020
Konečně se svět vrací k normálu.. snad to vydrží. :pray::heart: Já pro vás mám díky tomu dnes super zprávu a to, že brzy si budete moct zasoutěžit o tuto oblíbenou jídelní židličku Mimzy Snacker od Joie! Takže pokud plánujete pořizovat pro vašeho mrňouse, ještě vydržte. Už tento týden spustíme soutěž a třeba se na vás usměje štěstí. :slight_smile:

Soutěžní téma je stále v řešení, máte nějaké tipy, by vás bavilo? Budu ráda za pomoc s jeho výběrem. :wink:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
22. kvě 2020
Dnes se na FB Joie objevilo zajímavé info, tak se o něj podělím i tady:

Věděli jste, že dětská hlavička tvoří přibližně 25% celkové tělesné hmotnosti dítěte, zatímco v dospělosti je to pouze 6%? Proto je velice důležité vozit miminka proti směru jízdy co možná nejdéle, protože tím snižujete riziko poranění hlavy a krční páteře, a navíc jsou miminka opravdu dobře chráněna.

Do kolika let jste vaše děti vozili v protisměrné autosedačce?

U nás starší jezdil v protisměru přibližně do tří let a čtvrt, kdy do jeho autosedačky přešel mladší brácha.

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 20. kvě 2020
Jak jste doma měli nebo máte vyřešeno spaní pro miminko? Jste zastánci společného spaní, postýlky o postele, nebo vlastního pokojíčku?

U nás se vede společné spaní, nejen kvůli tulení, ale i kvůli pohodlnosti. :wink: Od začátku máme ale lůžko rozšířené o postýlku bez bočnice (kterou teď tedy využívá starší syn..:sweat_smile: ) a třeba tato novinka od Joie- postýlka Roomie mi přijde jako skvělá volba pro miminko. :hearts:

Můžete snadno stáhnout noční stranu, zaaretovat k posteli, zvýšit nebo snížit polohu, naklopit, když je rýma nebo reflux, a nebo rovnou pořídit verzi Roomie Glide, která umožňuje i houpání! Postýlku během dne můžete přesunovat po domácnosti dle libosti a miminko spinká pořád ve svém známém prostředí, pokud zrovna nespí na mámě nebo tátovi. :wink:

https://www.babypoint.cz/x10564/roomie-walnut

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
14. kvě 2020
Už jste si měly možnost prohlédnout kočárek Joie Pact? Patří k nejlehčím a nejskladnějším kočárkům na trhu, jelikož váží pouhých 6kg! :flushed:

Není to rozhodně kočárek do terénu, ale pokud hledáte parťáka na přejíždění autem, do letadla, na dovolenou, výlety, nákupy.. tak by mohl být tím pravým pro vás a vaše děti. :slight_smile:

Mrkněte na recenzi: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 13. kvě 2020
Říká se, že na dětech vidíme, jak čas běží..

Poprvé jsem to začala vnímat v práci ve školce, když děti v září nastoupily poprvé do školky. Pouštěli jsme draky, připravili vánoční besídku, vítali jaro, připravili besídku pro maminky a už jsme se učili písničku ke konci šk. roku. No a byly prázdniny. Takto párkrát dokola a už jsme je vyprovázeli do školy. :heart:

Teď to vnímám podruhé se svými vlastními dětmi. A tím, jak se často vracím k fotografiím nejen rodinným, ale také ke starším recenzím od dob, co jsem ambasadorka pro Joie, je to prostě síla! :slight_smile:

Ještě nedávno to moje první tříkilové miminko jelo z porodnice v autosedačce Joie i-Gemm a dnes už mi pro něj dovezli autosedačku Joie Trillo, která je určena dětem od 15 kg a odevzdáváme přihlášku do školky! Nějak nám ten kluk povyrostl.. :heart_eyes::cry:
#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
12. kvě 2020
Jakému způsobu cestování na dovolenou dáváte přednost?

Vyrážíte s dětmi spíš autem, nebo raději volíte variantu maximálně dojet na letiště a dál už vzduchem? :slight_smile:

O našich pekelných začátcích v autě jsem tu už mnohokrát psala. U obou kluků se jízda autem zlepšila po roce, když si začali více uvědomovat okolní svět a také víc jíst. Poslední dovolené vypadaly asi tak, že já jsem jezdila vlakem s nejmladším v nosítku a velcí kluci jeli autem. A všem nám bylo fajn :wink:

A jak je to u vás? Jsou v pohodě obě varianty, nebo je vám některá bližší?#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
11. kvě 2020
Joie Crosster, to byla láska.. ! :heart_eyes:

Máte raději bytelné kočárky, nebo spíš odlehčenější typy?


recenze: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...


#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
10. kvě 2020
Maminky, užijte si váš den! :hearts:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
4. kvě 2020
V Joie myslí i na dvojčátka a sourozence s malým věkovým rozdílem :slight_smile:

Varianta "děti za sebou" a kočárek Evelite Duo! Pohodlně na zadní sedadlo připnete i autosedačku s miminkem a ani k tomu nepotřebujete adaptéry :thumbsup:

https://cz.joiebaby.com/product/evalite/

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
29. dub 2020
Přesně před třemi lety vznikla recenze na lehátko Joie Dreamer. Byla to tehdy novinka, ale jelikož je velmi oblíbené, je už v podstatě stálicí na trhu. Jen se mění barvy a design.

Věděly jste, že jsou pro miminka vhodné kontrastní barvy? A že černá a šedá jsou velmi oblíbenou barvou produktů pro děti? Osobně mám raději spíš veselé barvy, ale tento vkusný design by mi vůbec nevadil. :wink:

Co na něj říkáte?

Recenze: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
27. dub 2020
Trochu se dnes dojímám.. opouští nás autosedačka Joie i Gemm, ve které jsme si vezli oba kluky domu z porodnice 🥰 dokonce i tu kombinézu měli stejnou:hearts:️ Byli jsme s ní moc spokojeni, vybírali jsme tehdy podle testů a recenzí.

A trochu si říkám, je to konečná, nebo do budoucna ještě jednoho cvrčka pořídíme? Já bych i ráda, manžel zatím spokojen, jak to je .. :sweat_smile:

Jak doma probíhalo rozhodování o počtu dětí? Nebo bylo přírodou rozhodnuto za vás? :wink:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
Strana
z 6
Předchozí Strana
z 6
Další